Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
285 postów 1430 komentarzy

nieznośna lekkość smoleńskiego bytu

CyprianPolak - Mane tekel fares/ Smolensk is it false flag/ fuck NWO

Kiedy elity żydowskie przeproszą swój naród za Holocaust

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trebitsch Lincoln do Hitlera: Wie pan, z antysemityzmem będzie coś dopiero wtedy gdy Żydzi wezmą go w swoje ręce. – To pańskie? – Nie to słowa malarza Liebermanna, Żyda jak ja – Ma rację, artysta, po prostu artysta.

 

 

                                                                                                                        Żydzi Żydom zgotowali ten los

 

1. Adolf Hitler – pochodzenie żydowskie w jednej czwartej (wedle niektórych źródeł w połowie) po dziadku Frankerbergerze

 2. Osobisty lekarz Hitlera Theodor Morell – pochodzenie żydowskie. Faszerował Hitlera zastrzykami ze strychniną, pevitinem i środkami odurzajacymi. Po wojnie przedstawił się Amerykanom ( i oddał w ich ręce) jako bojownik ruchu oporu (jako że truł Hitlera). Zdobył milionowy majątek, który pozostał nienaruszony.

 3. Kochanka Hitlera Ewa Braun- pochodzenie żydowskie. Jej dwie siostry również zatrudnione były u żydowskich pracodawców.

 4. Joseph Goebbels – pochodzenie żydowskie. Pochodził z rodziny hiszpańsko-holenderskich żydów. W szkole wołano nań „Rabbi”.

 5. Hans Frank –  pochodzenie żydowskie. Syn żydowskiego adwokata z Bambergu. Jako szef Generalnej Guberni uczynił ją „Judenfreii”.

 6. Richard Heydrich –pochodzenie żydowskie w połowie. Główny wykonawca ostatecznego rozwiazania kwestii żydowskiej. Jego ojciec był żydowskim muzykiem, który w katalogu ze swego czasu występuje jako „Heydrich Bruno właściwie Suess”.

 7.  Adolf Eichmann –pochodzenie żydowskie. *(na zdjęciu)

 8. Alfred Rosenberg – główny ideolog nazimu. Pochodzenie żydowskie (szczegółów brak)  Urodził  się w Estonii.

 9. Moses Pinkeles vel Trebitsch –Lincoln. Pochodzenie żydowskie. Finansował partię Hitlera i gazetę „Voelkischer Beobachter”.

 10. Julius Streicher – żydożerca. Pochodzenie żydowskie.

 11. Lanz von Liebenfels – pochodzenie żydowskie w połowie. Syn żydówki Hopfenreich, wydawca antyżydowskich zeszytów „Ostara”. (Na nich był właśnie znak swastyki w nieco zmienionej formie używany później przez partię nazistowską. Zaszczepiał w Wiedniu swoje idee Hitlerowi. Jego główna teza brzmiała: My kontrrewolucjoniści przyznajemy Żydom prawo do utworzenia własnego państwa w Palestynie. Związał się z żydówką Liebenfels.

 …………………………………………………………………………………………………………….

Trebitsch Lincoln do Hitlera:  Wie pan, z antysemityzmem będzie coś dopiero wtedy gdy Żydzi wezmą go w swoje ręce. - To  pańskie? - Nie to słowa malarza Liebermanna, Żyda jak ja – Ma rację, artysta, po prostu artysta.

 ………………………………………………………………………………………………………..

Sam Hitler znał trzydziestu – czterdziestu  „wspaniałych Żydów”, których albo całkowicie  zrównał z Niemcami, albo nadał im przywileje pół – Żydów. Tysiace pół –Żydów wyłączono spod wszelkich rygorów, co może wyjaśnić karierę Heydricha i Hansa Franka w SS oraz feldmarszałka Erharda Milcha w Luftwaffe Goeringa, wiadomo było bowiem że Heydrich i Milch są pół Żydami, a Generalny Gubernator Polski jest nawet pełnym Żydem”-  Hannah Arendt  (1906- 1975) – znana pisarka i filozof żydowski.

 ………………………………………………………………………………………………………….

 Znak czaszki i skrzyżowanych piszczeli na mundurach gestapowców.  Skul and Bons (czaszka i piszczele) organizacja w Stanach Zjednoczonych. Oficjalnie – zasłużona, prestiżowa, organizacja akademicka (korporacja akademicka), windująca swych członków do późniejszych karier.

* Na fotografii Adolf Eichmann

KOMENTARZE

  • Już sama nazwa "Holocaust" - całopalenie, świadczy o tym, że całe przedsięwzięcie było pomysłem żydoskich szaleńców religijnych
    "Holocaust („całopalenie”, spolszczenie: Holokaust) – pierwotnie termin religijny oznaczający ofiarę całopalną (w tym znaczeniu może być stosowane również dziś), obecnie najpowszechniejszym znaczeniem tego słowa są prześladowania i zagłada prawie 6 milionów Żydów[1] przez władze niemieckiej III Rzeszy oraz jej sojuszników w okresie II wojny światowej (w tym znaczeniu, jako nazwa własna, słowo Holocaust/Holokaust pisane jest wielką literą)."
  • @NUS 16:44:24
    6 mln żydów to w całej Europie przed wojną nie było, więc nie powtarzaj bzdur żydowskich, o 6 mln, archiwa MCK w Szwajcarii mówią o 300 tys.
  • @Kula Lis 62 19:53:25 okoo 300 ludności aszkenayjskiego pochodzenia zginęło w samej Treblince
    a przechwycony dzięki Enigmie meldunek niemiecki mówi o ponad milionie "Żydow" zgladzonych w obozach sciśle "akcji Reinhardt" (przez zonderkomanda żydowskie pod nadzorem Ukraińcow i kierownictwem niemieckich SSmanow) w Belżcu, Treblince i Sobiborze. Początkowo stalinowscy bermanowcy mie mieli zbytniego nabożeństwa dla "ofiar holocaustu", ktore w Palestynie kandydaci na nowohebrajczykow nazywali "mydlem" i nawet zabili przywodcę konspiracji w zonderkomandach Sobiboru Leo Lejbe Feldchendlera i sprowokowali "grupę Jemioly" (dwaj cichociemni i kilku bylych żolnierzy AK) do zabicia "powstańca Sobiboru" Hersza Blanka jako wybitnego prześladowcę żolnierzy AK' co opisałem w związku z niszczeniem mogil i szczątkow ofiar Zamku Lubelskiego
    http://telewidz.nowyekran.pl/post/71457,szczatki-i-mogily-bohaterow-niszczone-w-lublinie-przez-popisowo-pobermanowskie-biurokracje-historyczne
    Teraz najwyrażniej podobnie za celowe uważaja propagowanie "rewizjonizmu holocaustu"
  • ------ zarzuca mi się - manipulowanie tematem - ja mam tylko !!
    ------------------- skojarzenia

    http://www.zgapa.pl/zgapedia/Wojna_trzydziestoletnia.html
  • Tekst jest nie tylko głupi...
    ...ale również OBRZYDLIWY.
  • @indris 14:38:19
    Co jest głupiego, oraz co jest obrzydliwego?


    Bo rozumiem że nie fakty.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY