Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
285 postów 1423 komentarze

nieznośna lekkość smoleńskiego bytu

CyprianPolak - Mane tekel fares/ Smolensk is it false flag/ fuck NWO

Putin ty łobuzie, oddaj monitoring z Okęcia!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od zarania dziejów Rosja wycinała nam różne numery. Wydaje się że dostatecznie znamy rosyjską przebiegłość wyznaczaną takimi nazwiskami jak Beria czy Lenin. Ale nie. Nie znamy dość.

 

Tekst niniejszy napisany w zamierzeniu jako post, ostatecznie był umieszczony tylko jako komentarz na blogu Liberty w maju tego roku.

 

Od zarania dziejów Rosja wycinała nam różne numery. Wydaje się że dostatecznie znamy rosyjską przebiegłość wyznaczaną takimi nazwiskami jak Beria czy Lenin. Ale nie. Nie znamy dość.

 

Bo oto ci synowie wschodu z pokostem europejskim (jak pisał Piłsudski) zaprawieni ideologią takich drani jak Marks i Engels posunęli się jeszcze dalej niż tylko zawłaszczanie wraku, mataczenie z obsługą wieży na Siewierny, i ukrycie materiału wideo z tejże.

 

Jak się Państwo zapewne domyślają owo większe draństwo dotyczy tego co w tytule, choć przecież nie tylko.

 

Putin (to znaczy nie oczywiście on sam, ale jego ludzie) najwidoczniej ukrył monitoring z Okęcia! Do tego ukrył monitoring z ulic Warszawy, tak na oko z czasu odjazdu sprzed domów Delegatów pierwszych samochodów o czwartej godzinie do oficjalnego czasu odlotu tupolewa, czyli około 7.30. (jak pamiętamy ustalanego przez komisję Millera na podstawie czasu w kamerze Wiśniewskiego, którą ten kręcił wiedziony instynktem dokumentalisty okazane szczątki).

 

Dobrze że mamy dobrych przywódców (nie, nie , nie mam na myśli Tuska et Consortes, oraz Komorowskiego) czyli siły patriotyczne pokazujące zaciśniętą pięść wrogom Polski, w tym wewnętrznym i mówiące za nas: Nie oddamy ani piędzi polskiego. Tutaj czytaj: Ani piędzi ducha, ani piędzi polskiego materialnego dobra. Siły patriotyczne w Sejmie oraz wspierające je siły patriotyczne poza Sejmem. Mówi się że Polacy kłócą się , a przecież te siły są zgodne: Dwa wybuchy.Putin eta wor! (Putin to złodziej!)To akurat okrzyk głównego blogera rosyjskiego Alieksieja Nawalnego, ale dobrze charakteryzuje wszystko co Putinowskie, więc w skrócie dobrze się nim posłużyć, bo w nim jest cały Put In, jak śpiewał zachodni zespół nie dopuszczony na Eurowizję przez pułkownika KGB.

Zaś bloger Nawalny lubi Amerykę z całym jej obecnym sztafarzem czyli Izraelem, bo Ameryki bez lobby proizraelskiego i bez Izraela lubić się obecnie nie da. I nasze siły patriotyczne walczące w Sejmie, plus siły je wspierające też lubią Amerykę. Dlatego: Putin eta wor! jednoczy nas z braćmi Rosjanami, tymi uczciwymi. Zaś rosyjski jako wspólne hasło nie będzie wielkim zgrzytem bo przecież szefowie UB po wojnie znali go doskonale. Ba znali nawet dwa języki, ale trzeciego, polskiego często musieli się jeszcze uczyć. Ich dzieci podzieliły się: Część jest nadal wstrętnymi, komuchowymi draniami, a brat czy siostra często wspaniałym patriotą i nierzadko tak bardzo katolickim że sam papież mógłby się od niego, od niej uczyć. Muchy nawet nie zabije, dlatego że to polska mucha.

 

Zawsze chcieliśmy naszą Delegację ujrzeć na wspólnym, zbiorowym zdjęciu. Generałów w odświętnych strojach, różne zawody, wszystkie stany chciałoby się rzec i odczuć ten nastrój jak z Wesela Wyspiańskiego, jak to opisywał doradca prezydenta św. pamięci Lecha Kaczyńskiego pan Klarkowski.

 

Jeśli już nie możemy ujrzeć Delegacji na zdjęciu, ani nawet żadnego, pojedynczego Delegata. Jeśli nie możemy ujrzeć na filmie to chociaż chcielibyśmy na monitoringu. Pogodzić się z tym trzeba że monitoringu z Okęcia nie ma, bo skoro jedyna taka katastrofa w dziejach świata i wyjątkowa to i wszystko musi być wyjątkowe. Wyjątkowe jest to że z Siewiernego jest cokolwiek, znamy nawet nazwiska pracowników wieży, a z Okęcia nie ma nic. Zepsuła się też jak wiemy rejestracja wylotu i to podwójna: nośnik podstawowy i dublujący.

 

Ale mielibyśmy chociaż nadzieję na monitoring z ulic Warszawy (i nie tylko ulic, także z zaułków). Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Wprawdzie niewiele zobaczylibyśmy bo jadące samochody (chociaż kto wie) ale zawsze byłaby to miła wspomnieniowa pamiątka dotycząca tych którym oddaliśmy, zwłaszcza w pierwszych tygodniach, serce. Jednak z jednym przecież, wiadomym wyjątkiem. Samochód pani Joanny Agackiej Indeckiej został znaleziony przed hotelem. Oficjalnie podaje się że jechała z Łodzi. Nie ma innej możliwości jak taka że zostawiła samochód i postanowiła się przejść na Okęcie. Trudno bowiem pomyśleć że zostawiła samochód przed ostatnim, króciutkim odcinkiem drogi i wzięła taksówkę, albo zdecydowała zaczekać na nocny autobus i nim pojechać. A jeśliby nawet taksówka (autobus odpada, przecież taka osoba nie będzie narażała się niepotrzebnie na ewentualne zaczepki jakichś osobników podróżujące nie wiadomo po co nad ranem) byłaby to przecież na pewno dziennikarze dotarliby do owego taksówkarza i mielibyśmy wywiad Jak ostatni widziałem panią Agacką Indecką. Więc moglibyśmy zobaczyć dzięki monitoringowi miejskiemu jak pani Agacka Indecka samotnie zmierza na lotnisko. Jeśli ktoś mi zechce zarzucić niespójne myślenie i powie że autobusem byłoby niebezpiecznie ,a piechotą niby miałoby nie być to powiem a jak jest inna możliwość? Ale mam cię, powie ktoś, przecież samochód mógł się zepsuć. Przecież by nam o tym powiedzieli, dziwna ty dziecino, jak pisał Gałczyński. Sami przecież mówili że samochód w zaskakujący nieco sposób znaleziony został i w zaskakującym trochę miejscu. Zbadali to i powiedzieliby. A skoro nie powiedzieli to znaczy że zbadali, a samochód był dobry. Albo i nawet mówili że samochód dobry był, wszystko jedno. Zatem samotna wędrówka, spacer nam pozostaje. Może miała przeczucie, jak to nam opisują żyjące osoby związane z katastrofą i chciała przed śmiercią podświadomie jak najwięcej ze świata, jakby ( „jakby” słówko , którego chętnie używał relacjonujący Sasin) zabrać.

 

Zatem tego przez towarzysza Putina (bo innej możliwości nie ma) zostaliśmy pozbawieni.

 

Ale przecież nie tylko tego. Wedle okazywanej Polakom rozpiski osoby towarzyszące miały przybyć pół godziny przed oficjalną Delegacją.

No, ale tu też nic nie mamy. Długie ręce Putina sięgają daleko. Ukrył tych ludzi, schował, zabrał telefony, ukrył bilingi, zakazał mówić, niedobry car.

A jak się pojawia po półtora roku cały oddział pułkowników odprowadzający gen, Błasika to są anonimowi. To też Putin. Gdy młody Deptuła zaniepokojony tuż po katastrofie sprawdza jak to się mogło stać że ojciec leciał samolotem, bo nie miał lecieć, natychmiast pojawia się całe grono, anonimowych oczywiście przyjaciół ojca: Byliśmy, widzieliśmy, machaliśmy, patrzyliśmy jak wsiadał do samolotu i odlatywał. To też Putin.

 

Putin twórca okęckiej wieży z kości słoniowej ( nazwa wieży - znalezione przeze mnie w komentarzu). Pokazał jak trzyma nas w garści. Na ruskiej wieży jacyś ludzie są znani, coś tam opowiadają, jakieś nagrania, stenogramy, a tu w Warszawie putinowski prztyczek w nos. Siewierny na ruskim księżycu , ale wieża na Okęciu za siódmą galaktyką. Trzy godziny po katastrofie i trwający do dziś z nieznośną lekkością odległogalaktycznego bytu zakaz udzielania przez pracowników Okęcia jakichkolwiek informacji dotyczących jedynej takiej Delegacji, co to w dziejach świata, wsiadającej do samolotu, ale ba, nawet gdyby wsiadała w dziesięć samolotów to byłaby jedyna taka. Nie ma żadnej kampanii wojennej w dziejach Rzeczpospolitej, ani żadnego kraju w którym całe główne dowództwo prowadząc tę kampanię do ostatniego generała opuściłoby terytorium kraju.

Putin ręce ma jak Boomer. (Cziornyj bumier , cziornyj bumier– jak leci w piosence popularnego w Rosji Saszy). To nam zrobił numer - na miejscy katastrofy cośkolwiek pokazał, na miejscu wylotu, na mocy ukazu, pokazywać zakazał.

Przebiegłość wyssana z mlekiem matki najwybitniejszych tropicieli uchatek, tchórzofretek i yeti z Kamczatki.

 

Putin wysłał w samotną podróż z Gdańska na Okęcie staruszkę na wózku inwalidzkim : Annę Walentynowicz. Perfidny Wielkorus był przecież w Gdańsku z Tuskiem, choć przede wszystkim w Sopocie i dobrze się w tym wszystkim rozpatrzył i pomyślał i zadecydował że wyśle w podróż do nieba tupolewem symbol Solidarności. Zawsze mu nie pasowało że Stocznia nie jest już imienia Lenina i tak się zemścił.

 

Zatem patrząc w zimne oczy czekisty widzimy nie tylko wyzierające Siewierny. Widzimy głęboko schowane Okęcie i nawet Warszawę, oraz i Kraków. (Potasiński wyjeżdżający o porze o której nie mógł żadną miarą dotrzeć na Okęcie na 7.30).

 

Na tym polega putinowska perfidia.

 

Dlaczego jednak nasze siły patriotyczne będące twardą opozycją w Sejmie nie pokazują nam tej perfidii Putina? Uzupełniając „twardą opozycję” mówiły jak oddawały władzę że będą twardą opozycją i Tusk będzie musiał się zdrowo napocić zanim przedsięweźmie coś niedobrego dla Polski. Ba, będzie mu wręcz trudniej niż gdy tej władzy nie miał. Bo im jako rządzącym podkładano kłody pod nogi, a jako opozycja będą mieli nawet więcej do powiedzenia (bo ich już tak nie będą atakować) „Ja tu teraz panów popiłuję” mawiał do posłów Piłsudski. Więc nasi piłsudczycy podobnie obiecywali rząd trzepać aż mu wszystkie prusaki albo szwaby (nazywano te lubiące ciemności owady dwojako) z gaci powypadają.

 

Dlaczego jednak owe siły, panie, tego... patriotyczne sejmowe i spoza wołające: Putin eta wor! Nie pokażą nam całego zła smoleńskiego, które z chłodem ruskiego szachisty i wyrachowaniem zaplanował?

 

A no dla naszego dobra. Wiedzą że Polacy to gorąca krew i jeszcze by się na ruskich rzucili jako pospolite ruszenie. Wprawdzie zwyciężyliby (Polak potrafi) ale ile by się krwi polało. A oni szanują polską krew. Wprawdzie główny szanujący polską krew poległy pod albo nad Smoleńskiem promował bardzo muzeum Powstania Warszawskiego w którym właśnie tej krwi bardzo dużo się polało, ale przecież to po to aby to się nigdy nie powtórzyło. Wprawdzie mówił że tak należało postąpić, ale ukryta wymowa niewątpliwie jest taka: Nigdy więcej. A ukryta wymowa jest głębsza niż jawna.

Razem z innym naszym patriotą, zawsze wiernym (bo cały czas w polityce przez 20 lat, więc wierny) przedstawiającym się jako potomek zaangażowanego politycznie adwokata z XX-lecia (ach ta nasza polska tradycja, niech żyją korzenie) mówił o rodzinie Ulmów że to przykład do naśladowania dla Polaków. Nie heroizm, nie najwyższe bohaterstwo, nie wyjątkowe poświęcenia, ale ot przykład do naśladowania. Masz Polaku ratować i to twój wręcz zakichany obowiązek. Znaczna część nazistów wyprawia swoich pobratymców na tamten świat, oraz Polaków, ale ty Polaku nie zastanawiaj się. Przykład do naśladowania. Ci których Polacy ratują, (gdy mimo bram powitalnych wystawianych Niemcom odpłacają im naziści niewdzięcznością), zwracają się i ku Sowietom i wydają patriotycznych Polaków. Ale ty Polaku, baczność, ratuj to twój obowiązek, a dla przyszłych pokoleń przykład do naśladowania. Ot, jak taka praca organiczna.

 

Gdy byłem chłopcem natrafiłem na bardzo ciekawą zachętę z rozgłośni Wolna Europa. Otóż nawoływała ona do tego abyśmy przeszli po Rosjanach i ich zmietli. Jak jeden mąż. Mimo że byłem mały trochę się dziwiłem bo wiedziałem że samych Rosjan bez republik jest ze cztery razy więcej. Łechtało to moją polską duszyczkę że tak możemy, ale równocześnie mimo szczątkowej wtedy świadomości politycznej coś mi nie grało i dziwiłem się trochę temu do czego zachęca mnie moja wspaniała Wolna Europa. Trochę to przypomina plany ujawnione przez pułkownika Kuklińskiego, plany całkowitego zniszczenia Polski, ale o tym wtedy nie wiedziałem.

 

No więc nasi patrioci Sejmowi i z najbardziej polskich gazet na świecie chcą nam tego oszczędzić.

 

Dla naszego dobra to wszystko, bo przecież wszystkiego nam nie można mówić. Oni to wiedzą i od dawna dla naszego dobra. By zostać w tzw. wolnej Polsce.

Bo"Polacy do prawdy nie dorośli".. Mówili nam to nasi wspaniali patrioci od poczatku lat 90-tych, a ściśle mówili to za granicą, tacy delikatni. Bedąc rządem, rzadami. Mówili że Polakom nie można wszystkiego mówić, że nie dorośli ,że jakże ciężko się nimi rządzi, że  trzeba przed nimi ukrywać. Bo wtedy to wszyscy byli patrioci oprócz jednego brzydkiego redaktora i jego gazety. Potem odpadali kolejni źli, którzy przedtem też byli dobrzy i nam Polakom wygadzali na glans. Ale zawsze zostawali dzielni, dobrzy z dawnego KORu (i środowiska ich wspierające) bardzo dbający o Polskę, nie patrzący na kolegów nie idący w apanaże. I ci już zawsze będą dobrzy. Aż do śmierci.

 

 

Czyż można mieć lepszych przyjaciół? Dla naszego dobra nawet śmierć własnej matki ukryją.

Oni wszystko ukryją, dla naszego dobra.

 

KOMENTARZE

 • polecanka
  http://gazetawarszawska.com/2012/10/31/zamach-smolenski/
 • polecanka
  http://lubczasopismo.salon24.pl/ksiegahanby/post/458315,7-miesiecy-od-tematu-okecia-10-04-2010-r
 • A jaki jest cel artykułu?
  Czy chodzi o to, aby podkreślić i podsycić nienawiść do Rosji, a miłość do Ameryki i Brukseli. Bo jeżeli jest taki cel, to na zwałkę ten artykuł. Nikt nie ma zamiaru oddawać się pod ochronę zasranej Brukseli, ani parszywych neokonów hamerykańskich i innych zarzyganych pomiotów, którzy tylko swoje brudne paluchy zacierają z radości, że głupie Polaczki zamiast zauważyć jak są zniewalani krok po kroku biją pianę smoleńską.
 • Autor.
  Witam. Gratuluję odwagi w napisaniu tego tekstu!!! Ś.w.p aktor Zakrzeński, niezapomiany odtwórca roli Marszałka Piłsudzkiego , dostał telefon 2 h przed planowanym wyjazdem z domu że ma się stawić przed domem , bo plany się zmieniły!!!
  Mówiła o tym w TV jedo żona! Dla tych, co chcą pogłębić wiedzę o tej tragedii polecam google i :" zamach warszawski". O tym dowiedziałem się z poważnego żródła , pół roku po tragedii! Mam nadzieję, ze ta ofiara śmierci 96 osób nie pójdzie na marne i winni poniosą karę!!!
 • @katerina404 16:12:12
  Przeczytaj mój komentarz. Pozdrawiam-zibi!
 • @katerina404 16:12:12
  wiec Pani Katerino 404, dziwie sie Sz.Pani ze nie chce Pani myslec tak jak Pani kaza oficjalnie telewizyjnie,gazetowo to( tez nie na czasie i niemodne i nie po europejsku,a w ogole kto to jest tzw.EUROPEJCZYK ?)- dodam ze ja zwykly kierowca analityk anomali na ile mnie stac , nie szukam odpowiedzi co bylo pierwsze( kura czy jajko lub kogut),mnie chodzi o caly komponent Smolenska, skoro mieli wyleciec to musieli przyleciec- dojechac a betonowa brzoze, foteliki basnie autora klarkowski-anders,ena , 1001 nocy w jego wydaniach ubolewajacych tez innych tzw.placzkow komediantow to na dobranoc, zamiast koziolka matolka i gaski balbinki, (Byc moze nie mam do tego prawa) ale ja chcialbym zobaczyc 1-dno tylko zdiecie ze zgromadzonych na Okeciu delegatow do Smolenska...,nie mowie o zacietych sie 96 komorkach, plus dowozacych, gdzie wszystkim aparaty z kliszami wysiadly...i billingi rozmow tez wyparowaly...
  Mnie interesuje aby uwierzyc ze katastrofa odbyla sie i odlot to kto jak i kiedy dojechal do WARSIAWY-Okecie,czyzbym za wiele zadal ???
  A jaki dowod ze w ogole tam byli ???
  Watek, wulkan islandzki,czyzby Putin podczalgal sie w eskimosa ubraniu na islandie i podpalil opony i czy byloby on w stanie na wstrzymanie ruchu samolotow,przeciez to nastepny dowod na zaangazowanie cherlocka holmsa i watsona a nie komisje nauki esperanta...
  A jaki to pylek siadl i gdzie sa slady na suszacej sie bielizne chyba na bieliznie klarkowskiego i sam on jest swiadkiem a (pylek z wulkanu swego czasu potrafil dowedrowac z Filipin PINA TUBO-wulkanu na pola Polskiego rolnika) z sahary, piasek- potrafi przyfrunac i siada na auta przywiezione na lawetach...
  Aniela, uwieziona na polwyspie Iberyjskim,obama gral w ping-ponga a czy mozna bylo wyleciec prywatnym odrzutowcem z Maroka na pogrzeb aby dysze nie zadyszaly ?
  Byc moze ,moze, mysle lub( mysle ze mysle) a myslenie, slyszalem ma przyszlosc...
  Uwazam ze kufajka smolenska z gumofilcami szyta byla stalowa lina !
  Dowodem, niezbitym jest to ze koniecznie mam patrzec na polane Smolenska- Putina i znaleziska a moze Putin to podstawiony "szuler "z calej szajki pokerzystow ?
 • Co za debil zamieszcza i pisze takie prostackie teksty,
  Beria i Lenin !!!!!!!!! Rosjanie, to na pewno Zarakowski, Szechter, Romkowski, Berman, Stolzman, Kalstein i inni też Polacy!!! Mało rozgarnięty, mały czlowieczku, Rosjanie mieli tyle wspólnego z bolszewizmem co Polacy z PRL-em. Pierwszymi ofiarami Berii, Lenina Trockiego, Stalina byli - Rosjanie, pierwszymi ofiarami Bermana, Szechtera, Wolińskiej, Zarakowskiego byli - Polacy. Bolszewizm był wyreżyserowany i opłacony przez światową żydo - komunę. Rosjan - białych na czele z Carem bolszewicy wymordowali około 30 mln, Polaków w latach 44-56 około 220 tys. kwiatu inteligencji Polskiej, po to aby słabi Polacy mało oczytani płodzili słabe potomstwo aby Polska zawsze była kolonią żydowską czy tą jak dziśiaj zachodnią lub tą jaką była przez 45 pod okupacją żydo - bolszewików. Rozróżnij rdzennego Rosjanina od bolszewika, rozróżnij Polaka od komunisty w Polsce (komuna siedzi w głowach i tych z pisuaru i tych peło i tych z sld).
  Pamiętaj, że na 100 tzw. komisarzy ludowych w sowieckiej Rosji było 92 żydów, podobnie jak dzisiaj w bankach w Polsce - prawie sami żydzi. To właśnie ci żydzi bolszewicy napuszczali przez wiele lat ukraińców na polaków aż ci dokonali ludobójstwa na kresach na naszym narodzie. Dla nas Polaków zawsze wrogiem i szkodnikiem jest żyd, czy on jest prawicowy czy liberalny, lewacki on zawsze pracuje dla swojego narodu a takich jak ten autor goi olewa o ile nie jest jednym z nich i pisze takie śmieci by skłócać narody słowiańskie.
  Precz.
 • No cóz, kompromutującemu się autorowi można jedynie polecic...
  komentarze pod artykułem:
  http://szeremietiew.nowyekran.pl/post/79130,a-po-grossie-jest-poklosie
 • @Wrzodak Z. 19:03:05
  Więc chyba po to własnie powstał film Soviet Story i GP go rozpowszechnia, by wśród Polaków wzniecic nienawiśc do Rosjan, tak samo jak My, Chrześcijan. Takimi filmami ale także takimi artykułami chodzi chyba o rozbicie tej rodzoącej się jedności Chrześcijan. Chyba że Autor w ogóle nie jest tego świadomy
 • Reżyser Krauze
  Dostał medalik od Komorowskiego to teraz zrobi film o wylocie delegacji i pogrzebach.
  No cóż takich zleceń się nie odmawia zwłaszcza gdy za rogiem czai się samobójca i wyje z bulu.
 • Wrócił skąd wyleciał ... z lotniska wojskowego.
  http://bi.gazeta.pl/im/2/7793/z7793842X,11-kwietnia-2010--Warszawa--lotnisko-wojskowe-Okecie-.jpg
 • @Jan Paweł
  A ty co uciekasz z wątku Pana Szeremietiewa, gdzie miałeś podać, w którym miejscu w filmie "The Soviet Story" są jakieś manipulacje, nieścisłości - które kłamliwie zarzucasz!
  http://szeremietiew.nowyekran.pl/post/79130,a-po-grossie-jest-poklosie#comment_665362
 • @rekju3 17:44:52
  Ależ ja nie myślę tak jak oficjalne media podają, bo oficjalne media, to wie Pan gdzie ja mam....?

  Chodzi mi jedynie o to, że jedyna retoryka jaka się toczy wokół smoleńska, oscyluje wokół Rosji li tylko. A przecież wiadomym jest, że bez zacierania śladów naszych zdrajców i udziału innych wywiadów, których w Polsce pełno się roi, nie doszłoby do takiego zdarzenia. Zwalanie wszystko tylko na ruskich jest śmieszne, nawet dla człowieka o przeciętnej inteligencji.

  A to, co przeczytał zibi, o tym telefonie, o zmianie planów nie świadczy jednoznacznie o robocie ruskich. Ktoś plan misternie wykonał, aby wszystko wyglądało tak jak wygląda. Poza tym ta zmiana planów mogła mieć zupełnie inny wydźwięk.

  Ponieważ jednak nie ma nadal monitoringu z lotniska, to wnioskować można, że oni w ogóle nie odlecieli.. W trumnach też ich nie ma, więc gdzie są? Pracownicy Okęcia maja zabronione mówienie.

  Jednym słowem można by rzec, nie ma odlotu, nie ma trupów, więc co jest. Nie ma ani początku, ani końca tego zdarzenia. To znaczy, że zdarzenia nie było? To gdzie są Ci ludzie, skoro nigdzie ich nie ma, ani wśród żywych, ani umarłych?

  W książce Alefa Sterna czytałam o pewnym człowieku, którego uśmiercenie zostało zaaranżowane, a on nadal działał bezkarnie zza kulis.

  Może to szaleństwo, ale sprawa bardzo śmierdzi i widać komuś od początku do końca zależy na sianiu strachu, wywoływaniu agresji wobec Ruskich i skłóceniu i podzieleniu w tej kwestii narodu oraz zajęcie go na dłuższą metę czymś, aby nie zauważyli nowych niepokojących ustaw i dalszego zamordyzmu i abyśmy się pogubili w meandrach polityki.

  Dlaczego taki Maciarewicz prowadzi swoje chore śledztwo, ale ani razu nie zająknął się o odlocie z Okęcia? Czyżby mu mózg zatkało? Czy jest głupszy od milionów Polaków? To po co rwie się i zawraca głowę milionom Internautów, napychając ich zbędnymi informacjami, podczas, gdy najistotniejsze kwestie są pomijane? Czy śledztwo prowadzi się od końca, czy od początku?

  Zastanówmy się kto rzekomo zginął? Piszę rzekomo, bo nie ma śladu odlotu i nie ma trupów, albo są nie do rozpoznania? Całe zajście z samolocikami też dziwaczne. Jeśli nawet zginęli, to ludzie z otoczenia Kaczyńskiego i on sam. A kim byli Ci ludzie i w co grali? Świętymi byli? Nie sądzę. Kto pchał nas w stronę Unii Europejskiej i sprowadzał loze masońskie do Polski? I my Polacy teraz tak rozpaczamy po śmierci swoich katów, jak niegdyś brać płakała po śmierci Stalina. Urocze. Doprawdy urocze.

  Nasi kaci prowadzący nas na unijną rzeź, stosujący chwyty poniżej pasa, stali się bohaterami narodowymi, a ten guru, który przeżył, jawi się dla niektórych ratunkiem dla Polski?

  Jakim ratunkiem? Toż to on nadal nic nie zrozumiał, mimo tragedii? Nadal chce budować armię europejską? Może od razu światową? Co się bedzie guru rozdrabniał?

  A tymczasem są ustawy o konieczności chipów w dowodach, które volksdojcz Tusk wprowadza, a my spokojnie nie martwimy się o naród, o ludzi żyjących, o własne dzieci, o przyszłe pokolenia, tylko o trupów, i naszych oprawców.

  I co to znaczy, ze Putin wyłączył monitoring na Okęciu? A co to Putin w Polsce rządzi, czy co? Jeżeli już to od tyłu rządzą całkiem inne siły. Co a piernik do wiatraka, a Putin do monitoringu na Okęciu? Albo do "polskich" mediów?

  Lepiej napiszcie jakiś bardziej wiarygodny scenariusz, bo na taki kit się nie nabieram.
 • @1normalnyczlowiek 23:27:35
  Jak juz tak się czepiasz to podam ci tylko jeden wątek. W filmie, ale wokół filmu wybitni(?:-) historycy mówią jak to za hitleryzm winny jest narodowy socjalizm. Interes narodowy, czyli przeciwieństwo międzynarodówki bolszewickiej, jest szkodliwy dla narodów??? Dalej (bo tak samo manipuluje sie słowem socjalizm) Socjalizm to mnie kojarzy się za... ZDOBYCZAMI SOCJALNYMI, czyli np 8-godzinny dzień pracy (a nie 12-to jak było w feudaliźmie i jak jest teraz) ale także bogaty wachlarz opieki socjalnej państwa np bezpłatne na wszystkich szczeblach szkolnictwo, które było trampoliną awansu społecznego wielu młodych ludzi ze wsi i rodzin robotniczych, ku pomyslności Polski. Oczywiście wiele, wiele, wiele innych takich zdobyczy socjalnych. Państwo nie robi nikomu łaski bo zbiera na to wszystko do nas podatki, tylko że obecnie te podatki ida do kieszeni administracji państwowej a nam się wmawia że zdobycze socjalne są faszystowskie i mamy... więcej pracowac (jak w Orwelu). Hitlerowski narodowy socjalizm został celowo sqrwiony (hitler pod hasłami narodowymi działał w interesie miedzynarodówki bolszewickiej. Wysłuchaj Dr Ratha) by terez tak sqrwionym pojeciem terrozryzowac m.in polskich narodowych patriotów, których wyzywa sie faszystami (nie tylko, bo na cąłym swiecie narodowych patriotów wyzywa się od faszystów). Jeżeli ten film Sowiet story pokażą obecnym zomowcom to oni z jeszcze większą determinacją będą kopac polskich patriotów narodowców. Teraz juz wiesz dlaczego taki film jest szkodliwy. Zresztą nie zdziwiłbym się gdyby te filmy pokazywali w koszarach tych zomowców którzy pójdą "osłaniac" Marsz Niepodległości
 • @katerina404
  "A co to Putin w Polsce rządzi, czy co?"

  Gdyby nie rządził, to kagiebiści (pardon: fachowcy) od Anodiny nie grzebaliby w środę 7 kwietnia 2010r. na własną rękę, bez żadnego nadzoru, w Tupolewie.
 • --Wrzodak .S.
  -- to jest nas już 2 -co tak myślą i MÓWIĄ NA GŁOS !!!
 • bez strachu
  "Od zarania dziejów Rosja wycinała nam różne numery. Wydaje się że dostatecznie znamy rosyjską przebiegłość wyznaczaną takimi nazwiskami jak Beria czy Lenin."

  akurat ci dwaj to żydzi jak i zresztą całe przywództwo rewolucji .na początku było słowo. i wypowiedział je nikt inny tylko lenin.
  rewolucja bolszewicka w rosji była wywołana przez zydów. to oni za pomocą zmanipulowanych mas obalili cara i zapoczątkowali w europie komunizm.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Lenin

  http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81azar_Kaganowicz

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Trocki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jakow_Swierd%C5%82ow

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Moj%C5%BCesz_Uricki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_Radek

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Unszlicht

  no i także największy filozof

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_Marks
 • @kserkses 12:37:04
  "Od zarania dziejów Rosja wycinała nam różne numery. Wydaje się że dostatecznie znamy rosyjską przebiegłość wyznaczaną takimi nazwiskami jak Beria czy Lenin."

  Wkurzyłam się teraz. Pomijając już doniesienia Suttona, jak było naprawdę z komunizmem w Rosji, to wrzucę dziś szokujący materiał, jak to naprawdę z Ruskimi było i na czym polega ten cyrk od dawna, że sieje się nieprawdę i się ja jeszcze pieczętuje i jej się hołduje, a "tęgie mozgi" to powtarzają do znudzenia.
 • @kserkses 12:37:04
  Jeżeli ktokolwiek ma poważne wpływy w Polsce, to Niemcy właśnie i dziś zamierzam Wam uzmysłowić jak gra się od dawien dawna Rosją i Polską.

  Całe wsiarstwo ma swoje korzenie w Niemczech, a po wojnie to wsiarstwo za przyzwoleniem Watykanu i z jego pomocą i poparciem ewakuowało się do dalekiej Hameryki, Argentyny i innych miejsc w Europie i odradzają obecnie prześwietne cesarstwo rzymskie, czyli IV Rzeszę Niemiecką.

  A Ci, którzy podają się z Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią to też Niemcy z przerobionymi często nazwiskami, którzy dorobili się na wojnach i weszli na salony. Teraz siedzą sobie na wysokich stołkach we wszystkich strukturach, nie tylko unijnych i budują Lebesraum, czyli kontynuują plany Hitlera.

  A Rosji i Żydów i Polaków nienawidzą.
 • @katerina404 13:42:13
  A z Katyniem, to też jeden wielki kit
 • @katerina404 13:42:13
  To Niemcy tam mordowali i sa na to świadkowie i dowody. Tak się tworzy historię
 • @katerina404 00:58:57
  Coz niczego nie mozna wylaczyc z Pani Kateriny MONITORINGU,ta sama mysl, bezbledna stylistycznie- lepsza a to juz jak ja zawsze w szkole rzucalem kamieniami,nawyk- pozostanie,przepraszam ale czasami mozna bez pomocy telepati i Jackowskiego... miec POdobne mysli...
  W dziecinstwie obilo mnie sie o uszy,ze gdzie sie 2 bije to 3 korzysta ...myslalem ze zasada, tyczy sie zabawy w chowanego na lotnisku czy tez chodzi o zabawe w berka kto zle sie schowa ten zerka...
  Nam strzelac zdiec nie kazano spojrzalem na pole okecia tam 96 harmat fleszy jednak nie grzmialo ale wojska i walki nie bylo ...
  Pozostal,swiadek zdarzenia jak wlasciciel konia lyska z pokladu "IDY"ot taki to narrator,placzek z drobna pensyjka taki to potulny,urzedniczek- swiadek,ten co ma merca z lawety i domek i olimpijski spokoj wyjasniajacy ale mial slabosc i od dat i faktow dostal amnezji i wyjasnial jak moglo wygladac ksiazkowe wesele Wyspianskiego, snujac nowy prolong do powiesci Agaty Christi- WEDDING AT THE AIRPORT- bez weselnikow ale to nie aktor a zly statysta,za co mu placa,zmarnowane jurgielniki...
 • @Wrzodak Z. 19:03:05
  Wrzodak bo wrzodow na ciele dostaniesz i czytelnicy ciebie Nowego Ekranu nie POznaja coz ty za jeden ?,to co piszesz i spluwasz pieniac sie jest normalnym czytelnikom znane,skoro jestes po zawale czy masz luzy i zgrzytki jedz na przeglad swych instalacji do fidela castro i odpusc sobie i nie mysl ze" tys to ta jedyna co w tym sianie byla",jesli chcesz-
  -debilowac- to jesli tobie POzwoli to u OLEJ,nia,ja, niak,nik- albo zglos swe DEBILOWANIE do szechtera i uwazaj aby cie za patriotyzm wlasnym cyrografem z pracy nie wypisal,widzisz ja juz jestem jak okreslasz zarazilem sie twym DEBILEM w koncu nie wiem czy chodzi o czlowieka patriote tzw.Adama Michnika walczacego o to zeby socjalizm POzostal i bylo w nim wiecej socjalizmu czy tez chodzi o te sama osobe o nazwisku ADAM SZECHTER o patriote ktory, Podobnie powiedzial jak ty, innych okreslasz "ZEBY,POLSKA BYLA...,-NIE POwiedzial "ZE POLACY TO STADO BARANOW",wiec prosze ciebie masz racje z twymi cyframi i wyciaganiem okreslen o debilach "Jak kura ze spluwaczki" ale nie PULTAJ sie i nie SMOL lepikiem a smola ,por favor.
  A tak na marginesie to w koncu znawco od DEBILI wytlumacz jak Pan Michnik w koncu sie nazywa raz sie jaka raz unika jak kura- mnicha raz szechter czy w koncu jak mu tam moze szechterokuramnicha,dziwne, jesli swe nazwisko zmiania jak maski FANTOMASA- PO co-? czyzby mial role HANSA KLOSA ??? Czyz on nie jest tym calym szefem gazety tzw-nej patriotow wykpiwanie z( trybuny ludu) ???Ten panszechterakuramnicha zaPOwiadal sie kandydata nagrody PULITZERA ale mnie oszukal i zawiodl...az ryk placzu mnie ogarnia...
 • @1normalnyczlowiek 08:22:51
  A ty przy tym byl i wino pil a moze ty to ten ktory bez BUMAGI wisniami handluje wchodzi i z wisni filmuje opadajace wisnie,to job jego... wisniewski taki fachowiec jestes ,specjaliste zatrudnie do sfilmowania filmu...
  "Jak kazala pani Anodina i co z drzewa wisni Wisniewskiemu sfilmowac"
 • @katerina404 13:48:40
  W rosyjskiej telewizji Planeta jest program pt POJEDYNEK. Dnia 20 01 2011r tytułowy pojedynek odbył się między Władimirem Żyrinowskim a naczelnym rabinem Moskwy. Kim jest żyrinowki to wiemy. A rabin? Rabin nie może być głupi! To chodząca mądrość żydów. Więc starli się dwaj godni siebie rywale.

  Zaczął Żyrinowski

  -Ja na twoim miejscu i po tym co twój naród zrobił ludziom w Rosji , to bym nie odważył się ludziom pokazać na oczy.

  -A cóż takiego złego zrobili żydzi że mają się wstydzić?

  -A NKWD, które składało się w 84% z żydów? A gułagi i obozy? Ofiary które wy macie na sumieniu, to więcej niż straty w ludziach w drugiej wojnie światowej. Nic ci to nie mówi?

  -Co ty opowiadasz? Te straty o których tu mówisz , to wina systemu i Stalina. To Stalin kazał zabijać bojąc się utracić władzę.

  -A kto Stalinowi przygotowywał listy ofiar do egzekucji? I ile na dobę ? Kto ich fizycznie mordował? Może Rosjanie Rosjan?

  -Oczywiście ze Rosjanie Rosjan. Nie wykluczam że mógł być w tej formacji i żyd. Ale działo się to z rozkazu Stalina.

  -A ja mam tu ksero dokumentu w którym wasz Beria wydał rozkaz likwidacji ludzi których uznawał za wrogów związku radzieckiego. Możesz iść do archiwum i sprawdzić. Wiec likwidowaliście milionami ludzi którym nie podobała się wasza działalność. Chcesz wiedzieć ile zbudowaliście gułagów, ile obozów np. przy kamieniołomach i regulacjach rzek? W całym ZSRR był tego ponad 2500. a wiesz że tam nie siedział ani jeden żyd? Że komendantami byli wyłącznie żydzi. A jeśli już był Rosjanin, to taki zaprzedał się wam i robił to co mu kazaliście.

  -Ale nie zaprzeczysz , że żydzi w czasie wojny odegrali ogromną rolę w pokonaniu armii niemieckiej!!!

  -Żydowscy żołnierze, a raczej oficerowie, bo jak taki był żyd to automatycznie otrzymywał stopień oficera politycznego, to tylko krępowali ręce oficerowi radzieckiemu. Bez nich nie mógł nawet samodzielnie rozkazywać. Stalin to zrozumiał pod koniec wojny i trochę ukrócił władzę oficerów politycznych, żydów. Ale skoro ty wyciągnąłeś temat jak walczyliście , to ja ci zaprezentuje wydarzenia z frontu. Jak Niemcy byli pod Moskwą to Rosjanie wywozili za Ural całe fabryki. Dzień i noc szły transporty . i twoi żydzi , oficerowie NKWD którzy obłowili się w czasie rewolucji, rabując z cerkwi obrazy i inne dzieła sztuki, załadowali swoje kufry z kosztownościami w te transporty. Wywiad Żukowa doniósł o tym fakcie Stalinowi., a ten kazał ich rozstrzelać i publicznie ogłosić za co. Nie był w tej grupie ani jednego Rosjanina. I co ty na to? Albo gdy Stalin powierzył Żukowowi obronę Leningradu to tam też był taka historia z 200-oma politycznymi z NKWD. Ci oficerowie , gdy ludność padała z głodu a racje było po parę deko na osobę to oficerowie żydzi brali jedzenia ile chcieli. Ale to nie wszystko, doradzali politycznie rosyjskim oficerom z ziemianek. Rosjanie ginęli a wasi chronili się w bunkrach i ziemiankach. Żukow to ujawnił. Kazał ich mimo ostrej zimy rozebrać do gaci i ustawić pod ścianę. Ale zawahał się bo było ich ponad 200-u. zadzwonił do Stalina a ten odparł ze trzeba ich rozstrzelać. I co ty powiesz ? za bohaterstwo tych 200 rozstrzelano? To ma być ten wkład w zwycięstwo nad Hitlerem.?

  -Ty to musisz powyciągać takie przykre sprawy! Jak jest wojna to się ujawniają różne charaktery. Żydzi to tacy sami ludzie jak inne narody i bywa że wśród nich są źli ludzie. A co to waszych nie był w NKWD?

  -Oczywiście ze byli. Ale zobacz jak jest statystyka . 16% Rosjanie , 84% żydzi. Rosjan nie awansowano na oficerów, chyba że zasłużył na awans mordując swoich rodaków. A już sama góra w Moskwie to wyłącznie żydzi! Może tu powiesz jak topili ludzi w morzu twoi żydzi. Nawet dzieci. Jak okna i drzwi zaspawali żeby nikt nie mógł się uratować. Co, może Rosjanie to zrobili?

  -Tu należałoby powołać komisje do sprawdzenia tych zarzutów. Przecież te barki i statki były rosyjskie a nie żydowskie.

  -Tak. Łubianka , gułagi, kamieniołomy , tamy , regulacje rzek były ruskie. Ale kto miał nad tym władzę? Wy żydzi byliście władzą. Wy skazywaliście w sądach Rosjan, a i bez sądu były wyroki wydawane przez dowódcę obozu. Wam Europa zawdzięcza ludobójstwo, które za wszelką cenę chcecie zwalić na ustrój! A ten ustrój kto wymyślił i wcielił w życie ? Może rosyjski chłop lub robotnik w fabryce? To twoi rodacy Marks i Engels wykombinowali jak żydzi maja przejąć władze na całym świecie. Mam ci tu wyliczać wasze zbrodnie za które wg mnie kiedyś wasz naród zapłaci krwawo? Mydlenie oczu światu nic nie da. Bo już w narodzie rosyjskim coraz śmielej mówi się o waszych zbrodniach i ofiarach w dziesiątkach milionów. Są jeszcze pewne więzy które w pełni nie pozwalają naszej władzy mówić o faktach i ludziach , ale układy na świecie ulegają zmianom, i będzie tak ze ujawnimy światu wasze ohydne uczynki. Dlatego ci powiedziałem że ja na twoim miejscu nie nie występowałbym tutaj i to ze mną.

  -A któż ty jesteś taki ze powinienem się ciebie bać?

  -Ja mam odwagę powiedzieć wam że jesteście narodem przestępców, a ubieracie się w szaty świętych. Macie morze niewinnej krwi na rękach, a krzyczycie na cały świat ze wam się krzywda dzieje. To Izrael wyrzucił z terenów które są ojczyzna Palestyńczyków ponad 4mln ludzi i zajął bezprawnie ziemie innego państwa. To wy żydzi przywłaszczyliście sobie ziemie Libanu, Syrii, i Palestyny. Bo macie poparcie w USA, w których podobnie jak w Polsce żądza żydzi. Bo tak chytrze dzielicie wypracowane przez polaków i amerykanów pieniądze, żeby móc sobie kupić sobie zdrajców i żeby dla was upadlali te narody. Ale to się skończy. Pracujecie na następny pogrom, który może być taki że ci co ocaleją będą przysięgać ze nie są żydami. Ta sytuacja zaczyna dojrzewać i nastąpi taki moment że pękną więzy obawy, przestana się was bać całe narody i przejrzą na oczy jakimi pasożytami świata jesteście. I co ty masz na obronę swojego bandyckiego narodu?

  Rabin aż podskakiwał na ławce i machał rękami jak Żyrinowski mówił.

  -Jak śmiesz mówić wulgarnie i kłamliwie o narodzie z którego ty sam pochodzisz!? Przecież twoi rodzice to polscy żydzi. Ty kalasz własne gniazdo. A to bezkarnie ci nie ujdzie. Ty zapłacisz za te brednie publicznie wypowiadane. My wniesiemy sprawę do sądu tu w Moskwie. Ty zostaniesz za te oszustwa surowo ukarany!

  -Ty pamiętaj ze to już nie czasy berii i kaganowicza . ze z sadów pousuwano sędziów żydów. A Rosjanie was nienawidzą. Ty nie tykaj moich rodziców bo ci tu i teraz zapłacę.

  To mówiąc wstał i ruszył w stronę rabina. Służby porządkowe nie dopuściły do rękoczynów

  -Ja owszem urodziłem się jako żyd, ale ja czuje się Rosjaninem i moją ojczyzna jest Rosja a nie Izrael. żyłem tak że Rosjanie mnie akceptują. Ty spróbuj poddać się pod głosowanie i tak jak ja wygrać. Popatrz tu na wielkim monitorze widać jak ludzie głosują.

  Żyrinowski miał 25000 głosów poparcia, a rabin 2100

  -Ty sam zobacz , na ciebie głosowali tylko żydzi i to nie wszyscy. Bo w Rosji jest was dużo więcęj niż ci co ciebie poparli. Jak ty możesz być rabinem skoro jesteś taki głupi. Twój bóg odebrał ci resztę rozumu.

  Tym razem żyd nie wytrzymał podszedł i opluł żyrinowskiego ten nie był dłużny i rabin dostał parę razy pięścią w twarz. Po chwili wstał i powiedział.
  -Ty żyrinowski za to ciężko zapłacisz.

  Po czym odpiął mikrofon i wyszedł ze studia
 • @katerina404 13:42:13
  Referat Jakuba Bermana Sekretarza Stanu Rady Ministrow i Czlonka Biura Politycznego PPR, Czlonka
  Tymczasowego Rzadu Jednosci Narodu oraz Sekretarza Poalej-Syjon, wygloszony w
  kwietniu 1946 r. na posiedzeniu egzekutywy Komitetu Zydowskiego.

  /wedlug stenogramu/

  Zydzi maja okazje do ujecia w swoje rece calosci zycia panstwowego w Polsce i
  rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchac sie na stanowiska
  reprezentacyjne. W ministerstwach i urzedach tworzyc tzw. drugi garnitur.
  Przyjmowac polskie nazwiska. Zatajac swoje zydowskie pochodzenie. Wytwarzac i
  szerzyc wsrod spoleczenstwa polskiego opinie i utwierdzac go w przekonaniu, ze
  rzadza wysunieci na czolo Polacy, a Zydzi nie odgrywaja w panstwie zadnej roli.

  Celem urabiania opinii i swiatopogladu narodu polskiego w pozadanym dla nas
  kierunku, w rekach naszych musi sie znalesc w pierwszym rzedzie propaganda z
  jej najwazniejszymi dzialami i prasa, filmem i radiem. W wojsku obsadzic
  stanowiska polityczne, spoleczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzac sie w
  gospodarce narodowej. W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu ich
  Zydami wysuwac nalezy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemyslu,
  Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwosci. Z instytucji centralnych - centrale
  przemyslowe, banki panstwowe, centrale handlowe, spoldzielnosc. W ramach
  inicjatywy prywatnej w okresie przejsciowym utrzymac silna pozycje w dziedzinie
  handlu.

  W partii zastosowac podobna metode - siedziec za plecami Polakow lecz wszystim
  kierowac.

  Osiedlanie sie Zydow powinno byc przeprowadzone z pewnym planem i korzyscia dla
  spoleczenstwa zydowskiego. Moim zdaniem nalezy osiadac w wiekszych skupiskach,
  jak Warszawa, Krakow; w centrum zycia gospodarczego i handlowego: Katowice,
  Wroclaw, Szczecin, Gdansk, Gdynia, Lodz, Bielsko. Nalezy rowniez tworzyc typowe
  osrodki zydowskie przemyslowe i rolnicze, glownie na ziemiach odzyskanych, nie
  poprzestajac na Walbrzychu i Rychbachu /obecnie Dzierzoniow/. W tych osrodkach
  mozemy przystosowac przyszle kadry nasze w tych zawodach, z ktorymi bylismy
  slabo obeznani.

  Uznac antysemityzm za zdrade glowna i tepic go na kazdym kroku. Jezeli
  stwierdzi sie, ze jakis Polak jest antysemita, natychmiast go zlikwidowac przy
  pomocy wladz bezpieczenstwa lub bojowek PPR jako faszyste nie wyjasniajac
  organom wykonawczym sedna sprawy.

  Zydzi musza pracowac dla swego zwyciestwa, pracujac jednoczesnie nad
  zwyciestwem i ugruntowaniem komunizmu w swiecie, bo tylko wtedy i przy takim
  ustroju narod zydowski osiagnie najwyzsza pomyslnosc i zabezpieczy sobie
  najsilniejsza pozycje.

  Sa male widoki by doszlo do wojny. Jesli Ameryka zacznie sie szybko
  socjalizowac, to ta droga mniejszych lub wiekszych wstrzasow wewnetrznych i tam
  musi zapanowac komunizm. Wtedy reakcja zydowska, ktora dzis trzyma z reakcja
  miedzynarodowa zdradzi ja i uzna, ze racje mieli Zydzi stojacy po drugiej
  stronie barykady. Podobny przypadek wspoldzialania Zydow calego swiata
  wyznajacych dwie rozne koncepcje ustrojowe - komunizm i kapitalizm - zaistnial
  w ostatniej wojnie. Dwa najwieksze mocarstwa swiatowe kontrolowane przez Zydow
  i bedac pod ich wielkim wplywem, podaly sobie rece. Trud Zydow pracujacych
  wokol Roosevelta doprowadzil do tego, ze USA wspolnie z ZSRR wystapily do walki
  przeciw Europe Srodkowej, gdzie byla kolebka nowej idei, opartej na nienawisci
  do Zydow. Zrobili to Zydzi gdyz wiedzieli, ze w przypadku zwyciestwa Osi, a
  glownie Niemiec, ktore doskonale przejrzaly plany polityki zydowsksiej,
  niebezpieczenstwo rasizmu stanie sie w USA faktem dokonanym i Zydzi znikna z
  powierzchni swiata. Dlatego tez Zydzi sowieccy dla tego celu poswiecili krew
  narodu rosyjskiego, a Zydzi amerykanscy zaangazowali swoje kapitaly.

  Nalezy sie liczyc z dalszym naplywem Zydow do Polski, poniewaz na terenie Rosji
  jest jeszcze duzo Zydow. Przed wkroczeniem Niemcow w poszczegolnych miastach
  ZSRR bylo kilka skupisk Zydow polskich: Charkow - 36 200, Kijow - 17 800,
  Moskwa - 53 000, Leningrad - 61 000, w zachodnich republikach - 184 730. Zydzi
  skupieni w tych osrodkach to przewaznie inteligencja zydowska i dawne kupiectwo
  zydowskie. Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. Sa to kadry budowniczych
  nowej Polski demokratycznej. Zgodnie z zalozeniami polityki sowieckiej wobec
  Polski - tzn. projektem polit-biura - fachowcy ci obsadzac beda najwazniejsze
  dziedziny zycia w Polsce, a ogol Zydow bedzie rozlokowany w glownych centrach
  kraju.

  Stara polityka zydowska zawiodla. Obecnie przyjelismy nowa, zespalajac cele
  narodu zydowskiego z polityka ZSRR. Podstawowa zasada tej polityki jest
  stworzenie aparatu rzadzacego, zalozonego z przedstawicieli ludnosci zydowskiej
  w Polsce.

  Kazdy Zyd musi miec swiadomosc, ze ZSRR jest wielkim przyjacielem i protektorem
  narodu zydowskiego, ze jakkolwiek liczba Zydow w stosunku do stanu
  przedwojennego ulegla olbrzymiemu spadkowi, to jednak dzisiejsi Zydzi wykazuja
  wieksza solidarnosc. Kazdy Zyd musi miec wpojone to przekonanie, ze obok niego
  dzialaja wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzacym do wspolnego celu.

  Kwestia zydowska jakis czas bedzie jeszcze zajmowala umysly Polakow, lecz
  ulegnie to zmianie na nasza korzysc, gdy zdolamy wychowac choc dwa pokolenie
  polskie.

  Wedlug danych wojewodzkiego Komitetu Zydowskiego na terenie Slaska Gornego i
  Dolnego, jest obecnie ponad 40 000 Zydow. Okolo 15 000 Zydow ma byc
  zatrudnionych w osadnictwie. Powiat Rychbach /Dzierzoniow/ i Nysa sa
  przewidziane do tych celow. Akcja osadnicza finansowana jest z zydowskich
  funduszow zagranicznych i panstwowych. Zydzi celowo tworza nowa, choc chwilowo
  nieznaczna, koncentracje elementu zydowskiego, kladac podwaline pod zawod
  rolnika i robotnikow przemyslowych.

  Jest to budowanie przyszlego podloza szerszych celow politycznych.

  Jakub Berman
 • @katerina404 13:35:47
  hallo. czekam na ten szokujący materiał. a zaraz po nim ja wkleję swój.
 • @katerina404 13:42:13
  A Ci, którzy podają się z Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią to też Niemcy z przerobionymi często nazwiskami, którzy dorobili się na wojnach i weszli na salony. Teraz siedzą sobie na wysokich stołkach we wszystkich strukturach, nie tylko unijnych i budują Lebesraum, czyli kontynuują plany Hitlera.

  z Pani wpisem jest tak że jednocześnie ma pani racje i nie ma pani racji. tak w telegraficznym skrócie to niemcom się wydaje ze odbudowuja rzeszę. a tymczasem żydzi zniewalają kolejne narody europy. za pieniądze które kraje otrzymują z UE narody zrzekają się suwerenności. proszę sprawdzić ile osób z kierownictwa KE i UE ma pochodzenie żydowskie. wszystko dzieje sie w/g słów Mietka Bieguna

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Menachem_Begin

  -Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." - Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla

  ps.

  "którzy podają się z Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią "

  -gratuluję znajomości biblii. dziś już niespotykane
 • @jagna 19:14:07
  http://zielski.osdw.pl/ksiazka/Pluzanski-Tadeusz-M-/Bestie,54961802062KS

  http://historyton.pl/catalog/product_info.php?products_id=15188
 • Ogolnie...
  Niektórzy nie zrozumieli tekstu. albo udają że nie rozumieją. albo raczej jedno i drugie. Spośród tych "niektórych" część rzeczywiście nie zrozumiała, a część udaje że nie zrozumiała.

  Jeśli zrozumienie ironii, drwiny, sarkazmu jest dla niektórych za trudne to lepiej nie komentować, aby się tak nie wyświetlać.

  Oczywiście że wiem że Beria i Lenin to nie Rosjanie. Dlatego ich wymieniłem.
  I jak widać (nie dla wszystkich) jest to zwiaząne z konwencją artykułu.

  Jednak konwencja jest tylko formą
 • @katerina404 16:12:12
  Udaje Pani czy naprawdę nie zrozumiała tekstu?

  O ironii to uczyli już raczej w ostatnich klasach szkoły podstawowej
 • @Wrzodak Z. 19:03:05
  Łaskawco,

  jak ktoś nie rozumie tekstu i go komentuje przekonany o własnym wielkim rozumie to już to go dyskwalifikuje, ale jak ktoś nie rozumie i do tego obsypuje obelgami to dyskwalifikuje go podwójnie.

  Ale jest i druga mozliwośc panie Wrzodak, Że zrozumiałeś tekst, ale chcesz odwrócić uwagę od istoty rzeczy
 • @Jan Paweł 19:54:03
  Zyczę poprawienia zdolności intelektualnych
 • @katerina404 00:58:57
  Widzę dalej że dostrzega jednak Pani mistyfikację smoleńską.

  Naprawdę nie zrozumiała Pani tekstu i nie zauważyła że ja w łopatologiczny niemal sposób wyśmiewam oskarżanie Rosjan za wszystko i tutaj szczególnie w kontekście tzw Smoleńska?

  Proszę zajrzeć do innych moich tekstów

  http://cyprianpolak.nowyekran.pl/post/53097,poslanki-szczypinska-i-kempa-przylecialy-10-04-2010-samolotem

  http://cyprianpolak.nowyekran.pl/post/57783,ludzie-z-pociagu-60-ciu-poslow-pis-w-drodze-do-smolenska
 • @kserkses 12:37:04
  "akurat ci dwaj to żydzi jak i zresztą całe przywództwo rewolucji .na początku było słowo. i wypowiedział je nikt inny tylko lenin.
  rewolucja bolszewicka w rosji była wywołana przez zydów. to oni za pomocą zmanipulowanych mas obalili cara i zapoczątkowali w europie komunizm.'

  wiem prosze pana...
 • @Wrzodak Z. 19:03:05
  Ty, Wrzodak, troche histori kto jest tzw-slowianinem ???
  Czy tatarzy S.P.Raisa Gorbatschow to tez slowianka czy tatarka,zbastuj z twymi (prostakami i debilami),bo mieniasz sie POwoli na zaplutego karla reakcji- obecnej dyskusji,te zydowanie zostaw sobie POd POduszke,POuczasz, jakgdybys odkryl HAMERYKE,slowianie i Wrzodak-temat na prace dyplomowa a slyszal ty o tatarach,Bialorusin to tez slowianin czy moze skandynaw ?,Wrzodak OPanuj sie"Volver a la Tierra"-,w REP.FED:NIEM- liczba mieszkancow 82 mil z tego,iles pochodzenia muzulmanskiego a 30% to poch.polskiego i czeskiego,wiec mamy 82 miliony niemcow ale rozumowanie !!! Brac germanska (,niemcy, austria szwajcaria,dorzuciulbym katolicka Bawarie i jej odmiennosc) itp,brac slowianska ,Wrzodak ze POdobnie brzmi dla polaka,czecha, ukrainca afgana,irana liczba PIEC PIEDZIESIAT PIECSET ?,
  Ja zaczalbym- hucpe okecia-, od nitki czyli- OKECIE- a to zydowanie i smolenskowanie zbadamy gdy wyjasnimy, znajdziemy jak i kiedy zostala doszmuglowana czy ?, przywieziona cala delegacja z wozkiem s.p. Anny Walentynowicz i dzwigowym ??? Przepraszam ze nie mysle Twym TROPEM ...
  Sklocic narody slowianskie a czy to nie trwa od dawna a rozwod-CZECHOSLOWACJI,pojde dalej, rozwod JUGOSLAWI, POludniowych slowian,zastanawiam sie to ile tych uni ma byc ?-zwiazku radzieckiego,unia slowianska,unia niemiecka,unia pieniadza,unia stali i wegla,unia wladystowoku-lizbony,unia panstw skandynawskich i unia biednych i bogatych,gubie sie...POzyjemy zobaczymy, narazie jedno jest pewne,ulica- nie bankierzy w z uni stanow zjednoczonych wybrali (nie wojowniczego prezydenta),czy on tez lata SAMOLOTAMI ?
 • @katerina404 00:58:57 Dlaczego taki chory Maciarewicz prow...
  a rewia ma to do siebie ze zabawia ludzi PO pracy ,PO prostu MACIE-REWIE,Antek od rewi , a jak dalekim lukiem, omijany jest przez seryjnego samobojce ???,ten Pan Antek od przemyslu rozrywkowego, sprawia wrazenie swymi smolenskami i brzozami jakgdyby chcial z igly zdzielac nici- udowodnic ze zlomowisko samolotowe smolenska jest stolica nieszczescia ,a co z Okeciem a wulkanik islandi a sygnalik zagrozenie terorystyczne itp ,tym REWIA sie nie zajmuje !!!
  Jazdy do usa, szum REWIOWY, show,a moze dla kogos bisnes ???
 • @1normalnyczlowiek 23:22:08
  Ano chyba tak

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY