Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
285 postów 1423 komentarze

nieznośna lekkość smoleńskiego bytu

CyprianPolak - Mane tekel fares/ Smolensk is it false flag/ fuck NWO

Usunięty post Krzysztofa Cierpisza - o co tu chodzi ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy blogerzy i komentatorzy walczący (zwłaszcza swego czasu) z Salonem 24 będą walczyć i z Nowym Ekranem?

Nowy Ekran miał powstać jako portal bez cenzury.

 

Tymczasem jest usuwany post Krzysztofa Cierpisza o żydach, z wieloma komentarzami. Dodatkowo zainspirował on post Kryptonimu Prawda też z wieloma wejściami i komentarzami.

 

Spodziewałbym się gdybym był Adminem i usunął post o żydach że będę posądzony o żydowskie pochodzenie

KOMENTARZE

 • Chodzi o jego prymitywizm i wręcz bolszewickie chamstwo!
  *
  Problemem w NE są trolle, postsowiecki prymitywizm oraz chamstwo — często wynikajace z niebywale wybujałych ambicji osób uprawiających ten styl obrażania innych osób mających tu swoje blogi.

  W takim też prymitywizm stylu był napisany antypolski bełkot Cierpisza wymierzony w dziennikarza "Gazety Polskiej" Wildsteina... Bowiem, nie każdy, kto ma inną opinię niż "Cierpisz" — zasługuje na nienawiść i pogardę...

  Czyli te uczucia, jakie wbrew religii katolickiej — Cierpisz okazuje wielu ludziom...


  Ponadto, kilka dni temu namoim blogu, takim samym prymitywizmem i chamstwem wykazała jedna z piszących tutaj osób — także podpisująca się jako "Cierpisz". Jest to dziwna postać — osoba zadufana w sobie i uważająca się za wielkiego "polityką" — bo raczej nie uważa się on za "blogera".

  Otóż, ten pseudo polityk — bardzo cierpiący z powodu posiadania ego o wielkości i długości Mlecznej Drogi, a rozumu wielkości jajeczka mysikrólika (jakże ciasna musi być ta cieniutka skorupka!), napisał na moim blogu poniższą opinię o blogerach:

  "To nie to samo, co to śmieciarstwo blogerskie ukrywające się za rożnymi ksywkami, dotykają istotnych spraw, a to w końcu poziom kultury złodziejaszków z Bazaru Różyckiego, tam też jest tylko ksywa."*

  Nie warto takiego chamstwa tutaj komentować. Niestety, wielu z nas spotyka spotyka się z takimi, czy podobnymi "komentarzami" wobec tego co tutaj robimy. Niestety, nie zawsze chamstwo spotyka się z szybką reakcją adminów...

  A bez prawidłowej reakcji i Nowy Ekran może się stać, jak to niektórzy określają Salon24 — "psychiatrykiem"... Czego, jednak nam nie życzę...

  *
 • @Andy-aandy
  "Podpisujący się jako
  Cierpisz".

  Krzysztof Cierpisz jest autorem strony: zamach.eu, w ktorej jak się okazuje już kilka dni po "katastrofie" przedstawił tezy wykorzystywane potem jak się wydaje przez FYMa w koncepcji maskirowki.

  Jako pierwszy czy jeden z pierwszych zwracał także uwagę na warszawską stronę zamachu.

  Krzysztof Cierpisz dzwonił do Radia Maryja (bodaj sierpień tego roku spotkanie z M.Wasserman i przedstawił się.

  Nikt z komentatorów nie odebrał w taki sposób tekstu pana Cierpisza jak powyżej.

  To ciekawe jest wszystko dosyć. Kiedyś dawno mój proboszcz powiedział do ludzi że zachowują się jak świnie w korycie. Oburzyli się, ale ja nie nie wziąłem tego do siebie.

  I tutaj : Jakoś ostrych uwag pana Cierpisza nie odnoszę do siebie
 • @CyprianPolak
  napisał:
  "Jakoś ostrych uwag pana Cierpisza nie odnoszę do siebie"

  W takim razie życzę lepszej umiejętności czytania i rozumienia tego co JEST NAPISANE...

  Tak czy inaczej — gratuluję wręcz znakomitego samopoczucia...

  :-)
 • @Andy-aandy
  Raczej nie skorzystam. Umiejętności czytania ze zrozumieniem to prędzej ja mogę uczyć.

  Słowa mojego proboszcza swego czasu nie odnosiły się do wszystkich. Ja i moja rodzina nie zachowywaliśmy się jak świnie w korycie toteż nie wzięliśmy tego do siebie.

  Podobnie tutaj.

  Kogoś musiało bardzo zaboleć ,albo ściślej zaniepokoić

  Jeśli ktoś okazuje pogardę Polsce i Polakom albo prowokuje to owszem jako osoba ludzka zasługuje na szacunek "Miłujcie nieprzyjaciół swoich nawet ich karząc".

  Więc jeśli będziemy mogli karać (zgodnie z prawem) takich Wildsteinów to nie trzeba będzie ostrzejszych, piętnujących wypowiedzi.

  A w ogóle to nie mogę zajrzeć jeszcze raz i sprawdzić jakie to straszne rzeczy tam napisano bo tekstu nie ma.

  I komentarzach ani jednego odbioru takiego jak Andy-Andy nie było.

  Dobry Polak tak nie reaguje na wpis o żydowskich prowokacjach choćby nie wiem jakim językiem pisany.
 • @CyprianPolak
  napisał:
  "Więc jeśli będziemy mogli karać (zgodnie z prawem) takich Wildsteinów"

  Piszesz bzdury i ośmieszsz się! Wildstein z GP poszedł trochę za daleko w swoich niechęciach — lecz on nie sięga po pałkę i gaz — z nim można dyskutować... I to jest ważne.

  Uprzedzeń, do pewnych organizacji — często wynikających z lat propagandy — nie leczy się nienawiścią do ludzi wyrażających obawy...

  Poza tym, red. Wildstein z "Rzeczpospolitej" zrobił dla Polaków i polskiej kultury znacznie więcej niż mogłoby to zrobić 100 niewydarzonych — i nienawidzących Polaków na równi z Żydami — jakichś Cierpiszy...
 • @Andy-aandy
  Tym niemniej clou, że GP chce przejąć MN wydaje się być prawdziwe. Lawirowanie środowiska żydowskiego też.
 • @carcajou
  I o to tutaj chodzi!!!
  Ale co, do cholery, jest z tym usunięciem?
  Gdzieś pod postami buszuje niejaki Adlof Nowak, pisze pierdoły i heiluje. I fajnie jest...?
  Proponuję, by PT Blogerzy powściągnęli emocje /chociaż sama nieraz im ulegam/ i skupili się na TREŚCI postu Krzysztofa Cierpisza. To jest O CHĘCI PRZEJĘCIA MARSZU! Czyli - o upupieniu ruchu narodowego!
 • @carcajou & All
  https://sites.google.com/site/krzysztofcierpisz/home/bezczelnosc-zydowska-zyd-bedzie-prowadzil-marsz
  http://kryptonimprawda.nowyekran.pl/post/41096,bezczelnosc-zydowska-zyd-bedzie-prowadzil-marsz

  Proszę bardzo!
 • @carcajou
  PS. Moje komentarze pod inkryminowanym postem /odpowiedzi blogerowi "gini"/ zniknęły także Z MOJEGO BLOGA!!!
 • @Andy-aandy
  Przeczytałem jeszcze raz tekst K. Cierpisza z blogu Kryptonim Prawda mój nie - kolego w prawdzie.

  To co napisałeś to jest manipulacja i to podłego gatunku.

  Wyczuwam u ciebie nieczyste intencje.

  Nie pisze bzdur i dobrze wiesz o tym.

  Jeśli taki Jack Lang kilka lat temu jest nagle importowany do Rady Muzeum Narodowego to to jest hucpa i on za taka bezczelność powinien być ukarany, choćby moralnie.

  Mówimy tu o tym młodym Wildsteinie. Proszę nie zmieniać tematu. Widzę że ciagniesz bardzo za nimi. Aż wychodzi to z Ciebie.

  Bardzo dużo zrobił ta pewnie najwięcej.

  Jego łowienie ludzi z Radio Maryja aby w ten sposób je rozbić to też dobre dla Polski. Jego udział w masonerii też dobry dla Polski.

  Czyja jest masoneria?

  Gazetę Polską od listopada ub. roku oceniam jednoznacznie. Nie wspomniała słówkiem o zamachu na lasy polskie. Widać chciała by Polacy pozbywali się jednej czwartej terytorium Polski. Byy i wcześniej inne rzeczy, ale to przepełniło szalę.

  Tym zaniechaniem GP postawia się jako wroga polskim interesom. A że niby robią dobre rzeczy. Trzeba się uwiarygadniać.

  Agenci na przykład też robia dobre rzeczy, ale prowadzą rzecz w swoim kierunku
 • @Andy-aandy
  Hmm.. to ja poproszę o przykład "antypolskiej" wypowiedzi Pana Cierpisza. Bo jako żywo sobie nie przypominam "antypolskości" w którymkolwiek zdaniu.
  Co do Żydów. Czy wszyscy piszący tutaj muszą ich bezwarunkowo kochać ?
  I czy forumowicze zobowiązani są pisać o nich albo dobrze, albo wcale ?
  W jednym z komentarzy padło określenie "antysemityzm" odnośnie tej nacji.
  To ja pozwolę sobie zapytać : " a co to je? i jeśli się je to z czym ?
  Głupota tego sformułowania jest porażająca. Bo jeśli idzie o ludy semickie są nimi również Arabowie. Skoro Żydzi mordują Palestyńczyków to są antysemitami ;) Ale zostawmy to.
  Pan Cierpisz nie jest zobowiązany do sympatyzowania z Żydami. Co więcej, ma prawo mieć takie a nie inne zdanie o nich. I proszę wybaczyć -adminowi nic do tego. To zaś że uchwalono idiotyczne prawo zabraniające wyrażania swoich poglądów nie oznacza że musimy powielać bzdury.
  Jeśli idzie o język to mógłby być nieco gładszy. Ale rozumiem że czasem trudno powstrzymać emocje. Nie dziwi mnie to szczególnie zważywszy (że jak zauważył carcaju) zdawać się może że te środowiska (których admin tak namiętnie broni) zamierzają przekształcić MN zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.
  W końcu też nikt nikogo nie zmusza do zapoznania się z blogiem autora, a tym bardziej do dyskusji.
  Dlatego pozwolę sobie powiedzieć : nie podoba mi się banowanie kogokolwiek za przekonania. Zawsze też pozostawała możliwość poproszenia autora o stonowanie wypowiedzi i używanie w niej parlamentarnego słownictwa.
  To tyle.
 • ---- O CO CHODZI ???
  --- zorientowałam się po pewnym czasie -o pro żydoskim profilu NIEZALEŻNEJ .pl ------ NE - jest -pro żydoski --właściwie już jestem zorientowana w żydoskim pochodzeniu blogerów / komentatorów -- jedni pracują nad - nad -JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWEM inni nad JUDEOPOLONIĄ
 • Jesteśmy bardzo zaskoczeni ...
  bardzo!!!
 • @ninanonimowa
  Proponowałbym powstrzymać się z oceną całości działań portalu i przyszywania mu "łatek". Jak na razie jest to przypadek incydentalny i myślę że ŁŁ gwoli urzędu zajmie stanowisko w tej sprawie.
  Bo wydaje mi się, że nie było to uzgadniane szerzej.
  Dla mnie pod notką autora wyjątkową aktywnością wykazali się członkowie hasbary mniej lub bardziej tkwiący w środowisku.
  Już przez sam ten fakt notka autora zasługuje na uznanie :)
 • To jest tak - niby NE nie odpowiada za treści, ale jednak ...
  Pan Cierpisz napisał ostro choć słusznie co do clou. Wydaje mi się że to samo mógłby napisać mniej radykalnie 9co mu bardzo polecam) zważywszy na fakt, że NE występuje we wrogim mu otoczeniu. Nie usprawiedliwiam Łazarza - mówię o pewnych przełożeniach, z którymi trzeba się liczyć. Czasem wyrzuca się "ciężar", by sanki mogły dalej jechać i uciec przed wilkami. A wilki naprawdę są, uwierzcie, to nie zgrywy. Tekst długo wisiał - to też trzeba docenić. Ponowiony tekst przez KryptonimPrawdy też się ostał ... doceńcie .... wilki istnieją.
 • @carcajou
  Tekst K. Cierpisza z Kryptonim Prawda ma ponad 200 poleceń na facebook. "Zaskakująco?" wiele osób uznało go za godny polecenia, promowania dalej.
 • @CyprianPolak
  Pewnie poszło do ludzi z MN.
 • @carcajou
  Ależ doceniamy. Nie mniej jeśli wilki nie dają NE żyć, może trzeba by im przetrzepać skórę ? :)
  A ... no właśnie, nie wydaje mi się żeby to były wilki. To raczej sępy (tyle że dobrze odkarmione na naszym ciele ;)
 • Do Nowego Ekranu !
  Panowie Redaktorzy opublikujcie imienną listę cenzorów .
  Blogerzy podejmą decyzję , czy pisać dalej .
  Jeżeli nie ma cenzury , to należy przywrócić ten sporny artykuł .
  Niech czytelnicy decydują , czy im odpowiada styl Pana Krzysztofa Cierpisza .
 • Zbydlecenie..
  Dla kazdego uczciwego czlowieka jest oczywiste, ze artykul Cierpisza byl mieszanina oblednej nienawisci i moralnej gnojowki. Z takim chamstwem czlowiek porzadny nie moze miec nic do czynienia. To nie ma nic wspolnego z cenzura! To jest wykopanie chama z porzadnego domu. Won na Wirtualna Polonie - tam jest pelno podobnych do Cierpisza.
 • @w.red
  napisał:'
  "Hmm.. to ja poproszę o przykład "antypolskiej" wypowiedzi Pana Cierpisza."

  To wysłuchaj wywiadu z Widsteinem. Są tam rzeczy, którymi można się nie zgadzać, są uprzedzenia Widsteina do niektórych organizacji — o których jednak można z nim dyskutować... Na pewno ten wywiad był talże źle poprowadzony przez jego autorkę...

  Jednak, Widstein nie sięga po pałkę i gaz — jak to czynią zdegenerowani lewacy podjudzani przez GWno.

  Właśnie dlatego, robienie z Widsteina "POLAKOŻERCY" — jak to czyni Cierpisz — jest dla mnie wystąpieniem ANTYPOLSKIM.

  Bo nie tylko, że megaloman Cierpisz wzmacnia w ten sposób wszelkie uprzedzenia do tych narodowych organizacji, lecz także sprawia to wrażenie — że Cierpisz atakuje z pozycji narodowo-socjalistycznych.

  A to ostatnie przekłada się na opinię jaką antyolskie mass media tworzą o tych polskich organizacja pragnących zachowania polskich tradycji i polskich wartości.

  Skutów tego nie muszę wyjaśniać...
 • @carcajou
  napisał:
  "Tym niemniej clou, że GP chce przejąć MN wydaje się być prawdziwe. Lawirowanie środowiska żydowskiego też.

  To jest polityka, a rednacz GP z mało znanego dziennikarza — od jakiegoś czasu stał się politykiem...

  Dlatego trzeba patrzeć mu na ręce — tak jak on twierdzi, że patrzy na ręce politykom w PRL-bis...
 • @CyprianPolak
  napisał:
  "Mówimy tu o tym młodym Wildsteinie. Proszę nie zmieniać tematu. Widzę że ciagniesz bardzo za nimi. Aż wychodzi to z Ciebie."

  Już jeden idiota z Kanady — który w dodatku od wielu lat kradł moje teksty i publikował na swoim portalu — napisał mi, że jestm Żydem.

  Zresztą on nie był pierwszy...

  Więc nie krępuj się...

  To jest najlepsze oskarżenie w przypadku — gdy nie ma się żadnego racjonalnego argumentu...

  :-)
 • @w.red
  napisał:
  "Zawsze też pozostawała możliwość poproszenia autora o stonowanie wypowiedzi i używanie w niej parlamentarnego słownictwa."

  To przeczytaj co ten narodowy-socjalista Cierpisz — nienawidzący na równi Polaków jak i Żydów — pisze o blogerach:


  "To nie to samo, co to śmieciarstwo blogerskie ukrywające się za rożnymi ksywkami, dotykają istotnych spraw, a to w końcu poziom kultury złodziejaszków z Bazaru Różyckiego, tam też jest tylko ksywa."*


  Z taką samą narodowo-socjalistyczną nienawiścią Cierpisz traktuje także katolickie Radio Maryja i TVTrwam i jak widać GP — bo kiedyś czegoś tam mu nie opublikowali...

  To mówi samo za siebie — nie trzeba tego komentować.

  *
 • @Andy-aandy
  "Bywały juz wczesniej antysemickei wpisy nie tylko p.Cierpisza"

  Sorry! A czy mógłbyś sprecyzować określenie "ANTYSEMITYZM" z czym to się je?? Z krytyką Izraela i żydów?? Pzdr
 • @Lancelot
  napisał:
  "A czy mógłbyś sprecyzować określenie "ANTYSEMITYZM"

  Były już na NE takie "sprecyzowania". Możesz więc sobie poszukać i znaleźć.

  Zechciej zauważyć, że Cierpisz — w swojej nienawiści do Radia Maryja i TVTrwam — jest także i "ANTYPOLSKI"...
 • @Andy-aandy
  No cóż. Jak widać nie napisałem wyraźnie, skoro na moją prośbę :

  "..Hmm.. to ja poproszę o przykład "antypolskiej" wypowiedzi Pana Cierpisza.."

  odpowiada Pan następująco :

  "..To wysłuchaj wywiadu z Widsteinem.."

  Wybaczy Pan, ale to nie ma z pytaniem nic wspólnego (najdelikatniej ujmując).

  W zamian tego proponuje mi Pan swoją definicję "antypolonizmu" :

  "..Właśnie dlatego, robienie z Widsteina "POLAKOŻERCY" — jak to czyni Cierpisz — jest dla mnie wystąpieniem ANTYPOLSKIM.."

  Ja rozumiem, szacunek. Nawet uczucie w stosunku do rzeczonej osoby, ale dla mnie jest to definicja nie do przyjęcia (jak zresztą dla chyba dużej części bywających tu ludzi). Pomijając nawet fakt że autor nie nazwał Pana Widsteina wspomnianym określeniem. Dlatego uważam że Pańska argumentacja jest mocno nie trafiona i (znów delikatnie mówiąc - mija się z prawdą).

  I wreszcie :

  "..A to ostatnie przekłada się na opinię jaką antyolskie mass media tworzą o tych polskich organizacja pragnących zachowania polskich tradycji i polskich wartości.."

  Proszę Pana, mam w najgłębszym poważaniu co będą pisać wymienione przez Pana media. Wybór jest prosty. Albo pisze się prawdę, albo się po prostu kłamie. Wspomniane "media" wybrały tą drugą drogę. A ja od NE oczekiwałem i oczekuję że będzie pisał prawdę (nawet gdy to będzie boleć).
  Dlatego nie zgadzam się na przypisanie mu wizerunku kolejnego "przekaziora" będącego syjonistyczną tubą.
  Wobec powyższego oczekuję natychmiastowego bezwarunkowego przywrócenia wpisu (wraz z komentarzami) na blogu Pana Cierpisza.
  Oraz pod powyższą notką krótkiego "przepraszam" w stosunku do autora kontrowersyjnego tekstu oraz użytkowników, którymi usiłował Pan manipulować.
  W przeciwnym wypadku będę zmuszony zwrócić się do autora oraz właściciela portalu o ustosunkowanie się do tematu i wyciągnięcie wniosków. Bo to nie jest drogi Panie, Pański prywatny folwark. A w każdym razie jeszcze nie.
 • @w.red
  Czy musicie sobie tak skakać do oczy. Ludzie , wyluzujcie się trochę
  ze zrozumieniem. :-) Pozdrawiam.
 • Szanowni Państwo!
  Jeżeli Nowy Ekran chce być postrzegany jako portal niezależny to admini nie mogą decydować, które notki puszczać, a które ukrywać. Muszą puszczać wszystkie! A jeżeli się nie puszcza to jest to cenzura! Forowanie natomiast niektórych blogerów, a "nie pomaganie" innym to też jest cenzura! Uważam, że każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania i nie można postrzegać publicznie wyrażanego zdania innej osoby jako nieprawdy bądź paranoi. Oczywiście możemy mieć własny pogląd na daną wyrażaną opinię, ale to nasza prywatna sprawa i nikt nie może odczuwać tego na własnej skórze, na własnych publikowanych tekstach. Pan Cierpisz tak samo jak Pan Opara czy Szeremietiew czy też Pan Cyprian Polak ma prawo do własnych opinii i dzielenia się spostrzeżeniami czy materiałami z szerokim gronem blogerów i komentatorów NE zwłaszcza, że był zaproszony do tego portalu. Ja mogę się nie zgadzać z opiniami Pana Krzysztofa, ale nikt nie może mi utrudniać czytania jego tekstów. Ukrywanie natomiast jego notek czy też podszywanie się innych blogerów pod jego pomysły jak było to w przypadku filmiku z Anną Walentynowicz wydaje niestety nienajlepszą opinię kierownictwu Nowego Ekranu.
 • @Andy-aandy
  Sam napisz, zadeklaruj się. to nieważne co kto o Tobie napisze.

  Prosta sprawa.

  Ja na przykład wyraźnie się deklaruję: Choćbym chciał bo to fajnie jest być żydem przecież.

  No ,ale hcoćbym chciał to nie mogę.

  nie ma sensu ciągnac genealogii do średniowiecza ,ale powiem przodkowie moi mieli takie samo nazwisko od 14-go wieku. Od 14-go wieku bo wcześniej było inne, ale ród ten przejał nazwisko od miejscowości, głównej siedziby rodu.

  W każdym razie wyznanie: ojciec rzymski katolik, dziadek, rzymski katolik, pradziadek rzymski katolik. Wiec wystarczy.

  Acha i groby są namierzalne, nie tak jak w przypadku Jaruzelskich i Komorowskich gdzie jakoś nie mozna ich znaleźć -grobowiec pradziadka na zabytkowym cmentarzu zachowany -ponad stuletni

  Nie wiem dlaczego ukrywać swoje pochodzenie.

  Jeśli chcesz dobrze służyć Polsce.

  Taki na przykład Piasecki załozyciel
  prosto z mostu przyznawał się do tego i inni , a dobrze sużył Polsce.

  Więc nie widzę powodu ukrywać czegoś jeśli ktoś chce dobrze służyć Polsce.

  Jeszcze raz: Piszesz że ktoś o Tobie mówi że jesteś żydem ,(do tego ten ktoś był bee bo kradł teksty. Proste skojarzenie - jak ktoś mówi ze ktoś jest żydem to zwykle jest nie w porzadku.

  Ważne jest co Ty możesz na ten temat powiedzieć.

  Proste. Jestem - nie jestem.

  W historii tylko ci Żydzi, którzy nie ukrywali swego pochodzenia mogli dobrze służyć Polsce
 • Pytanie
  Czy jakikolwiek portal może się obejść bez cenzury, tak całkowicie bez cenzury??

  Czy niezależność i obiektywizm portalu ma polegać na tym, że dozwolona jest publikacja dowlonego postu czy materiału??? Czy wolność wypowiedzi i głoszenia poglądów jest niczym nieograniczona???
  Nie odnoszę się tu do konkretnych przykładow wpisów ale nie wyobrażam sobie, że w ramach wolności wypowiedzi, w ramach portalu bez cenzury istniałoby przyzwolenie na publikację treści jawnie szkalujących Polskę, Naród Polski czy obrażające uczucia religijne.
  Ale pewnie nie dorosłem do wolności...:(
  Pozdrawiam serdecznie.
 • @ire
  Niczym nie ograniczona w sprawach politycznych
 • @ire
  Polityka -roztropna troska o dobro wspólne.

  Dobro wspólne narodu polskiego w tym przypadku
 • @CyprianPolak ——> po co ten narodowo-socjaistyczny belkot?
  łaskawie napisał:
  "Proste. Jestem - nie jestem.

  W historii tylko ci Żydzi, którzy nie ukrywali swego pochodzenia mogli dobrze służyć Polsce"


  I po co ten narodowo-socjaistyczny belkot?

  Rozumiem. Towarzysz narodowy-socjalista przyśle mi teraz do domu paru zbrojnych po zęby Gestapowców — bym przed nimi zdejmował spodnie... Czy sam z nimi też się pofatyguje?

  Bo żadne inne ośwaidczenia przecież nie wystarczą...

  *
 • @Andy-aandy
  Acha.

  Więc idziemy w tę stronę. Narodowosocjalistyczny bełkot. Pięknie.

  Nie można Cię niestety po tym posądzić o dobrą wolę.

  Pieknie się pokazałeś.

  Aż taki to problem zdeklarować się. aż muszą wychodzić demony i nienawiść

  i nazywanie kogoś narodowym socjalistą

  Nie wiadomo śmiać się czy płakać.

  Ale to bezczelność i haniebne pomówienie. Przdde wszystkim dlatego że narodowy socjalizm by skierowany przeciwko Polakom, mniej mnie interesuje że przeciw żydom. to problem żydów.

  Zresztą Hans Frank był żydem po ojcu i matce Goebbels żydem po ojcu i matce, kochanka Hitlera Braun była żydówką,
  Lekarz Hitler Morell, Eichmann po ojcu czy matce itd.

  Widać że to wielki problem . Dlaczego?

  Mi deklaracja wystarczy.

  Dlczego o nią tak trudno?

  Wygląda jakby to bya najpilnie strzeżona tajemnica.

  Proste jestem pochodzenia żydowskiego, nie jestem.

  Jakoś są żydzi i w Polsce którzy tego nie ukrywają.

  Żydzi są pono inteligentni, przedsiębiorczy i " mają być tacy , którzy wiecej zrobili dla Polski niż niejeden mieniący sie patriotą". Tylko się przyznać.

  Nie widzę problemu.

  Nazwanie kogoś jednak narodowym socjalistą który był systemem zbrodniczym tak jak komunistyczny do tego chcącym zniszczyc naród polski jest haniebne tym bardziej ze nigdy nie należałem do tego typu organizacji . dodatkowo nie odpowiadał mi żaden socjalizm.

  Takie nazwanie kwalifikuje się do sądu
 • @CyprianPolak
  Szkoda ciągnąć ten spór bo do niczego to nie zaprowadzi.
  Pan A/A nie raczył się ustosunkować do mojej sugestii. Przeto sprawę uważam za zamkniętą do czasu ustosunkowania się redakcji co do przywrócenia wpisu w całości. Jak tylko znajdę wolną chwilę pozwolę sobie zwrócić się z tym do redakcji. To czego się administrator dopuścił nie ma żadnego uzasadnienia poza jego "widzi mi się". A to z deczko przymało.
  Kto chce może też osobiście złożyć protest w tej sprawie na ręce redakcji.
  Zobaczymy czy i jak redakcja się do tego ustosunkuje.

  pozdrawiam
 • @kanton
  Nie jestem stroną w konflikcie dlatego apel chyba nie w moją stronę ;)
  Choć przyznam, że wszystko się we mnie burzy gdy widzę próby wprowadzania " ładu i porządku" bez mała za pomocą pały.
  Nie tędy droga :)

  pozdrawiam
 • @autor
  Jaki jest link do niby usuniętego artykułu?

  http://kryptonimprawda.nowyekran.pl/post/41096,bezczelnosc-zydowska-zyd-bedzie-prowadzil-marsz

  Przecież ten artykuł jest na NE?!
 • @ALLLLLLLLL
  WYJAŚNIAM SPRAWĘ JAKO TECHNICZNY.

  NIKT ARTYKUŁU NIE USUWAŁ.
  ADMINISTRATOR ODHACZYŁ TEN WPIS JAKO NEWS. WTEDY TEN ARTYKUŁ PRZESZEDŁ DO NEWSÓW. WYPAROWAŁ Z BLOGA I BYŁ DO ODSZUKANIA W NEWSACH. Taka mechanika.
  ADMINI SIĘ UCZYLI OBSŁUGI NEWSÓW I STĄD TO ZAMIESZANIE.

  WCZORAJ WYJAŚNIAŁEM TO Z PLUSZAKIEM NA PROŚBĘ AUTORA.

  MAM NADZIEJĘ, ŻE TEN CO ROZPĘTAŁ ZADYMĘ, RÓWNIE ELEGANCKO ODKRĘCI SPRAWĘ.

  Pozdrawiam
  Mariovan.
 • @Mariovan
  Rzecz w tym, że w znanym Panu bo zalinkowanym materiale u góry jest odniesienie do oryginalnej notki Pana Cierpisza (pod którą wywiązała się dość burzliwa dyskusja). I tę notkę A/A wraz z komentarzami rzeczony administrator odesłał na banicję, gdyż tak mu nakazywało "widzi mi się" i estyma jaką darzy Panów Wildsteinów. Skutkiem czego "podana strona nie istnieje". A chyba nie o to chodzi by niewygodne dla kogoś notki banować zachęcając do powielania treści przez innego autora.
  Dla mnie sprawa jest prosta jak drut. Notka ma wrócić na swoje miejsce wraz z komentarzami. A admin albo grzecznie przeprosi, albo pożegna się z portalem. Takie jest moje zdanie.
 • @Andy-aandy
  Mimo szacunku dla Pana za wiele cennych notek, muszę się z Panem dzisiaj stanowczo nie zgodzić.

  Nierzetelnie zreferował Pan istotę swojego konfliktu z panem Cierpiszem:
  http://salski.nowyekran.pl/post/37919,na-naszych-oczach-demokracja-znikla-i-mamy-do-czynienia-z-dyktatura

  Pan Cierpisz zareagował ostro, gdy lekceważąco i niemerytorycznie zareagował Pan na jego uwagi dotyczące polityki prowadzonej przez Radio Maryja. Nie musiał Pan podzielać takich obiekcji, ale traktowanie Pana Cierpisza nieuprzejmie wywołało konflikt. Dlaczego Pan nie pisze o tym, kto rozpoczął tą niepotrzebną ostrą wymianę?

  Pan Cierpisz jest autorem wielu cennych tekstów, nie tylko poświęconych katastrofie smoleńskiej, ale i Marszowi Niepodległości. Choćby tych:
  http://zamach.nowyekran.pl/post/37443,plac-konstytucji-szkic-ataku-policyjnego
  http://zamach.nowyekran.pl/post/37291,zawiadomienie-o-przestepstwie

  Ale także wielu innych.

  Traktowanie go jako nieznaczącego blogera jest niczym nieuzasadnione. Nie rozumiem Pańskich wypowiedzi.
 • @Andy-aandy
  "I po co ten narodowo-socjaistyczny belkot?

  Rozumiem. Towarzysz narodowy-socjalista przyśle mi teraz do domu paru zbrojnych po zęby Gestapowców — bym przed nimi zdejmował spodnie... Czy sam z nimi też się pofatyguje?"

  To jest przesada, tak nie wolno ripostować między swymi. Wstyd. Nie ma w Polin jeszcze ukazu na kochanie żydów, nie wolno ich tylko "nienawidzić mową nienawiści".
 • @Mariovan
  Wydaje że sprawa się wyjaśniła. Odnośnie sprawcy całego zamieszania to nie jest to takie jednoznaczne. Bo jeśli zasady dodawania na SG treści zmieniły się o tyle, że nie radzili sobie z tym admini to czegóż wymagać od użyszkodników ? ;) Sprawa ta jednak świadczy o konieczności poprawy systemu by treści publikowane w "niusach" nie "wyparowywały" z blogów autorów.
  Dzięki wielki za wyjaśnienie.
  Jednak jeśli jest jak zostaliśmy teraz poinformowani to materiał powinien znajdować się w dziale "newsy". Czy to ciemno, czy nie dowidzę dość że śmiałbym poprosić o bezpośredni link do niego na stronach NE.
  Mam nadzieję, że nie będzie to dla administracji kłopotliwe :)
 • @w.red
  W tej chwili można już umieścić posta blogerskiego w newsach bez "znikania" z bloga.
  Ja nie rozumiem tej nerwówki, bo jak mi coś takiego się zdarzyło to najpierw wyjaśniałem sprawę i dopiero się gorączkowałem.
  Ja nic nie wiem na temat usunięcia wpisu.
 • @Mariovan
  Wpisu pana Cierpisza o Wildsteinie nadal nie ma na jego blogu.
 • @All
  Witam

  Nie chcę bynajmniej uzurpować sobie jakiegokolwiek prawa bycia sprawiedliwym rozjemcą i nie zamierzam wkraczać w merytoryczną dyskusję pomiędzy panami: K. Cierpiszem i Andy-aandym. Cenię ich teksty, niezależnie od faktu, że nieraz mam odmienne zdanie...

  I chyba powiedziałem już wszystko... Gdybym - z jakichś powodów - nie mógł przeczytać tekstów pana K. Cierpisza czy tekstów pana Andy-aandy, to nie mógłbym wyrazić wobec nich mojej oceny ani nawet krytyki...

  Pozdrawiam
 • @Mariovan
  K. Cierpisz pinformował mnie że jego post został usunięty.

  Było też na nim grubo ponad 100 komentarzy. w tym jednak rzecz że dyskusja pod wpisem była merytoryczna. Ogólnie było tak, że różni komentatorzy i zasłużeni tu dla NE podzielali ten punkt widzenia. Ogólnie rzecz biorąc podzielali ,nie znaczy że się utożamiali ze wszystkim.

  Podobnie bywało i na S24. Post (zwłaszcza taki gdzie pojawiała się tematyka żydowska był usuwany, gdy pojawiało się w nim dużo komentarzy. Żeby było smieszniej nie wtedy gdy były one "żydożercze", ale gdy były merytoryczne.

  Tutaj stało się podobnie.
 • @CyprianPolak & all
  Też jestem za przywróceniem tekstu i komentów. Aha, jeśli ktoś ma kopię tego wszystkiego, wystarczy opublikować na własnym blogu. Hm. Dejavu...

  Pozdrawiam
 • @CyprianPolak
  Witam

  No cóż... osobiście nigdy nieczego jeszcze nie usunąłem, żadnego komentarza, choć nieraz były to ataki ad personam... ale może ja jakiś dziwny i niedzisiejszy jestem?

  Pozdrawiam
 • @CyprianPolak
  >Żeby było smieszniej nie wtedy gdy były one "żydożercze", ale gdy były merytoryczne.

  Typowe... A wie Pan, znalazłem dziś fajny o tym artykuł, jak odnajdę to podeślę :)
 • @CyprianPolak
  Sprawdzam sytuację. ŁŁ jest chyba na wyjeździe więc nic jeszcze nie wiem.
 • @all
  Został także usunięty omawiany post przeklejony na blogu Kryptonim Prawda
 • @DelfInn POPIERAM!
  //Też jestem za przywróceniem tekstu i komentów. //

  Pozdrawiam!
 • A tam
  Skopiowałam z googli i dałam. Niech trochę powisi.

  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/41401,zanim-znowu-zniknie
 • @Mariovan & @w.red @CypranPolak @All
  @Mariovan

  Jeśli chodzi o post który zniknął to problem dotyczył innego blogera, WojtkaCy - kwestionowany post pojawił się w newsach.

  @W.Red
  Ponad administratorami jest zastępca redaktora naczelnego, redaktor naczelny - mają oni decydujące zdanie co i gdzie się pojawia lub znika.

  @CyprianPolak
  odpowiedź redaktora naczelnego dotycząca skasowania postu p. Cierpisza jest dostępna tu http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/41401,zanim-znowu-zniknie

  @All

  Portal bez cenzury to nie oznacza portal w którym można łamać regulamin który każdy z nas zaakceptował.

  4. Zabronione jest publikowanie treści lub innych materiałów w Serwisie, których jakimkolwiek elementem byłyby, w szczególności:

  b. treści o tematyce rasistowskiej, pornograficznej, zawierające elementy przemocy oraz posługujące się wulgaryzmami,

  Decyzją redaktora naczelnego wpis p. Cierpisza "Bezczelność żydowska, żyd będzie prowadził Marsz." nie jest widoczny dla blogerów.
 • @Pluszak
  No, to teraz przynajmniej wszystko jasne :)
  Powodzenia w "pasieniu owieczek" zgodnie z wytycznymi.
  Żałuję, ale rola bydła mi nie odpowiada.
  "Niepoprawni" - odsłona druga, poprawiona :)

  Żegnam Państwa.
 • @Krzysztof Cierpisz
  Racja jest po Pana stronie.

  do usłyszenia gdzieś w sieci :)
 • @w.red
  Dla mnie nie jest problemem, pomijając rację moralne przestać pisać tu czy tam. Tym bardziej ze to nie jest praca zarobkowa. A społecznie mogę założyć jakąś organizację i wiem kto za nią będzie stał bo będę stał ja. tym bardziej jeśli chodzi o pisanie gdyby nie smolesk to bym nie zaczął.

  Powinniśmy jednak dziaać solidarnie umówić sie w więcej osób i postąpić tak lub tak.

  Jeśli opuścić serwis to liczniej niż jedna czy dwie osoby, czy nawet trzy
 • @Krzysztof Cierpisz
  Decyzją redaktora naczelnego Łażącego Łazarza pana wpis jest niewidoczny dla blogerów.

  Jeśli ma pan jakieś uwagi czy zastrzeżenia do działań redakcji proszę się kontaktować bezpośrednio z redakcją Nowego Ekranu, bądź z redaktorem naczelnym.
 • @w.red
  Dzięki :), ale ja owiec nie pasę :P. A kto uważa pana za "bydło"?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY