Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
285 postów 1423 komentarze

nieznośna lekkość smoleńskiego bytu

CyprianPolak - Mane tekel fares/ Smolensk is it false flag/ fuck NWO

Ogłaszam zakończenie mego blogowania. Pożegnanie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A także komentowania na moich trzech (aktywnych) blogach: Cymes Mordor, Na Neonie 24 i Na Salonie 24, oraz zakończenie mego komentowania na youtube na tematy polityczno- społeczne.

A także komentowania na moich trzech blogach: Cymes Mordor, Na Neonie 24 i Na Salonie 24, oraz zakończenie mego komentowania na youtube na tematy polityczno- społeczne.

Na blogspot  zostanie najprawdopodobniej utworzony  blog zatytułowany CyprianPolakWiara,z uwzględnieniem czasów ostatnich, na tematy religijne, z naciskiem na czasy ostatnie i materiały pokazujące, że takie już są.

 

Ogłosiłem to de facto wcześniej 10 marca w tym wpisie 

http://cyprianpolak.neon24.pl/post/130302,i-to-juz-jest-koniec

 wielu jednak nie zrozumiało i wielu też nie weszło na wpis czytając w tytule "I to już jest koniec". Wpis był zresztą krótki z konieczności bo pisany z telefonu.

Na pewno wielu zapytałoby: dlaczego?
Można by jednak odwrócić pytanie i zapytać dlaczego blogowałem aż do tej pory. Ktoś kto czytał dużo moich wpisów i komentarzy niejednokrotnie natknął się na coś co mu to powinno wyjaśnić i to od czasu opublikowania : Pytań o prezydenta i Delegację 8- 10 kwietnia 2010 w sierpniu 2011
http://cyprianpolak.blogspot.com/2013/05/normal-0-21-false-false-false-pl-x-none.html

, które to pytania miały być w zamyśle częścią większej pracy, wspólnej pracy blogerów i komentatorów, drugą Białą Księgą podobnie jak opracowana Biała Księga blogerów inicjowana i prowadzona przez blogera Rolexa. Która to rzecz przy absolutnym wtedy braku współpracy innych nie powstała.
De facto jednak to moje pisanie i komentowanie mogło się skończyć jeszcze wcześniej, nim napisałem swój pierwszy istotny, jak uważam , materiał o 10.04.2010. a pochodzący z marca 2011

Odlot Delegacji z Okęcia i Andrzej klarkowski
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7613&Itemid=100

O ile w przypadku niepowstałej Białej Księgi przyczyna jest dosyć jasna, o tyle w przypadku drugiego tytułu może tak nie być. to jednak pozostawiam domysłowi czytelnika. Pisałem tym zresztą.Dla ułatwienia pokażę: Niech sprawdzi ile wtedy osób samorzutnie zanalizowało ten materiał z "Naszego dziennika" jedyny taki do tej pory , a także wcześniejszy o miesiąc w TV Trwam. i Czy zostały porównane ze sobą i czy zanalizowano mowę ciała Klarkowskiego z wywiadu w Trwam, jak wnosiłem przez opłaconego choćby anonimowo zawodowca, a choćby i przez amatora (są ogólnodostępne materiały, które pozwalają się tego uczyć).

To jest początek przyczyn. Nie jedyne z przeszłości.
Ale oczywiście są i aktualne. I z ostatanich dni, to znaczy tuż sprzed 10 marca i mojego enigmatycznego ogłoszenia o zaprzestaniu blogowania i komentowania, a i dwa dni temu też mam potwierdzenie i słuszność swojej decyzji.

Nie jest tak jednak, że mam zamiar zajać się tylko swoimi prywatnymi sprawami. Ch ętnie wezmę udział w pikiecie przeciwko chemtrails, pikiecie mówiacej prawdę o 120.04. założę, lub współzałożę stowarzyszenie - jeśli będę miał taką możliwość.

Nie będę się także wymigiwał od wygłoszenia prelekcji o 10.04.2010 jeśli ktoś mnie zaprosi.

 
Nie jest też powiedziane, że nie będą ukazywać się żadne moje materiały do czytania. Jednak nie na blogu, ani na stronie, tylko jako książka- najprawdopodobniej e-book.
Życzliwi i Ci którzy zechcą będą ją mogli omówić na blogach, czy odnosić się do poszczególnych materiałów z niej. Ja nie będę umieszczał info o niej na swoich blogach ani jej reklamował w ten sposób.

Będą jeszcze , jak Bóg da , trzy ostatnie wpisy
Dotyczący Małgorzaty Jasinskiej, bo mnie o to prosiła.
Dotyczący zlikwidowanej strony Marka Podleckiego - teraz odbudowanej, bo się sam zadeklarowałem.
Dotyczący dokonań pewnej zasłużonej blogerki i dziennikarki również bo się sam zadeklarowałem. Pod tymi wpisami nie będę już komentował.

Blogi moje będą nieczynne.

Mail mój jest aktualny polakcyprian@gmail.com, zawsze można do mnie na niego pisać. Jeśli ktoś uważa ,że nie może z maila a tylko z pw salonu czy neonu, niech próbuje, raz na jakiś czas może się zaloguję, ale zdecydowanie lepiej namnail, choćby dlatego, że być może będzie musiał czekać miesiąc i więcej na odpowiedź.


Po tych trzech materiałach dla porządku będzie jeszcze  materiał definitywnie kończący być może z rozwinięciem jeszcze tych dalszych przyczyn o których tu nie pisałem.Pod tym wpisem nie będę też dawał swoich komentarzy.

Wszystkiego dobrego wszystkim, którzy na to zasługują. Przede wszystkim tym co nie pomijali niczego co dotyczy 10.04.2010, a co zobaczyli lub zostało im pokazane.


Cyprian Polak

(Krzysztof Michałowski)

 

 

 

KOMENTARZE

 • zawsze ciekawi mnie to,
  skąd autorzy sieciowi biorą czas, zaparcie, i pieniądze, aby płodzić swoje dzieła,

  mówimy o wypowiedziach, których skomponowanie zabiera trochę czasu, a nie o bluzgach przy piwku w przerwie oglądanego meczu.

  ja przez rok donoszenia wiadomości z Ukrainy zaniedbałem ze stratą tyle spraw ze swojego rzeczywistego życia, że rodzina postanowiła leczyć mnie z tego neonowego nałogu.

  Zamyka mi kompa i już - prąd kosztuje. A mi coraz częściej nie chce się go odpalać na nowo.
 • @interesariusz z PL 09:53:40
  Zgadza się, tak to też wygląda.

  Ponadto i ile tez niektóre wpisy niesmoleńskie - dawanie ich i pisanie na bieżąco zajęły mi nawet tylko godzinę czy dwie na przykład ten
  godzina czy dwie pracy
  http://cyprianpolak.blogspot.com/2016/03/butelka-szampana-i-ferrari-dla-kazdego.html

  o tle i pomniejsze wpisy dotyczące 10.04. to często dwie dniówki po osiem godzin -samej pracy nad.
  A na przykład : Ludzie z pociągu 60 posłów PIS w drodze do Smoleńska to dwa tygodnie pracy były i to cała dniówka, z tym  że opracowywałem więcje materiału, który poszedł w powietrze.

  Na tzw Smoleńsk poświećiłem do dziś ponad 3 tys godzin z czego przecież czas poświecony na pisanie, pracy nad konkretnymi materiałami i komentowanie to jest mniejszość.

  Cytuję Pana

  "a przez rok donoszenia wiadomości z Ukrainy zaniedbałem ze stratą tyle spraw ze swojego rzeczywistego życia, że rodzina postanowiła leczyć mnie z tego neonowego nałogu."

  Tak moja stopa życiowa prze ten poświęcony czas obniżyła się - nie radykalanie, ale zawsze i wiele innych spraw zaniedbanych.

  To nie jest specyfika tylko. Byłoby może podobnie gdybym był na przykład maniakiem remontowania i doposażania starych samochodów i siedział nad tym zaniedbując inne rzeczy..

  Aczkolwiek i tu są różnice. Taki samochód można sprzedać
  No i nikt nie przychodzi Ci do domu grozić ,że takie rzeczy robisz, i nie masz głuchych telefonów choćby.
 • poddałeś się..
  ..szkoda :(

  Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie przestaniesz walczyć o Prawdę..

  Ja miałem wiele chwil zwątpienia, ale jak wszyscy odpuścimy, to zadaniowcy przejmą "niezależne media" na dobre.. obecnie na Neonie jest ich więcej niż ludzi dobrej woli :((
 • @wk..ny 10:44:54
  To określenie "poddałeś się" wydaje mi się niesprawiedliwie i nieprawdziwe.

  To 6 lat bez dwóch miesięcy. Okres II wojny:)

  Ponadto to co piszę najistotniejsze rzeczy : ludzie od tego uciekają.

  Watahy nie rosną.

  czytelnicy tacy czy inni i z innych miejsc nie czują się do niczego zobligowani. Także do wrzucania w internbet podstawowej prawdy

  Ja też traktowałem blogowanie polityczne jako równorzędne z działalnością w realu. Okazało się, że to blokuje a nie pomaga.

  Blogowanie zacząłem naskutek 10.04 gdyby nie to nigdy bym tego nie robił, bo wiedziałem że to zabiera czas i nic nie daje.

  Ja jestem raczej od pisania książek jeśli już.

  Ale o tym wszystkim można dużo i pisać.

  Myślę, że nie rozumiesz , nie wiesz.

  Ponadto powinni dołączać nowi. A tacy jak ja mogą być wsparciem.Szkoda chyba ich do takich rzeczy jak nieproduktywne blogowanie i komentowanie a watahy nie rosną,m bez przełozenia na tzw. real.  A to ,że tak jest tutaj na Neon ,że więcej podstawionych niż ucziwych?
  To w ogóle jest absurdalna sytuacja. Wszystkie prawicowe portalke i blogerie założone przez kryptożydów
  z Neonu zniknęła zakładka Kościół Katolicki
  Z Salonu 24 też. Szkoda gadać.

  Nie jest to dla mnie łatwe bo to tak jakby przerwana dekada.

  zainwestowałem w to i zostałem z pustymi rękami
 • @fan-wolności 11:22:59
  Złego w ogóle.,
  Ale chodzi o zasady i nierobienie durnia z ludzi.

  Jeśli ja piszę na portalu, którego właściciel deklaruje się jako antyklerykał i ja tu chcę pisać to oczywiscie mój wybór i nie mogę oczekiwać zakładki Kościół Katolicki itd.

  Ale jeśli włeściciel deklaruje się jako praktykujący rzymski to coś mocno jest nie halo.
 • @fan-wolności 11:35:05
  Co do tej budowli.

  Uważam,(jest w pewnym objawieniu prywatnym), które to wyjaśnia, że przypowieść o kąkolu i pszenicy dotyczy też KK., Wzeszła ledwie pszenica, pojawił się kąkol. Ale Pan Bóg nie każe niszczyć kakolu aby nie zniszczyć pszenicy aż do czasu żniw.
 • @interesariusz z PL PRĄD KOSZTUJE....
  ...lapotop 25 W a nie komp 140W :)
 • Pisanie NAJBARDZIEJ CZASOCHŁONNA...
  ...forma komunikowania się :)
 • @andrzejw 11:57:40
  cóż to za uwaga. Każdy pisze na tym co uważa i jak może. i jak mu lepiej wygodniej. Zasadniczo ludzie piszą na komputerach, komputer ma też lepsze parametry. Jest też zwykle lepszy i większy monitor.
 • @andrzejw 11:59:40
  To się zgadza.
  Poza tym.
  Mniej się dowiesz - w spotkaniu rolę gra i mowa ciała inne rzeczy.
  Nie wiesz kto.
  W realnym kontakcie ktoś nie może się w taki sposób wypiąć jak na blogu , forum. Nawet jak Ci nie odpowie to widzisz jego reakcję i możysze domyśleć się przyczyn.
 • @
  Będę na blogu po południu
 • @fan-wolności 12:07:53
  Jesetes na etapie rozumienia czym jest organizacja, jeszcze nie rozumiesz czym sa pisma.
 • Tak
  Żołnierzu dlaczego porzucasz transzeję? Żołnierzu wojna trwa, a Polaków coraz mniej , każdy karabin jest potrzebny .
  Ogień ciągły! nie nawalaj ! wrogów Polski rozpier...alaj!

  Pozdr :)
 • @CyprianPolak 11:10:51
  książki mało kto czyta.. a blogi tak..
  ma Pan Swoje lata i nie będę tłumaczył, że na łożu śmierci ma Pan pogonić księdza.. nic to nie zmieni, a Panu będzie gorzej..

  W sprawie Smoleńska doceniam wszystkich poszukiwaczy Prawdy, lecz pracę FYMa i zespołu stawiam ponad wszystkich..

  Wataha niestety rośnie w siłę, a wiedza, którą Pan przekazuje jest kolejnym płatkiem śniegu do kuli, która już jest i od nas zależy, czy będzie dostatecznie duża, aby watahę zadaniowców zmieść..

  Oni nie poddają się, nie odpuszczają, rosną w siłę, nie możemy oddać ani metra pola walki ideologicznej, która toczy się obecnie..

  Opara to dobry temat na książkę..


  JESTEŚ CZĘŚCIĄ WIĘKSZEGO PROJEKTU PT. "KULA ŚNIEŻNA",
  Twoja praca nie przynosi namacalnych zysków?, a spójrz na komentarze na Onecie teraz i 10 lat temu.. coraz więcej świadomych Polaków, a jest to zasługa m.in. Twoja, praca nie poszła na marne!

  Goliat i Dawid to żydowska bajka, wolę chmarę myszy zjadającą króla :)
 • Pan wkurwiony i Pan CyprainPolak
  :)

  https://www.youtube.com/watch?v=1Lz-RUqlkgQ
 • @Stonek 14:20:41
  Maxiu, teraz robisz za wesołego Romka Stonka?
  mówiłem, że przeterminowana ruda szkodzi..

  ..ale co potańczyłem to moje, dzięki ;)
 • @chrisdigger 14:28:57
  dla tego napisałem, że o Koali książkę można napisać..
 • Nie chodzi o portal taki czy inny
  tylko o ludzi.
  I nie z jednego portalu tylko ogólnie. Ludzi zainteresowanych.
  Jasno to wynika z mojego wpisuNa pewno wielu zapytałoby: dlaczego?
  Można by jednak odwrócić pytanie i zapytać dlaczego blogowałem aż do tej pory. Ktoś kto czytał dużo moich wpisów i komentarzy niejednokrotnie natknął się na coś co mu to powinno wyjaśnić i to od czasu opublikowania : Pytań o prezydenta i Delegację 8- 10 kwietnia 2010 w sierpniu 2011
  http://cyprianpolak.blogspot.com/2013/05/normal-0-21-false-false-false-pl-x-none.html

  , które to pytania miały być w zamyśle częścią większej pracy, wspólnej pracy blogerów i komentatorów, drugą Białą Księgą podobnie jak opracowana Biała Księga blogerów inicjowana i prowadzona przez blogera Rolexa. Która to rzecz przy absolutnym wtedy braku współpracy innych nie powstała.
  De facto jednak to moje pisanie i komentowanie mogło się skończyć jeszcze wcześniej, nim napisałem swój pierwszy istotny, jak uważam , materiał o 10.04.2010. a pochodzący z marca 2011

  Odlot Delegacji z Okęcia i Andrzej klarkowski
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7613&Itemid=100

  O ile w przypadku niepowstałej Białej Księgi przyczyna jest dosyć jasna, o tyle w przypadku drugiego tytułu może tak nie być. to jednak pozostawiam domysłowi czytelnika. Pisałem tym zresztą.Dla ułatwienia pokażę: Niech sprawdzi ile wtedy osób samorzutnie zanalizowało ten materiał z "Naszego dziennika" jedyny taki do tej pory , a także wcześniejszy o miesiąc w TV Trwam. i Czy zostały porównane ze sobą i czy zanalizowano mowę ciała Klarkowskiego z wywiadu w Trwam, jak wnosiłem przez opłaconego choćby anonimowo zawodowca, a choćby i przez amatora (są ogólnodostępne materiały, które pozwalają się tego uczyć).

  "
 • Dziękuję Administratorowi
  Za wyróżnienie wpisu

  http://cyprianpolak.neon24.pl/post/130230,zapomniani-prorocy-konca-lecha-kaczynskiego

  Dzięki temu był jedne z istototnych przyczynków ostatnio aby upewnić się co do zakończenia blogowania politycznego na jakichkolwiek blogach i komentowania i także na youtube jak pisałem gdy idzie o tę tematykę.
 • @Zorion 13:02:13
  Karabin ano właśnie.

  Ja od dawna pisałem ,że harcownictwo musi się przerodzić w partyzantkę inaczej zginie.

  A partyzant nie działa sam. I nie tylko jego koledzy czują się do pewnych rzeczy zobligowani, ale i osoby które wspierają tę partyzantkę.

  A więc mamy różnicę
 • @wk..ny 13:23:18
  To źle, że czytelnicy wartościowych nawet treści w internecie w tym blogerzy i komentatorzy robią to kosztem ksiażek.

  Od czasu do czasu trzeba ksiażkę przczytać ... i także kupić.

  Gdy na przykład kupił em i przeczytałem książkę Krajskiego " Masoneria polska2012" w 2012 roku to pamiętam jąbardziej przecież niż wiele materiałów z internetu w tym swoich:)
 • Tak na zakończenie
  jak ktoś chce zrozumieć o co chodzi (moim zdaniem) w tzw. Smoleńsku niech obejrzy najlepszy film jaki powstał (ja uważam go za najlepszy) o WTC 11. 09 ( a przynajmniej najlepszy z tych które oglądałem).

  Oglądalność ma małą.
  Widać ludzie wymiękają

  http://cyprianpolak.blogspot.com/2016/02/911-rytua-mistyczny-wrzesien.html?view=flipcard
 • Na odchodnym
  Jak ktoś chce materiałów

  oprócz mojego blogu Cymes Mordor
  i pierwszego blogu na Salonie również ukrytego prowadziłem potem kolejne również ukrywane

  http://drugizywot.salon24.pl/625667,przypominam-nie-mamy-nadal-aktu-zgonu-lecha-kaczynskiego

  Drugi żywot przetrwał ledwie pół roku i został ukryty. O tyle szkoda, że zaczęły się pojawiać ciekawi i wartościowi dyskutanci także z blogu FYM.
  Gdyby ktoś powiedział, że trzeba było tutaj to odpowiem, że jednak dyskusje i analizy tzw smoleńskie lepsze są wśród ludzi którzy tam piszą i komentują, jakby nie było.

  Co ciekawe tam osoby nawet lewicowe i nie uznające inscenizacji na Siewierny nie miały na przykład problemu z uznaniem, że na zdjęciu jest Jarosław czteroręki i podwójna róża ,który to problem mieli inscenizatorzy tutaj piszący i komentujący.
  Nie wiem dlaczego tak jest, ale tak było


  http://noweszatycesarza.salon24.pl/
 • @chrisdigger 16:30:23
  Nie jesteś gościem, którego oczekuję w swym pożegnalnym wpisie, jak się domyślasz, zwłaszcza dającym jedną trzecią komentarzy,ale mniejsza.

  Odnośnie treści tego konkretnie komentarza na który odpowiadam.

  Miałem nawet zapytać na pożegnanie.
  Dlaczego ludzie służb bądź związani z nimi tak obruszają się wobec elementów okultystycznych, jak ktoś je pokazuje.
  to jest zastanawiające.
  Są wartościowi blogerzy z Salonu 24, związani ze służbami, zasłużeni w opracowaniu inscenizacji i pokrewnych. Przyjmą nawet ,że inscenizacja, że delegatów zabito w Polsce (w Warszawie), ale za cholerę nie chcą odnieść się do elementów okultystycznych nawet do tak dostępnej rzeczy że GRU to zakon okultystyczny co sam o sobie mówi.
  Ci dwaj blogerzy których mam na myśli byli zawsze dla mnie mili, ale nawet mailowo nie chcieli odnieść się do głębszego matrixa vide sfałszowanych zdjęć sprzed 10.04.
  No i druga odmiana ludzi służb czy związanych z nimi, którzy równie z przynają, że inscenizacja i zabili ich w Polsce, ale wobec tak poruszanych kwestii jak piszę dostają białej goraczki.
  Łączy ich przemądrzały styl.

  To jest fascynujące, że niby piszą wszystko a tego unikają, albo się wściekają.

  Żegnaj siedemnaście mgnień wiosny
 • @chrisdigger 16:30:23
  false flag.. dwie inscenizacje.. dezinformacja medialna i na szczytach władzy.. mocodawcy na samej górze ci sami..związków jest wiele..
  nie pisz o czym nie masz pojęcia, lepiej napij się, lepiej Ci to wychodzi ;)
 • bez wyzywania gościu na blogu
  ..................
 • @chrisdigger 17:20:00
  Nie bądź śmieszny.
  Myślisz, że mam tylko wiedzę z internetu i z tego co mi ktoś napisze mailem?
 • @CyprianPolak 17:30:04
  gości
 • @chrisdigger 17:47:16
  No i niech ci bęðdzie.

  i na tym zakończmy
 • @fan-wolności 12:18:07
  Ateizm zawsze był i jest rewolucyjną religią finansowaną przez Żydów. Ateizm stał się synonimem komunizmu.
  Wśród Żydów, tylko niecały 1% wierzy w Boga. Są to Żydzi Ortodoksyjni (http://www.nkusa.org).
  Dlaczego tak się dzieje? IM MNIEJ DLA BOGA, TYM WIĘCEJ DLA ŻYDÓW! Na tej bazie zobyli już prawie cały świat. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że zdobyli dusze wielu Chrześcijan.
  A to, że Kościół został zinfiltrowany wiem od wielu lat. Kilka pokoleń żydo-komunistów na to pracowało, poświecając nawet swoje własne dzieci. Czy to znaczy, że mamy teraz burzyć swoje tradycje, pozbawić się dziedzictwa historycznego, i "likwidować" Chrześcijan (jakby chciał Kosiur)? Jest to "wolność" po żydowsku. "Wolność" od Boga, czyli niewola żydowska, w której pogrążył się ten świat po samą szyję.
  "Samemu staraj się i proś Boga o dodanie rozumu". Ja mogę Ci tylko pomóc na tyle, ile się dowiedziałem i nauczyłem.
 • Prosiłbym o niekontynuowanie wątku Kościoła Katolickiego
  pod tym moim pożegnlanym wpisem.

  Nie jest to temat pożegnalnego wpisu po pierwsze

  Po drugie napisałem w komentarzu tylko, że tego nie akceptuję bo portal przedstawiający się jako narodowokatolicki nie może robić takich numerów podobnie Salon gdzie większość jestkatolikami.

  I koniec.
  I tyle
 • @CyprianPolak 19:11:51
  "narodowokatolicki" to oksymoron..
  po za tym portal tak nie przedstawia się..
  Jahwizm to choroba opanowująca Świat, a że większość owiec sądzi inaczej, nie znaczy, że mają rację.. Koniec, i tyle ;)
 • Czy tak na pożegnanie
  ktoś chciałby się odnieść do tego co napisałem we wpisie, na przykład

  "Można by jednak odwrócić pytanie i zapytać dlaczego blogowałem aż do tej pory. Ktoś kto czytał dużo moich wpisów i komentarzy niejednokrotnie natknął się na coś co mu to powinno wyjaśnić i to od czasu opublikowania : Pytań o prezydenta i Delegację 8- 10 kwietnia 2010 w sierpniu 2011
  http://cyprianpolak.blogspot.com/2013/05/normal-0-21-false-false-false-pl-x-none.html

  , które to pytania miały być w zamyśle częścią większej pracy, wspólnej pracy blogerów i komentatorów, drugą Białą Księgą podobnie jak opracowana Biała Księga blogerów inicjowana i prowadzona przez blogera Rolexa. Która to rzecz przy absolutnym wtedy braku współpracy innych nie powstała."
 • No i czy na zakończenie ktoś mógłby odejśc od swoich zasad:)
  i odnieść się do tego, drugiej rzeczy , którą zaznaczyłem we wpisie ,a która łączy się z pierwszą


  "De facto jednak to moje pisanie i komentowanie mogło się skończyć jeszcze wcześniej, nim napisałem swój pierwszy istotny, jak uważam , materiał o 10.04.2010. a pochodzący z marca 2011

  Odlot Delegacji z Okęcia i Andrzej klarkowski
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7613&Itemid=100

  O ile w przypadku niepowstałej Białej Księgi przyczyna jest dosyć jasna, o tyle w przypadku drugiego tytułu może tak nie być. to jednak pozostawiam domysłowi czytelnika. Pisałem tym zresztą.Dla ułatwienia pokażę: Niech sprawdzi ile wtedy osób samorzutnie zanalizowało ten materiał z "Naszego dziennika" jedyny taki do tej pory , a także wcześniejszy o miesiąc w TV Trwam. i Czy zostały porównane ze sobą i czy zanalizowano mowę ciała Klarkowskiego z wywiadu w Trwam, jak wnosiłem przez opłaconego choćby anonimowo zawodowca, a choćby i przez amatora (są ogólnodostępne materiały, które pozwalają się tego uczyć)."

  szczególnie do

  "Niech sprawdzi ile wtedy osób samorzutnie zanalizowało ten materiał z "Naszego dziennika" jedyny taki do tej pory , a także wcześniejszy o miesiąc w TV Trwam. i Czy zostały porównane ze sobą i czy zanalizowano mowę ciała Klarkowskiego z wywiadu w Trwam, jak wnosiłem przez opłaconego choćby anonimowo zawodowca, a choćby i przez amatora (są ogólnodostępne materiały, które pozwalają się tego uczyć)."

  dla ułatwienia dodam dla kogoś kto tego nie wie,że nie było innej analizy Klarkowskiego we wpisie, nie było i do tej pory nie ma analizy z TV Trwam nie ma analizy mowy ciała Klarkowskiego

  Jak to możliwe ,że w takim dużym zainteresowaniu i tak świeży6m wtedy śledztwie obywatelskim samorzutnie po przeczytaniu materiału w ND a wcześniej Trwam przynajmniej kilkju blogerów je śli nie kilkunastu rzuciło się do pisania własnych analiz, podania tego wywiadu, wywiadów, analizie.


  /////////

  Napiszę jeszcze dla was, że jedną z dwóch najistotniejszych przyczyn mego zaprzestania pisania i komentowania jest właśnie nie odnoszenie się do sposobu, struktury, cech tzw śledztwa obywatelskiego, nie tylko dosamego problemu co się stało10.04, ale do odnoszenia się do tego jak się bada ów problem w niszowej przestrzeni.
 • Przekleję jeszcze komentarz Rebeliantki
  spod poprzedniego enigmatycznego wpisu i moją odpowiedź

  @CyprianPolak
  Dlaczego? Wielka szkoda.

  Byłam długo nieobecna z powodu poważnych kłopotów i widzę, że w tym czasie znowu zaistniały złe skutki braku prawdziwej solidarności.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Rebeliantka 13.03.2016 00:35:52
  @Rebeliantka 00:35:52
  Nieco obszerniejsza odpowiedź jest w mailu,który zresztą przeczytałem pierwszy.

  Przyczyny są de facto od czasu końca lata 2011.Można się tylko dziwić ,że to siè przeciágnèło do dziś , bo ciągle miałem nadzieję.
  nadużycie link skomentuj usuń
  CyprianPolak 13.03.2016 18:31:21
 • @CyprianPolak 22:11:42
  temat wyczerpał się.. wiedzy nikt z nas nie ma ponad to co blogerzy przeanalizowali.. albo ktoś wysypie się z najwyższych kręgów władzy, albo weźmiemy Tuska, Putina i Kaczyńskiego na tortury..
  Należy propagować to co wiemy, i Pan to dobrze robił.. tam nie było żadnej katastrofy, to zostało dowiedzione, a kto gdzie zginął, to są informacje niedostępne dla nas :(
  Ja obstawiam, że Lech z Kulczykiem siedzą na jednej wyspie, dla zużytych agentów,, jedna koshernostra to jest.. oni nie umierają, oni odchodzą w stan spoczynku do świata nieograniczonej ilości małpek..
 • @fan-wolności 20:03:17
  To dobrze dla Pana. Ja też nie. :)))
 • @CyprianPolak 19:29:44
  Panie CyprianPolak,
  W temacie napiszę tyle: powrócisz tu!
  Może pod innym nick'iem, ale powrócisz.
 • @Zdzich 23:56:36
  Nie.
  Nie mam zamiaru robić takich cyrków by pisać pod innym nickiem.
  Nie mam też zamiaru pisać na nowych blogeriach.
  Napisałem też że nie bèdè komentował na youtube pod filmami na tematy polityczne.
  Nie mam takich możliwości.
  A jeśli chodzi o pisanie, mam co pisać i nie muszà to byç sprawy polittxzne.
  Co do powrotòw.Miałem kiedyś w czasopiśmie kulturalnym dwa działy ktòre sam wymyśliłem.
  Zrezygnowałem po półtora roku. I do tej pory nie wróciłem. I miałem pewne profity.
  Nie mam nic przeciwko zabieraniu głosu na aktualne tematy polityczne.Ale nie jako bloger i komentator.
 • @wk..ny 22:38:17
  Temat się wyczerpał ?
  doprawdy, ta obiegowa,choć niszowa opinia jest trafna?

  Wiele rzeczy jest nieopracowanych i można sparafrazować tu znane słowa:
  i powiedzieć : Jak było na początku, tak jest i teraz.

  Jak na początku pewne rzeczy były nieruszane tak jest i teraz.

  Temat ludzi z pociągu. Ja napisałem w marcu 2012 - rzecz niedokończona do tej pory nie ma kontynuacji. W lutym ubiegłego roku zaproponowałem 200 złotych na kontynuację - inny inni mieli dać 300 złotych - wszyscy pozamykali gęby.

  3 telefony prezydenta wiadomo było o tym dośc dużej grupie blogerskiej i komentatorskiej przynajmniej od lata 2011 i trzeba było czekać na materiał trzy lata aż ja napisałem.?A jakbym nie napisał to co nie byłoby do tej pory.

  Piszę, że nie było chętnych nikogo do utworzenia Białej Księgi pytań 8- 10 kwietnia a Ty to pomijasz. Nie lubię tego.
  Od początku nie lubiłem.,

  Ja nie pomijałem żadnych problemów. Ktoś mi i inym zwrócił uwagęw marcu 2012 na to że coś nie gra z Jadwiga Kaczyńską nie schowałem głowy w piasek.

  Ktoś mi pokaże na przykład,m  że zdjęcie jakiejś ofiary z 96 na trzy lata przed jest sfałszowane to do k.... nędzy nie chowam głowy wpiasek i udaję, że nie ma problemu.
  A ty mówisz,że wszystko byłoi opracoiwane.?
  A okyltystyczne aspekty całościowo kompletnie, choćbyt w filmowej formie tak jak w genialnym linkowanym tu przeze mnie.

  Taż k....a jego ma ć nie opracowano nawet tego co robili zaginieni w czasie 1-10 kwietnia każdy oddzielnie choćby na podstawie wiadomości prasowych i internetowychm, wspomnień itd.

  I wiele innych rzeczy

  Tak że trudno doprawdy się dziwić, że przestaję pisać i komentować , bo jak pisałem powinienem to zrobić  po moim artykule dot Klarkowskiego i |Okęcia bo już wtedy powinienem zauważyć, że coś jest nie ak z ludźmi, którzy się tymn interesują.


  Dodam jeszcze, dla innych że wytitnie, powtarzam wybitnie irytuje mnie , że nikt nie odniosł się do meritum do tego co napisałem we wpisie i mimo że powtórxzyłem w komentarzu

  nie chce i nie zrobi i już nie chce i koniec
  nie bo nie bo mu to nie pasuje i mordy nie otworzy.

  A ja chcę byt zrobił to ktoś nawet w osobnym artykule chociaż raz na pożegnanie.
  Choćbym krwią pluł to się nie doczekam , niech was...

  dobrze, że skończyłem
 • @
  http://cyprianpolak.neon24.pl/post/111447,rys-obywatelskiego-sledztwa-smolenskiego
 • @
  http://cyprianpolak.neon24.pl/post/118501,daje-200-zlotych-na-napisanie-artykulu-ciagu-dalszego
 • @CyprianPolak 15:20:28
  http://cyprianpolak.neon24.pl/post/112962,dlaczego-macie-problem-para-prezydencka-zdjecie-falszywka
 • @
  http://cyprianpolak.neon24.pl/post/110014,trzy-telefony-prezydenta-o-8-20-10-kwietnia-2010
 • Dlaczego zasadniczo gęby zamykali przy takim czymś
  http://cyprianpolak.neon24.pl/post/109235,kluby-gp-zapraszaja-na-spotkanie-z-prof-jozefem-szaniawskim
 • dlaczego nikt wtedy i później
  nie raczył odnieść się do tego zdjęcia skoro podałem dokładnie stronę i podpis pod zdjęciem nie mówi ąc o umieszczeniu w internecie?


  http://cyprianpolak.neon24.pl/post/107083,sfalszowane-zdjecie-ofiar-smolenskich-z-4-kwietnia-2010
 • @
  http://cyprianpolak.neon24.pl/post/98297,zaplace-za-smolenskie-opracowania-inscenizacyjne
 • @
  Przetłumaczone „Pytania. 8-10 kwietnia 2010” na blogu Gorożanin iz Barnauła


  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12358&Itemid=100
 • i tak na zakończenie
  Dwa wybitne umysły tu były (gdy idzie o facetów, ograniczę się do nich)

  Piotr Maciej Synak (z którym w wielu rzeczach się częściowo tylko zgadzałem, więc jestem bezstronny.
  Drugi , to nie napiszę kto to
 • @CyprianPolak 16:14:18
  ja Pana szanuję i podziwiam wytrwałość.
  Piszę tylko, że nie ma dodatkowej wiedzy do analizy.

  Na chwilę obecną mam pewność, że w Smoleńsku nie rozbił się samolot.. tyle mi starczy.. a czy ktoś żyje, czy został zabity na Okęciu, w domu, w Moskwie, w JAKu, Tupolewie nr2 czy kazamatach KGB mało mnie interesuje. Wiem, że katastrofa to ściema, a że wielopoziomowa, to szkoda mi życia na wnikanie w szczegóły..

  ZOSTAŁO UDOWODNIONE, MIEJSCE KATASTROFY TO INSCENIZACJA

  tego należy się trzymać, a kto w Bohemian Grove mieszał w kotle, tego nie dowiemy się.. Analiza odpowiedzialności KAT ŁŁ jest poprawna, Putin zamieszany w sprawstwo też jest pewny.. wyżej nie sięgamy..
 • @wk..ny 17:43:07
  Hm

  Jak o czym innym , Pan o czym innym

  Doceniam Pana komentowanie i dziękuję, ale komentowanie tutaj przerodziło się w dialog, to ostatnie moje komentowanie na blogu, blogach politycznych

  Tym gorzej to świadczy o innych.

  Napisałem na koniec do czytelników, to co we wpisie, czyli że de facto powinieniem , mogłem zakończyć komentowanie w sierpniu 2011 i dlaczego.

  Z odpowiedziami czytelników na takie kwestie jest zawsze potworny problem. Czytelnicy mają problem.
  To nie jest też do Pana bo nie może Pan robić za wszystkich tutaj.

  Ale mnie to interesuje w tej chwili.

  Zacytowałem
  http://cyprianpolak.neon24.pl/post/111447,rys-obywatelskiego-sledztwa-smolenskiego

  Wartościoiwy skądinąd komentator smoleński na Salonie 24 tak się obraził widać moją odpowiedzią, że całkowicie się wycofał, tak go dotknęła.


  ..

  A co do tego ,że inscenizacja i wszystko jasne.

  Czyli rozumiem ,że Pan od sierpnia 2011 nie czyta niczego o 10.04.2010 bo wtedy zostało umieszczone

  http://zestawienia.salon24.pl/320305,1-41-przeslanek-inscenizacji-na-siewiernym

  powiedzmy symbolicznie jest to czas upewnienia się co do do inscenizacji.


  Mam jeszcze jedno pytanie na które Pan i inni zechcą zrobić unik?

  Uważam nie od dziś, że osoby które tylko zorientowały się , poczytały i uważają że na Siewiernym była inscenizacja i tylko taki jest ich wkład powinny od czasu do czasu albo chociaż raz wżyciu na domowym komputerze i drukarce tworzyć choć paredziesiąt ulotek o tym informujących i rozprowadzić je publicznie czy anonimowo.

  Przynajmniej tak kilka setek w Polsce to absolutne minimum a de facto najmniej kilka tysięcy.,

  Ja uważam że jest to ich psi obowiązek.
  Powinny czy nie powinny tego robić?
 • @wk..ny 17:43:07
  Co do sprawstwa Putina i poprawności KAT ŁŁ

  nie, to tylko część prawdy

  a część prawdy często bywa nieprawdą.

  Niech pan poczyta wszystkie artykuły Liberty z komentarzami - pisała tylko 3 miesiące ( moje są tam ukryte przez S24 więc bez logowania ich nie widać to tak a propos)


  Niech Pan pamięta o komentatorze Mailboxie, który stawiał tezę moimi słowami przekrętu w przekręcie. Jego zamilknięcie całkowite i nagłe wzbudza rzeczywiscie podejrzenia.

  Wszak Jarosław powiedział przecież że zdradzili ich o świcie dopiero o świcie.

  Nie można traktować całej historii, że oto mieli lecieć i ciach dopiero rano zrobili im krzywdę ,a wczęśniej było oki.,

  Jest tu wiele materiałów które nie powstały nie nie pokazały tego ludziom.

  Jak się przejrzy materiały sprzed 10. 04 to wcale nie wygl ąda na to, że Lech Kaczynski miał udawać się do |Katynia. To potem zrobiono szoł.
  Pojawia sie to wszystko i jest tematem dopiero w ostatniej chwili niemal. za poźno.

  Tak jak ci posłowie PiS z pociagu którzy wyrastają medialnie dopiero w przedzdzień niemnal - dokładniej jest to napisane w moim artykule


  ponadto stawiam tezę i niue tylko ja spośród blogerów zajmującyh się 10.04. tak uważam, że był i jest tylko jeden tupolew który raz robił za sto jeden raz za sto dwa.

  uważam że przygotowania do 10.04. zaczęły się przynajmniej w roku 2004. Dlaczego? ano nie ano mi o tymn napisać więc i teraz nie beðę pisał bo to trudne dla wielu do uwierzenia bez czarnoi na białym.

  To są prosze Pana grube kpiny to nier jest tak , że nagle ciach izamach na delegację

  3 telefony prezydenta o 8.20 i nikt o tym nie mówi i nie pisze.
  Rzekome spotkanie w piątek u Jadwigi Kaczyń skiej.
  Fałszywki zdjęć braci z marca 2010 i nie tylko.

  I wiele innych rzeczy

  Ja o tym wszystkjim pisałem zresztą, ale nie dane mi było przez 5 lat bo liczę od 2011 zrobić tego jak należało.

  Ale owszem za długo bo są to rzeczy które jA I INNI P[OWINNI OPRACOIWAĆ DO KOŃCA 2013 ROKJU NAJDŁUŻEJ
 • Do Repsola na koniec
  Jeśli chcesz uratować honor ( na przykład jak domagając się artykułów o 10. 04. zamnkałeś japę gdy wystąpiłem o dokonczenie materiału :Ludzie z pociągu i zadeklarowałem 200 złotych. Zapewne pomyślałeś: jaka świnia ze mnie. Rzeczywiście o k...,a ja 200 a ty 300 co za hamówa)

  Zrehabilutuj si ę następująco.
  Twój dobry kolega (wiesz kto) ma pewne opracowanie.
  Zrobił to bloger ,który jako jedne z niewieluy nie uciekał od dziwnytch aspektów i chorych 10 kwietnia. Twój kolega pos łał to Cierpiszowi ,ale ten sie pono nawet obruszył, nie wprost, że no miałby coś takiego publikować.
  Od tego czasu nawet stosunki Twego kolegi z cierpiszem ju ż nie były takie.
  więc to weź od niego
  i umieśc to w paru miejscach w internecie
  jednego tylkoi od
  ciebie tego oczekuję
 • I jeszcze do jakichś czytelników patriotów
  którzy być może jeszcze tu zajrzą

  miał być taki jeden wpis, a że nie będzie zapytam


  Czy oddałbyś swą córkę na odpoczynek wojownika bohaterowi narodowemu.
  Ot tak wymiernik patriotyzmu
 • @
  To wszystko pół biedy.
  Najgorsze jest to,że Hurrem umiera

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY