Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
285 postów 1423 komentarze

nieznośna lekkość smoleńskiego bytu

CyprianPolak - Mane tekel fares/ Smolensk is it false flag/ fuck NWO

Bomba informacyjna Putina w najbliższy wtorek

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Putin ma ogłosić całemu światu dokument ujawniający, że reżimy USA i zachodnich krajów oraz kartele farmaceutyczne od lat z premedytacją zniewalają, okaleczają i zabijają toksycznymi szczepieniami miliony dzieci na świecie.

 Dzisiaj, przed południem dostałem info przesłane przez niezależnego dziennikarza od prof. Marii D. Majewskiej (Z zamieszczonym poniżej linkiem).

Na wtorek, czyli 16 luty szykuje się bomba informacyjna.

 

Cyt : 

"

W najbliższy wtorek W. Putin ma ogłosić całemu światu dokument ujawniający, że reżimy USA i zachodnich krajów oraz kartele farmaceutyczne od lat z premedytacją zniewalają, okaleczają i zabijają toksycznymi szczepieniami miliony dzieci na świecie. To może być przełom w szczepiennym terrorze i Putin urośnie do roli zbawcy ludzkości.  Jakże odwróciły się role i postawy krajów zachodnich i Rosji.   W USA kandydat prezydencki Donald Trump też publicznie ogłosił, że szczepienia wywołują autyzm".
 
 
 
Napisał o tym, na swoim portalu Monitor Polski Marek Podlecki
 
 
Zapraszam też na swój blog Cymes Mordor
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @ propos
  Czy ktoś wie czy nad Rosją jest też chemtrails?
  Piszę o tym nie bez powodu, bo na linkowanym portalu


  https://dublinsmickdotcom.wordpress.com/2016/02/11/putin-accuses-u-s-of-spraying-poisonous-chemtrails-over-syria/

  Putin protestuje przeciw opryskiwaniu Syrii.

  Próbowałem się kiedyś dowiedzieć czy nad Rosją jest chemtrails w takim samym stopniu jak nad Polską, Niemcami, USA innymi.

  Nie wiem też jak wygląda sprawa chemtrails nad Węgrami
 • @CyprianPolak 21:38:27
  https://zenobiuszjuz.wordpress.com/2014/03/26/niebo-nad-rosja-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D1%8B-%D0%B2-%D0%BD%D0%B5%D0%B1%D0%B5-chemtrails-%D0%B2-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8/
 • @fan-wolności 22:27:18
  Bredzisz koleś. Wystarczy poobserwować jeden dzień niebo, aby wiedzieć że to nie smugi kondensacyjne, że to nie para wodna.
  Dziwnym też jest, że te Twoje "smugi kondensacyjne" występują tylko tam gdzie swobodnie latają samoloty NATO, a tam gdzie nie mają możliwości latania takie Twoje "smugi" nie występowały i nie występują, a nad Polską pojawiły się też po udostępnieniu im przestrzeni powietrznej nad Polską.
  Poza tym już oficjalnie przyznano że rozpylane są jakieś świństwa nad nami.
 • @fan-wolności 22:27:18
  Zgadzam się z Tobą . Straszenie, to ich broń po to, by mogli manipulować ludźmi w myśl zasady "dziel i rządź" . W aspekcie metodologicznym straszenie jest jedną z wielu form tajnego sterowania ludzkimi zachowaniami.

  Jeśli chodzi o kartele farmaceutyczne odsyłam do tego filmu -wezwania dr. Mathiasa Ratha do mieszkańców Niemiec, Europy i całego świata, pod którym jest również mój komentarz sprzed 9 miesięcy:

  https://www.youtube.com/watch?v=D10ceLm_sXw

  Mój komentarz :

  Dr.med. Rath we wszystkim co mówi ma rację. Niestety wymienionym przez dr. Ratha koncernom farmaceutyczno-chemicznym na całym świecie służą lekarze i farmaceuci będąc w większości nieświadomym narzędziem , a mówiąc dosadniej ich dilerem w dystrybucji ich chemicznych produktów "leczniczych" do indywidualnego odbiorcy - pacjenta.

  Bez przebudowy świadomości i samoświadomości lekarzy i farmaceutów oraz pacjentów zapatrzonych w tych pierwszych jak w obraz w dużej mierze dzięki fałszywej propagandzie "zdrowia" w społeczeństwie, osiągnięcie końcowego sukcesu w tej kwestii nie będzie możliwe.

  Dr.med. Rath tym swoim wezwaniem dał jasny przekaz dla swoich kolegów lekarzy i farmaceutów mówiący o tym , iż współczesna medycyna prowadzona jest na smyczy koncernów , którym w ogóle nie zależy na zdrowiu ludzi, a wręcz przeciwnie w ich interesie jest , by ludzie na świecie coraz więcej chorowali, bo jedynie wtedy ich "biznes farmaceutyczny " przyniesie im oczekiwane przez nich zyski.
 • @fan-wolności 22:27:18
  Nie bredź.
 • @CyprianPolak 21:38:27
  Prawdopodobnie są rozpylane nad wszystkim krajami, które podpisały Open Skies Treaty. Mapka jest w linku, ale rozpylają ponoć także w Australii i nad co najmniej niektórymi krajami Ameryki Południowej.
  http://encyklopedia.pwn.pl/haslo/Traktat-o-otwartych-przestworzach;3988625.html
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Treaty_on_Open_Skies
 • @
  Kartele farmaceutyczne, wszystkie w rękach Żydów, to najbogatsze poza zakładami ubezpieczeniowymi firmy, które jeszcze utrzymują się w business'ie. Ich business to lekarstwa, szczepionki, ABORCJE(!), epidemie, sprzęt medyczny, itp. Spójrzcie na ich wieżowce, w których jeszcze pali się światło.
  Wszystkie inne branże, a zwłaszcza produkcja, upadły.
 • ...
  Cóż, czekamy więc do jutra na potwierdzenie wiarygodności autora... Pozdrawiam
 • @fan-wolności 22:27:18
  Chyba jesteś nieco zapóźniony w dostępie do informacji. SŁużby meteorologiczne niemieckie potwierdziły ten fakt jak i bezpośrednio NASA. Nie mam linków, ale swego czasu informacje te były rozpowszechniane.
 • niezbyt wierzę w taki rozwój wypadków
  ale być może Putin przyciśnięty do muru postanowił zamiast bombki A odpalić informacje rozwalające porządek światowy od wewnątrz. Mało to jednak prawdopodobne.
 • Źródłem informacji jest portal http://yournewswire.com/
  Myślę, że warto zachować ostrożność intelektualną .
  Dosłowne rozumienie "news-ów" może narazić , co najmniej,
  na niepotrzebny wzrost emocji.
 • @nocny gryzoń 13:33:44& fan-wolności
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Three_wise_monkeys#/media/File%3AHear_speak_see_no_evil_Toshogu.jpg
 • @nocny gryzoń 13:25:47
  otwarte drzwi tylko idiota otwiera, to wszystko już dawno temu zostało zrobione, nawet przyznane że takie rozpylanie ma miejsce, ale zawsze znajdzie się jakiś idioto-analfabeta co patrzy w niebo, widzi powstające chmury utrzymujące się potem cały dzień, i twierdzi że to smugi kondensacyjne.
 • @fan-wolności 17:24:51
  myślenie to strasznie trudna sprawa, dla niektórych, a rozumienie treści to już czarna magia, ale ja nic temu nie winien.
 • @nocny gryzoń 17:46:12
  w tym przypadku idiota to taki, co rano widzi powstające smugi za samolotem, potem obserwuje te smugi cały dzień jak się poszerzają a przed wieczorem patrząc na chmurę powstałą z tych smug stwierdza, że to była smuga kondensacyjna. To nie ma nic z dowodami wspólnego tylko z głupotą.
 • @nocny gryzoń 00:20:06
  tu chodzi o sprawę bardzo prostą kategorii takiej jak ta: trzymam w jednym ręku dwa kamienie i w drugim ręku dwa kamienie, pokazuję je i mówię że mam cztery kamienie, a ktoś na to twierdzi, że nie mam dowodu, pokaż dowód że masz cztery kamienie. I ja takiego kogoś nazywam idiota.
 • @fan-wolności 14:23:08
  nawet nie wiesz co wkleiłeś, przeczytaj wpierw lub naucz się czytać młody i pośmiej się z tego posła KRETYNA od Kaczyńskiego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY