Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
285 postów 1430 komentarzy

nieznośna lekkość smoleńskiego bytu

CyprianPolak - Mane tekel fares/ Smolensk is it false flag/ fuck NWO

Czy ktoś wie co teraz dzieje się z Xie Xiao Li?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po jej wyjściu z letargu uczeni zaczęli analizować zasób jej wiedzy. Wiele rzeczy stanowiło dla nich sensację, a niektóre z nich okazały się wprost niemożliwe do zrozumienia

Czy ktoś ma jakieś informacje, także z internetu?
Czy ktoś zna jej dostępne profile, facebook, inne, czy blog jeśli istnieje, itd.
A może jest coś lub było w ostatnich latach w czasopismach naukowych?


Kto to jest Xie Xiao Li.
Cytuję z książki ( o niej w poprzednim wpisie)
"Z Aniołem do Nowego Świata"
//cyprianpolak.blogspot.com/2016/02/serdecznie-zapraszam-do-lektury.html

Pisze autor ( a właściwie mówi o tym główna postać ksiązki) "Pamiętam artykuł z prasy brukowej z 1991 roku"


"W 1979 roku, gdy miała ona niecały rok życia, wypadła z łóżeczka tracąc przytomność i przez 11 lat jej nie odzyskała, sztucznie podtrzymywana przy życiu w klinice neurologicznej. Po tylu latach nagle ocknęła się, wstała z łóżka i zaczęła opowiadać (ogólnie, gdyż na szczegółowe opowiadanie mieszkańcy "zaświatów" podobno jej nie pozwolili), że przebywała w świecie różowosrebrzystym  i przymglonym, pełnym przyjaźni, ciepła i dobroci, w którym otaczały ją istoty życzliwe i bliskie, między innymi dalecy jej przodkowie. Istoty te utwierdzały ją w przekonaniu, że jest w tym świecie gościem i będzie musiała niedługo wrócić na ziemię, i to ze specjalną misją; ma przekazać ziemianom rozległą wiedzę, przekraczającą obecne ich możliwości poznawcze.
Dotyczy to zwłaszcza takich dziedzin jak historia, biologia i fizyka. Nauczyła się tam władać biegle pięcioma językami : chińskim, japońskim, angielskim, francuskim i rosyjskim, a jej wiedza matematyczna osiągnęła poziom absolwentów wyższej uczelni.
Po jej wyjściu z letargu uczeni zaczęli analizować zasób jej wiedzy. Wiele rzeczy stanowiło dla nich sensację, a niektóre z nich okazały się wprost niemożliwe do zrozumienia. A przez 11 lat lekarze myśleli, że gdyby nawet Xie Xiao Li powróciła do samodzielnego życia, jej rozwój  psychiczny nie przekraczałby poziomu rocznego dziecka!"

Pamiętam też taki artykuł. Nie kupowałem prasy brukowej, ale albo trafiłem na to u kogoś kto miał, albo ktoś mi o tym opowiedział.Ciekawe, że o tym pamiętam.
Oczywiście , o ile to prawda, że taka rzecz dokładnie miała miejsce. Trudno też sądzić, że to wyssali z palca.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY