Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
285 postów 1430 komentarzy

nieznośna lekkość smoleńskiego bytu

CyprianPolak - Mane tekel fares/ Smolensk is it false flag/ fuck NWO

O lokalnych sitwach mieszkaniowych przejmujących gierkówki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

— współuczestniczą w tym procederze tzw. wspólnoty mieszkaniowe, MZBM i MZZL z ramienia i za zezwoleniem władz miasta wespół (sic!!!) z TBS-ami — powstałymi, żeby mieszkania budować!

 


Drodzy Czytelnicy!

Moje strony „kuleją” ostatnio bardzo jeśli chodzi o wpisy  — ale przyczyną są moje koszmarne problemy osobiste — a konkretnie walka o życie, a raczej o przeżycie —  z sądami,  — a teraz jeszcze ze wspólnotą mieszkaniową, która powstała w bloku (wieżowcu) komunalnym zbudowanym za ś. p. E. Gierka;

— podobno mieszkania komunalne są dla osób, których dochód nie przekracza  ok. 800 zł; w praktyce tymi mieszkaniami się handluje:

— współuczestniczą w tym procederze tzw. wspólnoty mieszkaniowe, MZBM  i MZZL   z   ramienia i za zezwoleniem władz miasta wespół (sic!!!) z TBS-ami  — powstałymi, żeby mieszkania budować!

Procedura jest prosta:

a) dodatek mieszkaniowy dla ludzi o niskich dochodach, ale… — potrącany osobom np. niepełnosprawnym otrzymującym zasiłek stały z MOPS z tegoż zasiłku;   —  nie potrąca się rencistom z renty (czego broń Panie Boże im nie życzę)

— pytam tylko gdzie jest równość wobec prawa i od kiedy zasiłek MOPS jest dochodem (bo traktuje się go jako dochód) i kto płaci od niego podatek?

Pytanie pozostaje bez odpowiedzi….

b) wystarczy choroba i broń Boże zwrócenie się o pomoc do MOPS-u — od razu dowiadują się zainteresowani i tylko czekają na odpowiedni moment…

dalsza część artykułu tutaj :

https://forumemjot.wordpress.com/2015/09/28/o-lokalnych-sitwach-mieszkaniowych-ktore-w-tej-chwili-przejmuja-juz-mieszkania-komunalne-budowane-za-edwarda-gierka/#more-45092

 

/////////////////////

Czytelnicy! Małgorzata Jasińska, niepełnosprawna blogerka, karana m.in. za nieprawomyślne treści zamarznie w nieogrzewanym mieszkaniu, do którego ją wrzucono, jeśli nie będzie wystarczajcej i szybkiej pomocy. Każda wpłata się liczy.

Numer konta M. Jasińskiej

https://forumemjot.wordpress.com/29593-2/

Strony Małgorzaty Jasińskiej:
 

 forummemjot dla Polski

 
 
 
forum dla życiaTradycji Katoliciej
 


Moje wpisy na ten temat : Od czasu Bożego Narodzenia 2015

Od ostatniego do pierwszego

//cyprianpolak.neon24.pl/post/129023,lamanie-konwencji-dot-niepelnosprawnych-m-jasinska

//cyprianpolak.neon24.pl/post/128991,list-przesladowanej-blogerki

 
 

 

Jest pewna pomoc finansowa, (ale jeszcze niewystarczająca) i poszło do uczciwego posła, na popularnym kanale  na YT będzie wywiad. 

Jednak jeśli i Ty nie pomożesz, p Jasińska może tego nie doczekać. Już z powodu warunków goni resztkami sił i nie wiem jak będzie wnajbliższych dniach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  p. Jasińska wykańcza się, zamarza.
  A wszystkiemu winni konkretnie po nazwiskach Chęciński i Haładus, *czy jakie tam są ich prawdziwe nazwiska) o innych po nazwiskach nie wiem.
  Jak na razie osiągają swój cel.
  Nawet gdyby teraz sytuacja p. Jasińskiej rozwiązała się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki to i tak przy swoim stanie zdrowia ten miesiąc w nieogrzewanym mieszkaniu na pewno będzie uszczerbek na zdrowiu.
  Jak na razie osiągają swój cel.
  No i widać, że się Polaków nie boją, ich gniewu.
 • @CyprianPolak 23:58:02
  Przyłączam się do apelu Autora.

  Kto moze, niech koniecznie pilnie pomoze.
 • Uwaga
  "Nowe mieszkanie" p. Jasińskiej nie znajduje się na czwartym piętrze.

  To moja pomyłka za którą przepraszam p. Jasińską i innych. Nigdy tak nie twierdziła, nie pisała, ani prywatnie, ani publicznie.

  Zwróciła mi na to uwagę, aby nie była poczytana za kłamcę.

  Pisała, że nie może wejść nawet po czterech schodach. Po prostu omyłkowo przeczytałem.

  Piętro tutaj zresztą nie zmienia sytuacji, bo p. Jasińska nie może nosić węgla, jak pisze nawet po czterech schodach, tym bardziej z piwnicy, choćby na pierwsze piętro.Więc w jej przypadku na jedno wychodzi.
  Ale trzeba sprostować.
 • A jak czytelnicy
  wasza pomoc dla p. Jasińskiej?
  Coś się tutaj rusza, czy nie da rady dać powszechnie, choć jednorazowo choć te 10 złotych?
 • @Rebeliantka 13:51:07
  Każdy, niemal każdy może wpłacić cokolwiek, pięć złoty choćby, czy nawet złotówkę, jak uważa,  że naprawdę nie może więcej.
 • @Rebeliantka 13:51:07 Pytanie do Ryszarda Opary i do adminów Neon24.pl:
  Czy można by było podjąć na Neonie24 wspólną inicjatywę:

  aby z należności wpływających do Neon24.pl za reklamy, aż do odwołania inicjatywy, przekazywać jednym przelewem, na rzecz Pani Małgosi Jasińskiej przykładowo: 1 zł od każdego publikującego na Neonie24 w danym miesiącu? Ja popieram taką inicjatywę.
 • @Krystyna Trzcińska 11:26:08
  Ja też popieram

  niemniej jakby Pan Opara chciał to by tak zrobił.

  Na początku Nowy Ekran działał nagłaśniając prześladowanych patriotów. Teraz tego nie robi. Kanał na YT który mógłby zwiększyć popularność jest martwy a p. Opara pokazuje jak wiązać krawat.

  Nie sądzę aby chciał wspomóc gnębionego patriotę.
  A jednorazowo, jemu dać 5 tys złotych to tyle co mi komuś tabliczkę czekolady.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY