Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
285 postów 1430 komentarzy

nieznośna lekkość smoleńskiego bytu

CyprianPolak - Mane tekel fares/ Smolensk is it false flag/ fuck NWO

Egzekucja na pani Małgorzacie trwa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To już piąty mój wpis dotyczący pani Małgorzaty Jasińskiej od czasu pozbawienia jej standardowego mieszkania komunalnego i wrzucenia jej do rudery bez możliwości ogrzewania, bez możliwości normalnego używania prądu,

 
To już piąty mój wpis dotyczący pani Małgorzaty Jasińskiej od czasu pozbawienia jej standardowego mieszkania komunalnego i wrzucenia jej do rudery bez możliwości ogrzewania, bez możliwości normalnego używania prądu, dodatkowo z wyłudzeniem od jej syna zabytkowego pianina, próby pozbawienia komputera, zniszczenia mebli przewiezionych bez jej kontroli i zagarnięcia nowej armatury sanitarnej z poprzedniego mieszkania.

 

//cyprianpolak.neon24.pl/post/128598,wasze-ulice-a-nasze-kamienice-zemsta-na-pani-malgorzacie

 
 
 
 

Przypomnę, że pani Małgorzata ma orzeczenie o niepełnosprawności i ma także je jej zamieszkujący z nią syn. Przy „eksmisji” z dnia na dzień, oprócz wspomnianego wyszarpywania z jej rąk komputera, raczono jeszcze panią Małgorzatę kpinkami i śmiechami wobec tego, że z szacunkiem owijała i oklejała obraz Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, wiszący zresztą nad wyłudzonym pianinem.Dlaczego wyszarpywano komputer? Zaiste w tym przypadku nie za jego wartość. To kilkunastoletni, stary komputer. No ,więc każdy minimalnie inteligentny czytelnik domyśli się, że ze względu na jego zawartość, albo aby odebrać poszkodowanej narzędzie do pracy, ewentualnie jeszcze dlatego, że służy jej do kontaktu ze światem i pomoże opisać, nagłośnić swoją aktualną sytuację. Albo też i ze względu na wszystkie te przyczyny.


Każdy kto wejdzie na dwie strony pani Małgorzaty i zobaczy co pisze i jaki sposób pisze zrozumie, że „dostaje po głowie” także za swoje pisanie i poglądy dodatkowo niepożądane, bo wzmocnione dużą popularnością tych stron. O tym, o o kwestii czytelników jeszcze poniżej.


Od samego początku, od eksmisji by bardziej upokorzyć i skrycie, nie wprost, okazać pogardę Świętom Bożego Narodzenia pani Małgorzata nie ma ogrzewania. Może używać grzejnika olejowego, tylko na pół mocy.

Woda jest zimna, nie ma możliwości jej zagrzać. Jeśli włączy choćby grzałkę, gdy włączony jest na pół mocy grzejnik (przypomnę jedyne ogrzewanie mieszkania w te mrozy)wybija korki, gdyż w tym mieszkaniu jest ogranicznik zużycia prądu.

W mieszkaniu są piece, jednak oprócz tego iż pani Małgorzata jako osoba niepełnosprawna nie może nosić opału na czwarte piętro, nie mówiąc o nagłej potrzebie zakupu jego, czego się nie spodziewała i na co nie ma środków, gdyż wraz z synem żyją z Zasiłku MOPS w Sosnowcu.


Niezależnie jednak od tego piece są rozwalone.Gdy mi pani Małgorzata w trakcie korespondencji to wyjaśniła, bo zapytałem o piece, napisałem:

„ "Z tego co wiem na wynajmującym, a przynajmniej publicznym wynajmującym , mieście, gminie jest obowiązek zapewnienia ogrzewania czyli przekazania wyremontowanych pieców, absolutnie sprawnych do palenia ze świeżym wyczyszczeniem kominów. Inaczej jest to złamanie przepisów."

Na to Pani Małgorzata odpisała:


- ale oni się z żadnymi przepisami nie liczą - przecież sam Pan widzi...

Tak, w przypadku kwestii pozbawienia mieszkania panią Małgorzatę jest i sprawa sfałszowania jej podpisu! A to nie wszystko.

Sytuacja jest zresztą gorsza niż myślała na początku.


Wydała niepotrzebnie 300 złotych na przepływowy ogrzewacz wody (który to wydatek był dla niej bardzo trudnym, ale niezbędnym) bo „wywala” z sieci.

- To samo jest z pralką – nie może jej podłączyć, bo wywala z sieci
.

- To samo z odkurzaczem.

Piece trzeba by stawiać na nowo, nie można w nich palić.

Przedwczoraj wzywała straż pożarną, bo miała śmierdzący swąd dymu kominowego i jakichś spalonych świństw, z innego mieszkania, bo jak piszę piece nie są do u żywania i ich nie używa.

I to miało miejsce kolejny raz. Straż przyjechała wezwała pogotowie mzzl – miejskich zasobów zakładów lokalowych. Na razie konkretny skutek tego trudno przewidzieć. W każdym razie jak palą na górze, u pani Małgorzaty „zasysa”.

Po mojej ( czyli piszącego ten tekst) interwencji telefonicznej w MOPS w Sosnowcu, w następny roboczy dzień, (bo mój telefon był przed Trzema Królami), były panie z MOPS u pani Małgorzaty, która wręczyła im kolejne zaświadczenie od lekarza, że ona i syn wymagają opieki:”


"n/w pacjentka ze względu na stan zdrowia wymaga opieki osób drugich" .
Przez tydzień od tego czasu nikt się nie pojawił, ani nie było żadnego odzewu.

W rozmowie ze mną MOPS twierdził, że o niczym nie wie, nie wie o nowej sytuacji pani Małgorzaty, jednakże pani Małgorzata mówi,że jest inaczej na co pokazała mi dowody, a pracownica MOPSu, która była przerażona warunkami została przeniesiona. Dzieją się więc dziwne rzeczy.....

Pani Małgorzata napisała pismo do prokuratury jednak nie mogła go wysłać, bo zachorowała, ze względu właśnie na skrajne warunki w których przebywa. Musi się bronić ze względu na warunki zagrażające egzystencji, a tę możliwość obrony ograniczają właśnie warunki. Na pewno to brali pod uwagę panowie Chęciński i Haładus, prezydent i wiceprezydent Sosnowca (obaj zresztą prominentni działacze PO), czy inne osoby w tym uczestniczące.
 
 

Gdyby ktoś spojrzał na stronę pani Małgorzaty to zauważy, że mimo swojej skrajnej sytuacji starała się umieszczać materiały o aktualnej sytuacji Polski i innych ważnych sprawach. Do 10 stycznia gdy rozchorowała się tak mocno, że i tego nie mogła już robić.

Sytuacja wygląda więc tak, że pani Małgorzata w tych warunkach wykończy się i nie doczeka chyba wiosny.


Pani Małgorzata stara się w miarę swoich sił chleba nie jeść za darmo. Takich treści jakie podaje poszukują czytelnicy jej strony, czytelnicy poczytnej Wolnej Polski gdzie był jeden materiał zamieszczony przez Administrację, czytelnicy Neonu 24, w jakiejś części czytelnicy Salonu 24 i wielu innych miejsc w internecie.


Pani Małgorzata więc bezpardonowo umieszczając takie treści naraża się, naraża niejako dla czytelników pragnących takich treści, bo przecież nie dla siebie pisze.

Pani Małgorzata mogła mieć nadzieję, że będąc inwalidką zostanie zostawiona w spokoju, a nadto nikt reprezentujący władzę nie będzie chciał jej okraść ze skromnego dobytku.

„Nie ma jednak zmiłuj”. Platforma Obywatelska, której reprezentantami są prezydent i wiceprezydent Sosnowca kpiący pani Małgorzacie w twarz nigdy nie próbowała zresztą udawać, że dba o niepełnosprawnych i bezpardonowo likwidowała w tym zakresie co mogła tworząc „państwo liberalne”. Jakoś zawsze w takim wypadku przychodzi mi do głowy metodą skojarzeń Tusk z dziadkiem z Wermachtu, kolejno Niemcy w czasie II Wojny, kolejno rozstrzeliwanie pensjonariuszy zakładów psychiatrycznych i likwidacja kalek.


Pani Małgorzata będąc wierną i gorącą katoliczką krytykuje Kościół posoborowy, co jak wiemy jest dla dzisiejszego Kościoła gorsze niż bycie wyznawcą islamu, lewakiem, ateistą, protestantem,czy nawet zajadłym antyklerykałem. Toteż nie może mieć wsparcia parafii.

Zakonnica, która jej pomagała w swoim czasie musiała czynić to incognito.

Ze względu na to co robi wartościowego i poszukiwanego przez wielu nie jest to tylko sprawa pani Małgorzaty co się z ni ą dzieje, i że chcą połączyć „przyjemne z pożytecznym” opróżniać mieszkania komunalne , co miało miejsce i w innych miastach, szczególnie w Krakowie. Trzymając je wolne, no dla kogo, zgadnij koteczku?


Jeśli chce się ją w ten sposób de facto zlikwidować
a dzieje się to w znacznej mierze ze względu na to co pisze to podwójnym obowiązkiem czytelników jest w tym przypadku ją wesprzeć.


Pani Małgorzata musi wynająć mieszkanie i to zaraz. Inaczej się wykończy. Wykonuje pracę za którą zbiera cięgi i czytelnicy i inni patrioci szukający prawdy w internecie muszą ją wesprzeć.
Natrafiając na mój artykuł jeden bloger, który nie znał stron pani Małgorzaty wsparł ją godniejszą kwotą, ( w komentarzu 
//cyprianpolak.neon24.pl/post/128598,wasze-ulice-a-nasze-kamienice-zemsta-na-pani-malgorzacie)

 ale jedna osoba problemu nie rozwiąże, o solidarność chodzi i odpowiedzialność. Jeśli ktoś naraża się robiąc coś z czego ja korzystam, czy choćby z podobnych treści i popieram taką działalność to jestem też za tą osobę w jakiś sposób odpowiedzialny, zwłaszcza jeśli jest bezbronna.


Nie marnujmy swoich zdolnych i ideowych ludzi. I nie wydawajmy ich na pastwę wrogów. 

Pokażmy wsparcie. Tyle ile kosztuje paczka papierosów każdy może raz do roku dać, prawda?

Dziwię się, że PIS, lokalny choćby z Sosnowca, czy Katowic, ogólnie ze Śląskiego nie chce poruszyć tej sprawy, tym bardziej, że znajduje się ona w jego priorytetach, a dotyczy przecież konkretnie postępowania ludzi Platformy. Ale PiS zapewne o tym nie wie. Choć jest też kwestia materiałów, które pisze i przytacza pani Małgorzata, które się zapewne PiSowi podobać nie będą i nie ma szansy w dużym medium aby dopuszczono kogoś w podobnymi poglądami, co miało miejsce w Radio Maryja, ale już lata, lata temu.

Mam nadzieję, że jednak lokalni działacze PiS, ale i Kukiz dowiedzą się o tym, jeśli nie wiedzą i pochylą się nad sprawą.


 
     
Strony pani Małgorzaty:

 
forummemjot dla Polski
 
 
 
forum dla życiaTradycji Katoliciej
 
 
 

I link pod którym jest numer konta bankowego:

 
 
 
 
............................................................   
 
 Załącznik:

Zaświadczenia lekarskie do MOPS o których mowa: 
 


 

 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • UCZCIWI LUDZIE !
  przekażmy , każdą kwotę !!! dla Pani Małgorzaty !!!
 • @
  Przede wszystkim, jeżeli komuś się podobają blogi które Pani Małgorzata prowadzi i zgadza się z treścią powinien jakąś sumę wpłacić co miesiąc.

  Ale nawet ci, którzy się z treścią nie do końca zgadzają mogliby coś wpłacić jako poparcie dla samego faktu, że osoba, która ma tyle problemów jednak chce coś robić i wkłada w to dużo wysiłku.

  Michalkiewicz prowadzi blog na tej zasadzie i widzę tam wpłaty większe ale i bardzo małe nawet 2 zł i 5 zł. Niektóre kilkadziesiąt złotych, a niektóre kilkaset i tak się zbiera jakaś suma, która mu pozwala się tym zajmować.
  To jest chyba dla każdego nieodczuwalny wydatek.

  Ja nawet nie miałem czasu żeby ten blog poczytać więc nie wiem czy się zgadzam z treścią, ale po prostu podoba mi się, że osoba niepełnosprawna nie poddaje się i ciężko pracuje. Dlatego ustawię miesięcznie przelew 20zł.
  Gdyby 100 czytelników ustawiło pomiędzy 5 a 20zł to już daje jakieś rozsądne wynagrodzenie.

  To się tylko tak wydaje, że 5 czy 10 zł co miesiąc to tak mała kwota, że i tak nic nie zmieni. Nawet 2 zł pomnożone przez efekt skali może dać sporą sumę.
 • List Małgorzaty Jasińskiej, który właśnie przedczytałem
  Dam go w osobnym wpisie, ale na razie w komentarzu:


  Drogi Panie Cyprianie,

  Zgadzam się na wszystko - rozchorowałam się - stąd moje milczenie i brak wpisów - staram się pozbierać i robić jakieś wpisy - muszę - bo zawsze parę złoty ktoś wpłaci - praktycznie dzięki temu w ogóle żyjemy..

  - W naszej sytuacji nic się nie zmieniło - oprócz tego, że dostałam list z wezwaniem do zapłaty zaległego czynszu wraz z odsetkami i jakimiś karami, które wyliczyli sobie na 100 tysięcy zł! - mieli umorzyć po eksmisji...
  - Z MOPS, oprócz tego, że raz byli - wzięli zaświadczenia lekarskie i mieli przysłać jakąś pomoc - do tej pory nikt się nie zjawił - nie mamy też do tej pory przyznanych zasiłków...

  - Raz - dwa razy w tygodniu zamawiamy jedzenie - odbiera je i przywozi firma taksówkowa - na częściej nas nie stać..
  - woda ma 6 stopni - no więc wiadomo jak to może wyglądać w łazience-kostnicy na dodatek dalej zalanej wodą - rozkładamy na podłodze kartony

  Praktycznie mieszkamy jak Polacy w Auschwitz - tam też były nieogrzewane budynki z zimną wodą
  - ogrzewacz na wodę, który kupiłam i zainstalowałam - nie zdaje egzaminu - temperatura wody musi wynosić co najmniej 15 stopni...
  - światło wywala bez przerwy już na włączonym tylko jednym grzejniku w pomieszczeniu i to włączonym tylko na pół mocy...

  Kończę na razie Panie Krzysztofie - jestem okropnie słaba,
  dziękuję za wszystko z serca,
  gorąco pozdrawiam,
  Z Panem Bogiem,
  Małgorzata Jasińska
 • @imran 12:56:27
  Miałem zacząć od odniesienia się do Pana uwag i skomentowania całej sytuacji. Dostałem jednak świeżo list. Jestem trochę tym przybity i też martwię się o Polskę, dlatego, że ludzie nawet tak niewiele nie chcą zrobić.

  Wysłałem jeszcze dzisiaj info o artykułach do Wolnej Polski i z ostatnim i zamieściłem info o tym na monitorze polskim, oni podobne sprawy nagłaśniali.

  Ja oprócz tego, że wcześniej, też w styczniu wpłaciłem dwadzieścia złotych,a przecież nie poprzestaję na tym. Ten materiał. Myślałem, że napiszę go w dwie godziny. Ale zeszło mi cztery wraz z umieszczaniem na trzech blogach i zleciało do drugiej. I dzisiaj rano byłem "trochę trzepnięty" , a też mam przecież swoje sprawy i zawsze są zaległości.

  Jeśli ktoś uważa,że naprawdę nie może jednorazowo wpłacić tych dziesięciu złotych, to może zrobić choć coś co go nic nie kosztuje.
  Wysłać info do jakichś posłów, organizacji, prasy lokalnej przede wszystkim i nie tylko.

  Okazało się, że mój telefon do MOPS jakiś skutek miał , reakcja była.Ale dlaczego nie inni. Dlaczego inni nic?
  Nie ilość wejść, ale czytelników. Gdyby co dziesiąπty dał złotówkę co miesiąc byłoby to tysiąc złotych,czyli skromne utrzymanie w tej sytuacji.
 • @Imran cd.
  No i zainteresowanie - ilość wejść.
  Tak,temat nie jest przyjemny,ale mi się wydaje normalne, że wchodzi się na taki post też by okazać solidarność, żeby właśnie ktoś kto to sprawdzi zobaczył, że ludzie się interesują.

  Niedawno był wpis -z linkiem tylko NinyAnonimowej , bez wyróżniania przez Adm. "Czy Wawel to Babel?" Owszem sprawa ciekawa i ważna mi zresztą znana - linkowany artykuł z UJ - blisko2 tys. wejść.

  Poza tym pomóc to też jest jakaś radość i satysfakcja. Nie dam tych 10 -ciu złotych, bo nie ,choćbyś n a moich oczach umierała, bo takie mam zasady.

  Z zasady nie pomagam.

  Wydaje mi się, że normalny człowiek powinien mieć satysfakcję, że oprócz pisania i komentowania czasami coś zrobi w problemach, które są. Że powinien odczuwać taką potrzebę.

  A jeśliby ta osoba się nie daj Bóg wykończyła, to mógłby sobie powiedzieć: Nie pomogłem wiele, ale nie byłem całkiem bierny. Gdyby tak jak ja postąpiło choć kilkaset osób to problem byłby rozwiązany, a przynajmniej teraz - przede wszystkim zapewniona możliwość normalnej egzystencji choć do końca sezonu grzewczego, i uratowane zdrowie, a może nawet życie.
 • uzupełnienie
  Piszę w komentarzu:
  "Nie ilość wejść, ale czytelników. Gdyby co dziesiąπty dał złotówkę co miesiąc byłoby to tysiąc złotych,czyli skromne utrzymanie w tej sytuacji."

  To jest ucięte.

  Chodzi oczywiście o stronę pani Małgorzaty. Ma ona miesięcznie 10 tys unikalnych czytelników.
 • @laluś 11:03:22
  Jak już napisałam wcześniej, ja osobiście nic nie mogę pomóc materialnie Pani Małgosi, po prostu nadal, arbitralnie, na polecenie żyda/masona adwokata Andrzeja Pacochy (adwokat z wyboru Andrzeja Trzcińskiego w mojej sprawie rozwodowej), nie mam wypłacanego uposażenia, obecnie w Ministerstwie Finansów.

  Natomiast, to co mogę zrobić, to próbuję poinformować znane mi z internetu osoby, o potrzebie udzielenia pomocy Pani Małgosi.
  To co zrobiłam, to napisałam e-maila w treści:


  Krystyna Trzcinska
  Do Zbigniew Schroder sty 15 o godz. 9:39 AM

  WITAJ Zbyszku!!
  Mam prośbę, czy w ramach swoich kontaktów, mógłbyś uruchomić, jakąś pomoc dla Pani Małgosi Jasińskiej?

  Egzekucja na pani Małgorzacie trwa http://cyprianpolak.neon24.pl/post/128923,egzekucja-na-pani-malgorzacie-trwa

  Zbigniew Schroder odpisał mi:

  "zbigniew.schroder
  Do Krystyna Trzcinska sty 15 o godz. 11:11 AM

  Krysiu, próbuje nawiązywać kontakty z Samoobroną i Sierpniem 86 . Serdecznie pozdrawiam Zbigniew"

  Samoobrona, rzekomo bogata partia. Sama jestem ciekawa, czy ktoś zareaguje na wezwanie o pomoc dla POLSKIEJ PATRIOTKI - Małgosi Jasińskiej.

  Nikomu nie jest żadną tajemnicą, że żydzi w okupowanej przez nich POLSCE, zgodnie z nakazami Protokołów Lucyfera zamierzają w pierwszej kolejności uśmiercić wszystkich POLSKICH PATRIOTÓW.

  POLACY, raczej nie maja możliwości udzielenia pomocy, gdyż już są niszczeni przez żydków. Pomocy Polskim patriotom mogą udzielić natomiast, polskojęzyczne żydki. Polskojęzyczne żydki na razie jeszcze nie są przeznaczeni do likwidacji, jeszcze mają środki do życia wystarczające zarówno dla nich jak i pod potrzeby udzielenia pomocy materialnej likwidowanym POLSKIM PATRIOTOM. Ale żydki, jak to żydki, mogą tylko działać w jedną stronę, czyli tylko pasożytować na POLAKACH. Dlatego jestem pewna, że nie znajdzie się ani jeden żydek, który by udzielił koniecznej potrzeby materialnej POLSKIEJ PATRIOTCE - Małgosi Jasińskiej. Taka prawda!! Oczywiście, że w tym przypadku chciałabym się zdziwić, i nie mieć racji.
 • @Krystyna Trzcińska 09:32:43
  To dobrze, że jest ten komentarz, bo właśnie miałem napisać o tym. Aby ktoś napisał choćby na pw gdzie wysłał choć jedno info o ile się zmobilizuje.
  Ja nie mogę robić wszystkiego. Sam ze względu na swoje sprawy nie. Nie jest to tak, że mi to wszystko lekko przychodzi, ot pościk blogerski.
  Zbieram teraz jakieś adresy , zastanawiam się gdzie wysłać.. ewentualnie zadzwonić,ale to już w przypadku instytucjonalnym w poniedziałek. O ile... pani Małgorzata. Idą mrozy. Pocieszać się można tylko tym, że jest ubezpieczona i gdy będzie w stanie krytycznym zabiorą ją do szpitala.

  Niektórzy myślą, że to żarty w mrozy mieszkać w nieogrzewanym mieszkaniu, przez wiele dni. To już lepiej można przetrwać w ziemiance. Tak się nie zmarznie i wystarczy garść chrustu, który jest wookoło.
 • @Krystyna Trzcińska 09:32:43 uzupełnienie
  Nie jest jednak tak do końca, że Polacy nie mogą udzielić pomocy.
  Owszem, gdybym ja sam zarabiał tyle ile powinienem ze swoimi zdolnościami, gdyby Polska była polskim krajem, to bym bez dużego problemu wynajął pani Małgorzacie jakieś normalne lokum mieszkalne choć do wiosny.

  Ponad 3 miliony w Polsce to przedsiębiorcy, przeważnie drobni. Zapewniam, że ci ludzie nie żyją za1500 złotych miesięcznie, bo po pierwsze utrzymują często całe swoje rodziny, powiedzmy cztery osoby, po drugie nikt nie pracowałby w biznesie za1500 złotych 16 godzin na dobę. Każðy wolałby wziąc jakikolwiek etacik i kichać na wszystko.


  Owszem, dać te 20 złotych jednorazowo być może jest jakaś grupka,która nie może. Ale to zdecydowana mniejszość. Gdyby tylko około trzysta osób się zmobilizowało to pani Jasińska mogłaby wynająć choć lokum do wiosny aby przetrwać zimę i jeszcze by jej zostało na życie.
 • @Bara-bar 10:51:36
  Albo jesteś człowiekiem, albo....
  Człowiek ginie a ty tu swoje bluźnierstwa będziesz wypisywał i się podniecał.
  I jeszcze pytasz dlaczego usunąłem post.
 • kwestia upowszechniania materiału na innych portalach
  Ten materiał dotyczący pani Małgorzaty jak i wcześniejsze umieszczam na Salonie24 i na swoim blogu Cymes Mordor.

  Jeśli ktoś z czytająych ( a na pewno jest trochę takich osób na Neon 24) ma swój blog na Niepoprawnych i gdzie indziej to zgadzam się oczywiście jak najbardziej na umieszczenie na swoim blogu jako osobnego postu tego wpisu jak i listu pani Małgorzaty zamieszczonego w komentarzu również w osobnym poście.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY