Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
285 postów 1430 komentarzy

nieznośna lekkość smoleńskiego bytu

CyprianPolak - Mane tekel fares/ Smolensk is it false flag/ fuck NWO

O. Pio Trzy dni ciemności

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie wiemy kiedy to nastąpi, ale nastąpi na pewno. I nie możemy być pewni, że nie nastąpi jeszcze tej zimy. Ja uważam, że raczej nie, bo rzeczy się jeszcze nie wypełniły, ale pewni być nie możemy.

Jak niektórzy wiedzą,Trzy dni ciemności to nie tylko wizja o. Pio. Powtarza się ona i to w szczegółach, zwłaszcza w nowszych objawieniach maryjnych i Pana Jezusa. Na przykład u Zofii Nosko- Centurii - lata osiemdziesiąte.
Tutaj zamieszczam tylko przekaz dany o. Pio

Nie wiemy kiedy to nastąpi, ale nastąpi na pewno. I nie możemy być pewni, że nie nastąpi jeszcze tej zimy. Ja uważam, że raczej nie, bo rzeczy się jeszcze nie wypełniły, ale pewni być nie możemy.

Skoro w latach osiemdziesiątych Pan Jezus przynagla w orędziach Zofii Nosko to tym bardziej teraz trzeba być przygotowanym. To chyba logiczne.

Nawet ktoś religijny i dobry bez tych poświęconych świec zginie. Cho ć jego dusza nawet może i nie ucierpi,ale  jak to mówimy każdy chce żyć.

Poświęcone świece.

Zapas jedzenia i wody na trzy dni.

Materiał do dokładnego zasłonienia okien. Na przykład gruba ,czarna folia i przylepce.

Jedyne światło na Ziemi będzie z poświęconych świec.

Domy i mieszkania, w których nie będą palić się poświęcone świece ich mieszkańcy zginą.

Chwała Panu!

(CP)

 

 

O. Pio

Trzy Dni Ciemności

 

Pio

Tłumaczenie kopii prywatnego listu autorstwa Ojca Pio, adresowanego do Komisji w Heroldsbach wyznaczonej przez Watykan w celu przebadania prawdziwości objawień o ‘Trzech Dniach Ciemności’ danych przez Naszego Pana, Ojcu Pio, zakonnikowi zgromadzenia Kapucynów i stygmatyka.
 

28 STYCZEŃ 1950

Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Niewolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę! Jestem pośród was.

7 LUTY 1950

Otoczcie opieką swoje zwierzęta, podczas tych dni. Ja Jestem Stworzycielem i Opiekunem dla wszystkiego stworzenia, tak samo jak dla człowieka. Dam wam wcześniej znaki, kiedy powinniście pozostawić większą ilość jedzenia dla swoich zwierząt. Ochronię dobytek wybranych, w tym także zwierzęta, które będą później w potrzebie pożywienia. Niech nikt nie próbuje wychodzić na zewnątrz, nawet, aby nakarmić swoje zwierzęta, – kto będzie nieposłuszny temu słowu, zginie! Dokładnie zakryjcie okna. Moi wybrani nie powinni widzieć Mojego gniewu. Miejcie Ufność we Mnie, a Ja będę waszą obroną. Wasza wiara, zobowiązuje Mnie, do przybycia wam z pomocą.

Godzina Mego powrotu jest bliska! Jednak okażę Miłosierdzie. Najstraszliwsza karę będzie cierpieć świadek czasów. Moi aniołowie, którzy będą egzekutorami tej pracy, stoją już w gotowości z ostrymi mieczami! Szczególnie zadbają o zniszczenie tych, którzy Mnie przedrzeźniali i nie wierzyli w Moje objawienia.

Nawałnica ognia wyleje się z chmur i rozciągnie na całą ziemię! Sztormy, grzmoty, straszliwa pogoda i trzęsienia ziemi pokryją świat na kilka dni. Nastanie nieprzerwany deszcz ognia! Wszystko rozpocznie się w bardzo zimną noc. Te wydarzenia mają udowodnić, że Bóg jest Panem wszelkiego Stworzenia. Ci, którzy pokładają we Mnie nadzieję i wierzą w Moje słowa, nie mają się, czego obawiać. Nie zaprę się tych, którzy rozpowszechniają Moje przesłanie. Żadna krzywda nie spotka dusz w łasce uświęcającej i tych, które szukają obrony u Mojej Matki.

Dam wam następujące znaki i instrukcje, w ten sposób możecie być przygotowani na nadchodzące wydarzenia:

Noc będzie bardzo zimna, a wiatr zacznie przeraźliwie huczeć i wyć. Po krótkim czasie usłyszycie grzmoty. Zamknijcie wszystkie drzwi i okna i z nikim nie rozmawiajcie z zewnątrz. Padnijcie przed krzyżem, żałujcie za grzechy i błagajcie o opiekę Mojej Matki. Nie patrzcie przez okno podczas trzęsienia ziemi, ponieważ gniew Boży jest święty! (Jezus nie chce, abyśmy ujrzeli gniew Boga, gdyż musi być rozważany w strachu i trwodze. Ci, którzy nie potraktują poważnie tego polecenia, zginął na miejscu.)

Wiatr, przyniesie ze sobą trujące gazy, które rozniosą się po całej ziemi. Każdy, kto będzie cierpiał i umrze niewinnie, stanie się męczennikiem i będzie przebywał ze Mną, w Moim Królestwie.

Szatan zatryumfuje! Jednak po trzech nocach, ogień i trzęsienie ziemi ustaną. Następnego dnia słońce znów wzejdzie i oświeci ziemie. Aniołowie przybędą z Nieba i przykryją ziemie duchem pokoju. Uczucie niezmierzonej wdzięczności ogarnie tych, którzy przeżyją okropne doświadczenia – bliską karę -, którymi Bóg nawiedza ziemię od jej stworzenia.

Wybrałem dusze także w innych krajach jak: Belgia, Szwajcaria, czy Hiszpania i otrzymały to samo objawienie, aby te kraje również mogły się przygotować. Módlcie się dużo w czasie tego Świętego Roku 1950. Módlcie się na różańcu, ale tak, aby wasze modlitwy dosięgły Nieba. Wkrótce znacznie gorsza katastrofa nadejdzie na cały świat, jakiej nikt nie widział, straszliwa kara! Wojna 1950 roku jest wstępem do tych wydarzeń.

Jakże obojętny jest człowiek na te sprawy, które już wkrótce staną się rzeczywistością, wbrew wszelkim oczekiwaniom! Jakże dalecy są od roztropnego przygotowania się na te przepowiedziane, a niewysłuchane wydarzenia, przez które niebawem będą musieli przejść.

Wpływ Boskiej równowagi dosięgną ziemi! Gniew Mego Ojca zostanie wylany na cały świat! Kolejny raz ostrzegam świat, po przez wasze środki, jak dotąd zawsze to czyniłem. Grzechy ludzkości przerosły miarę: Lekceważąca postawa w Kościele, grzeszna duma wywołana wstydem przed aktywnością religijną, brak prawdziwej, braterskiej miłości, nieprzyzwoitość w ubieraniu się, a zwłaszcza w okresach letnich… Świat jest pijany od grzechu.

Ta katastrofa przyjdzie na ludzkość jak przebłysk światła, w chwili, gdy wschód poranku zostanie zastąpiony ciemnościami! Od tego momentu, nikomu nie wolno opuścić domu lub wyjrzeć przez okno. Ja Sam, przybędę pośród grzmotów i piorunów. Słabsi powinni zawierzyć się Mojemu Najświętszemu Sercu. Nastanie wielki chaos z powodu całkowitych ciemności, które okryją ziemie i wielu, wielu zginie od przerażenia i rozpaczy.

Ci, którzy będą „walczyć” dla Mojej sprawy, otrzymają łaski z Mojego Najświętszego Serca, a pokorny płacz skruchy: „KTÓŻ JEST JAK BÓG” będzie ratunkiem dla wielu. Jednakże, niezliczona ilość spłonie na otwartych polach jak wyschnięta trawa! Bezbożni zostaną unicestwieni, aby później sprawiedliwość narodziła się na nowo.

W dniu, jak tylko nadejdą całkowite ciemności, nikt nie powinien opuszczać swojego domu lub wyglądać przez okno. Ciemności będą trwały dzień i noc, kontynuując kolejny dzień i kolejną noc i jeszcze jeden dzień, lecz następnej nocy gwiazdy znów wzejdą na niebie, a przy nadchodzącym dniu ponownie ujrzycie brzask słońca i będzie to CZAS WIOSNY!

W ciągu dni ciemności, Moi wybrani nie powinni spać, jak uczniowie w Ogrodzie Oliwnym. Muszą się modlić nieprzerwanie, a nie zawiodę ich. Zbiorę Moich wybranych! Piekło uwierzy, że włada całą ziemią, ale Ja ją odzyskam!

Czy być może myślicie, że pozwoliłbym Ojcu na zesłanie takiej kary na cały świat, jeśli ludzie odwróciliby się od swoich zbrodni dla sprawiedliwości? Ale to z powodu Mojej wielkiej miłości, te cierpienia za Moim dozwoleniem zostaną zesłane na was. Wielu Mnie przeklnie, a mimo to tysiące dusz ocali się przez nich. Żadne ludzkie rozumowanie nie jest w stanie pojąć głębin Mojej Miłości!

Módlcie się! Módlcie się! Pragnę waszych modlitw. Moja Najdroższa Matka, Maryja, Św. Józef, Św. Elżbieta, Św. Konrad, Św. Michał, Św. Piotr, Mała Tereska, wasi Aniołowie Stróżowie niech będą waszymi rzecznikami. Błagajcie o ich pomoc! Bądźcie dzielnymi żołnierzami Chrystusa! Gdy powróci Światłość, niech wszyscy złożą dziękczynienie Świętej Trójcy za opiekę! Zniszczenia będą ogromne! Ale Ja, wasz Bóg oczyszczę ziemię. Jestem z wami. Miejcie ufność!

(Koniec listu Ojca Pio)

 

KOMENTARZE

 • Widać, że zainteresowanie oczywistymi sprawami Ostatecznymi, jest...
  nazwijmy to - takie jakie jest....
  Ludzie pokładają nadzieję w wiedzy a nie w Wierze. Myślą, że to wiedza ich zbawi i żyją jakby to Ziemia, te parę nędznych lat tutaj, było naszym przeznaczeniem.
  To prawda, te przepowiednie o Trzech Dniach, powtarzają się i jakby niemal na siłę, nasz Pan Jezus Chrystus chciał nam tą Prawdę przekazać.
  Warto więc się przygotować, mieć w domu te poświęcone świece, mieć zawsze jakiś zapas jedzenia, tak jak np w Australii, gdzie w niektórych rejonach, ludzie mają w garażach zapasy żywności, nawet na dłużej niż trzy dni, na wypadek jakichś kataklizmów.
  Przede wszystkim nie należy zwlekać z nawróceniem i życiem w Łasce Uświęcającej. Obojętnie jaki jest ten ksiądz w naszej parafii, ale to tylko on może nam dać rozgrzeszenie. Warto korzystać z odpustów dla siebie i bliskich zmarłych.
  I przede wszystkim, tak jak mówił nasz Papież Jan Paweł II: "nie lękajcie się"...
  Ktoś, kto jest blisko Jezusa Chrystusa w Jego Świętym Apostolskim Kościele Powszechnym nie lęka się.
  Nie dajmy się zwieść, tym różnym "filozofom" (także w sutannach) że to szczęście (tutaj, także za wszelką cenę) jest najważniejsze. Że nie musimy chodzić do kościoła, by być blisko Pana Boga. To że tak nie jest mówi nam jedno z przykazań:
  "Pamiętaj abyś dzień święty, świecił"
  Ilu takich różnych mącicieli umysłów pozostawiło swoje plugawe myśli w różnych wciskanych nam teraz niemal na siłę, przez lewaków, książkach. To że sutanna, nie broni przed potępieniem w piekle, wiemy m.in. za sprawą Annelise Michel, więc trzeba mieć oczy otwarte.
  Nie lekceważmy tych bardzo ważnych objawień. Polecam także Wizje Bł. Anny Katarzyny Emmerich. tutaj można ich wysłuchać:
  https://www.youtube.com/watch?v=ZCxpENyXAFs&spfreload=10
 • tak
  Bog zaplac za ten bezcenny post.

  Pozdrawiam,

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY