Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
285 postów 1430 komentarzy

nieznośna lekkość smoleńskiego bytu

CyprianPolak - Mane tekel fares/ Smolensk is it false flag/ fuck NWO

WASZE ULICE A NASZE KAMIENICE - zemsta na pani Małgorzacie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyrzucono nas z mieszkania do nieludzkich warunków; to jest zemsta na tle rasistowskim! żydo-komunistyczna zemsta: WASZE ULICE A NASZE KAMIENICE – i mam na to dowody!

   zemsta – ze złamaniem prawa, zmanipulowaną umową najmu do rudery, za którą mamy płacić 233 zł miesięcznie, bez ogrzewania, z ograniczonym dostępem poboru energii – jak mamy włączy piecyk grzewczy – to nie możemy włączyć maszynki, żeby zagotować wodę – bo wysiada instalacja elektryczna…

– nie mamy żadnej pomocy 

– wręcz przeciwnie – miejscowa skorumpowana sitwa chce nas tu wykończyć psychicznie i fizycznie…

Więcej napiszę w artykule i podam link

 TO JEST UBÓJ RYTUALNY – ZGODNY Z ORZECZENIE TK – NA POLAKACH!

Jeśli zechcecie Państwo wesprzeć mnie,
można   to   zrobić   przekazując   dobrowolną wpłatę na moje konto   nawet najmniejsza wpłata będzie nieocenioną pomocą.

►PROŚBA O POMOC – NAPRAWDĘ JESTEM W CIĘŻKIEJ SYTUACJI

  Wszystkich dobroczyńców zapewniam o modlitwie, in Christo m.j


Wi ęcej na stronie pani Małgorzaty

https://forumemjot.wordpress.com/29593-2/


oraz moje ostatnie wpisy na moim blogu na Neon 24


 

 

 

 

 

 


 

 

 

KOMENTARZE

 • Witaj Małgosiu.
  Pani Małgosiu, żydowskie hasło: "WASZE ULICE A NASZE KAMIENICE", jest już od dawna nieaktualne. Obecnie żydzi szczycą się że: "TERAZ TO JUŻ, NASZE ULICE I NASZE KAMIENICE". Sama słyszałam, kiedy żydzi stosowali takie zawołanie.

  Jechałam na rowerze Puławską w kierunku Centrum Warszawy przejeżdżając koło bazarku na Służewcu mijałam głośną grupkę dorosłych i dzieci. Mijając tę grupę, powiedziałam że "idziecie całym chodnikiem". Na co kobieta z grupy zawołała: "TERAZ TO JUŻ SĄ NASZE KAMIENICE I NASZE ULICE". Za moimi plecami słyszałam wielką radość. Odwróciłam głowę do tyłu i powiedziałam: "żydzi"!! Za moimi plecami w jednej chwili zapanowała cisza.
  Tego dnia wieczorem zadzwoniła do mnie koleżanka z dawnej klasy (żydówka), która powiedziała że dzisiaj przyjechała do Warszawy, na święto żydowskie, na które przyjeżdża co roku. Było to wiosną, czyli zapewne chodziło o PURIM, sprawdziłam przed chwilą w internecie.

  Obecnie żydzi są bardzo rozzuchwaleni, myślą że POLACY nie dadzą rady przerwać żydowskiej okupacji, na terytorium POLSKI.

  Małgosiu, żydzi wobec Ciebie wydali nakaz zgodnie z Protokołami Lucyfera, zniszczenia Ciebie fizycznie, jako patriotkę. Nie będzie to dla ciebie żadnym pocieszeniem , kiedy powiem że nie tylko Ty jesteś niszczona. Mam nadzieję, że ktoś Ci pomoże.

  Ja nie mogę Ci w tej chwili pomóc, nie chcę wyjaśniać dlaczego, napiszę tylko że bezprawnie nie otrzymuję uposażenia, pomimo że nie zostałam zwolniona ze służby. Ochrona pracowników jest tylko dla żydów. Wobec Polaków rdzennych w celu eksterminacji, żydzi stosują jurysdykcję talmudyczną, czyli Talmud.

  Cały czas myślę o Tobie, jak już będę mogła, to możesz być pewna, że pamiętam o Tobie.

  Ale mnóstwo osób ma w chwili obecnej nadwyżkę środków do życia. Mam nadzieję, że nie uda się żydom zniszczyć Ciebie fizycznie, bo znajdzie się ktoś, kto nie pozwoli Ciebie zniszczyć fizycznie i psychicznie.
 • @Krystyna Trzcińska 19:07:28
  Tak. To jest sprawa nie tylko (gdy idzie o odbiorców tych informacji) czytelników Neon 24, czy Salon 24 gdzie umieszczałem ten i ostanie wpisy, ale i czytelników strony Pani Małgorzaty. Strona ta ma dużo czytelników. Więcej osób ( unikalnych czytelników, nie mam na myśli ilości wejść) codziennie wchodzi niż zwykle na posty na Neon 24 i Salon 24, które nie są wyróżniane, nawet gdy ktoś pisze codziennie. Piszę "zwykle" bo oczywiście są wyjątki. Ale jest to popularna strona.

  Wsparcie materialne ze strony czytelników tej strony było, przynajmniej było, bo teraz nie wnikam, a wiadomo to, bo publikowała to pani Małgorzata. Jednak chyba nikt nie pomógł bezpośrednio, także w przypadku sprawy gdy ta znalazła się w sądzie - o eksmisji.

  Gdybym był z Sosnowca, albo choćby z okolicy, czy nawet z Katowic to przynajmniej teraz przyjechałbym, przywiózł choć węgle i drewna na te trzy dni mrozów i przyniósł to do mieszkania, a pierwszego dnia napalił w piecach, choć nie wiadomo czy one się do tego nadają, bo podobno są rozwalone.

  Ktoś uczynny i dobry człowiek, kto może mógłby choć na parę dni zabrać panią Małgorzatę wraz z synem do siebie.

  Możliwości jest wiele. ktoś, kto nie mógłby z jakichś powodów zaprosić do domu a jest z Sosnowca, zokolicy, z Katowic ,ale ma nadwyżkę na życie mógłby, dysponując samochodem zabrać na przykład na parę dni panią Małgorzatę z do Katowic, gdzie wynająłby jej pokój choćby na kilka dni na przykład w PTSM na Sokolskiej blisko dworca, gdzie w normalnych warunkach grzewczych mogłaby spędzić parę dni i normalnie się wykąpać, wziąć prysznic, itp.

  Ale oprócz sprawy dla adwokata chodzi też o to aby ktoś z Sosnowca czy okolicy, spotkał się z jakimś Polakiem, radnym. I inne tego typu osoby. Jeśli radny pójdzie tu i tam inaczej będą z nim rozmawiać.

  Ja swoją skromną, składkową kwotę dałem. Gdyby zrobił co piąty czytelnik pani Małgorzata mogłaby zapewne nie uciec na kilka dni, ale wynająć jakąś kawalerkę przynajmniej do wiosny.
 • @CyprianPolak 20:17:45 uzupełnienie, poprawka
  Nie znałem dobrze położenia |Sosnowca. Napisałem z "Z Sosnowca,z okolic, czy choćby nawet z Katowic".
  Jak sprawdziłem teraz odległość z Katowic do Sosnowca wynosi 7 km. Więc jest to jak najbardziej bliska okolica , którą można przejść nawet piechotą. A i kwestia pomocy z osoby z Katowic niemal tak samo aktualna jak z Sosnowca, w tym zaznaczona przeze mnie możliwość wynajęcia na kilka dni noclegu w PTSM w Katowicach, choć na czas tych mrozów, ulżenia na chwilę. Te trzy dni mogą sprawić, w mieszkaniu z jednym grzejnikiem. że dojdzie do jakiegoś cięzkiego zachorowania.
  Takim grzejnikiem nie można nawet ogrzać jako tako pomieszczenia 5 m 2 przy mrozie w nocy minus kilkanaście.
  Polecamspróbować. wyłączcie kaloryfery na dobę i używajcie jednego grzejnika.
 • @Krystyna Trzcińska 19:07:28 Mój komentarz przypomina mi wiersz Ignacego Krasickiego: Przyjaciele
  Przyjaciele

  Zajączek jeden młody
  Korzystając z swobody,
  Pasł się trawką, ziółkami w polu i ogrodzie,
  Z każdym w zgodzie.
  A że był bardzo grzeczny, rozkoszny i miły,
  Bardzo go inne zwierzęta lubiły.
  I on też, używając wszystkiego z weselem,
  Wszystkich był przyjacielem.
  Raz, gdy wyszedł w świtanie i bujał po łące,
  Słyszy przerażające
  Głosy trąb, psów szczekania, trzask wielki po lesie.
  Stanął... Słucha... Dziwuje się...
  A gdy się coraz zbliżał ów hałas, wrzask srogi,
  Zając w nogi.
  Spojrzy się poza siebie: aż tu psy i strzelce!
  Strwożon wielce,
  Przecież wypadł na drogę, od psów się oddalił.
  Spotkał konia, prosi go, iżby się użalił
  "Weź mnie na grzbiet i unieś!" Koń na to: "Nie mogę,
  ale od innych pewną będziesz miał załogę"
  Jakoż wół się nadarzył. "Ratuj, przyjacielu!"
  Wół na to: "Takich jak ja zapewne niewielu
  Znajdziesz, ale poczekaj i ukryj się w trawie,
  Jałowica mnie czeka, niedługo zabawię.
  A tymczasem masz kozła, co ci dopomoże"
  Kozieł: "Żal mi cię, niebożę!
  Ale ci grzbietu nie dam, twardy, nie dogodzi;
  Oto wełniasta owca niedaleko chodzi,
  Będzie ci miętko siedzieć" Owca rzecze:
  "Ja nie przeczę,
  Ale choć uniosę pomiędzy manowce,
  Psy dogonią i zjedzą zająca i owcę;
  Udaj się do cielęcia, które się tu pasie ".
  "Jak ja ciebie mam wziąć na się,
  Kiedy starsi nie wzięli?" - cielę na to rzekło
  I uciekło.
  Gdy więc wszystkie sposoby ratunku upadły,
  Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły.
 • @
  Nie bardzo rozumiem co mają do tego komuniści i żydzi. System pomocy państwowej nie działa bo nie może działać i nigdy w żadnym państwie nie będzie dobrze działał.
  Bo zawsze ogromne sumy będą szły na rozkradanie oraz pomoc nie tym, którzy specjalizują się w wyłudzaniu a nie tym, którzy jej rzeczywiście potrzebują.

  Wpłaciłem 400zł szybkim przelewem, za 15 min. powinno być na koncie
  PL94 1320 1537 0288 1845 3000 0001

  Nie czytam blogu Pani Małgorzaty, ale wszedłem tam i widzę, że jest dosyć rozbudowany i zapewne ma wielu czytelników. Czy nie może zebrać się grupa kilkudziesięciu osób i wpłacać po 10 zł miesięcznie? W końcu ta pani poświęca jak widać sporo czasu na jego prowadzenie i wypadałoby ją jakoś wynagrodzić skoro się jest czytelnikiem.

  Mogę takie zlecenie stałe ustawić, ale to by się musiała zebrać jakaś większa grupa żeby to miała być jakaś odczuwalna pomoc.
 • @imran 08:47:03
  Odetchnęłam, gdy przeczytałam Twoja wiadomość. dziękuję!! Każdy pomysł w tej sprawie jest bardzo cenny, jako ratujący życie Naszej koleżanki Małgosi i jej syna. @imran, rób co możesz, a inni się przyłączą. Gdybyśmy nie zaczęli wzajemnie sobie pomagać, w czasie w pierwszej kolejności to patrioci maja być pozbawieni życia fizycznego, psychicznego, to w krótkim czasie mogło by się stać jak to opisał Ignacy Krasicki w wierszu: LEW (to obecny żydowski okupant) i ZWIERZĘTA Lew, ażeby dał dowód, jak wielce łaskawy,

  Przypuszczał konfidentów do swojej zabawy.

  Polowali z nim razem, a na znak miłości

  On jadł mięso, kompanom ustępował kości.

  Gdy się więc dobroć taka rozgłosiła wszędy,

  Chcąc im jawnie pokazać większe jeszcze względy,

  Ażeby się na jego łasce nie zawiedli,

  Pozwolił, by jednego spośród siebie zjedli.

  Po pierwszym poszedł drugi i trzeci, i czwarty.

  Widząc, że się podpaśli, lew, choć nieobżarty,

  Żeby ująć drapieży, a sobie zakału,

  Dla kary, dla przykładu, zjadł wszystkich pomału.
 • @imran 08:47:03
  Jest Pan gość.

  Nie spodziewałem się takiej reakcji od blogera,czy komentatora Neonu 24.

  Napisałem mailem do pani Małgorzaty, bo nie wiem, czy automatycznie może sprawdzać ,sprawdza stan konta.

  .......................

  Co systemu opieki społecznej to oczywiście racja. Zresztą osoby, które "zapewniają" opiekę pracując w takich na przykład MOPSach mają, może nie wielkie, ale godziwe jak na warunki polskie pensje, zapewne trzynastki, dopłaty do wycieczek pracowniczych zapewne i inne przywileje. no i nie martwią się, że "firma" upadnie.

  Niemniej w przypadku pani Małgorzaty są na elementy prześladowania przynajmniej. Jest to we wcześniejszych moich wpisach i przede wszystkim na stronie pani Małgorzaty.

  De facto prowadzi dwie strony: Jedną o Kościele, drugą polityczną. Z powodu tej o Kościele, krytykując Kościół posoborowy jest na cenzurowanym także w parafii, a jedna zakonnica, która jej kiedyś pomagała musiała to robić ukradkiem, incognito.

  Natomiast na stronę polityczną były dawniej ataki, próby ośmieszania, bo jest dość popularna a przez to niewygodna.

  Mimo, że była to eksmisja, a nie zajęcie mienia za długi podczas niej wyszarpywano jej wręcz komputerm, a chorego na schizofrenię syna zmuszono do zrzeczenia się zabytkowego pianina, które zagarnięto.

  Zwalnianie mieszkań komunalnych najbardziej znane było w Krakowie. W Sosnowcu to nie jest też odosobniony przypadek.
  Kwestia biedy.. W Radio Maryja była swego czasu zapraszana pani, córka przedwojennego oficera, która prowadziła stowarzyszenie kultywujące tradycję.
  Aż nagle się okazało, że żądają od niej 2 tys. zł miesięcznie czynszu za mieszkanie komunalne.
  Pani miała kłopoty i już nie ma jej w RM. Za bardzo sprawy też nie nagłaśniali i podobnych.

  .........

  Jeszcze raz bardzo dziękuję. Zawsze to satysfakcja, że w przypadku takiego materiału "ludzie sobie nie tylko poczytają," ale ktoś wydatnie pomoże.

  Ja też nie jestem , nie byłem stałym czytelnikiem stron Pani Małgorzaty. Wchodziłem w roku 2011, 2012 a potem dopiero w roku 2014 gdzie od tej pory i widząc jej sytuację częściej zaglądałem.
 • @CyprianPolak 12:09:18
  Ja mogę jeszcze coś w lutym przelać, bo w te mrozy wiadomo, że są większe wydatki na ogrzewanie, ale docelowo to myślę, że taka osoba najlepiej gdyby zarabiała w internecie.

  Skoro pisze dobry blog, to warto żeby każdy czytający zadeklarował jakąś wpłatę. Nawet 5 zł jako formę zapłaty za ten wysiłek związany z pisaniem artykułów. To żaden wydatek a sprawa by była rozwiązana. I zawsze większa satysfakcja, że się robi coś pożytecznego za co ludzie chcą płacić.
 • @imran 15:24:01
  "()docelowo to myślę, że taka osoba najlepiej gdyby zarabiała w internecie."

  Oczywiście.

  Miałem się do tego odnieść gdy dawałem komentarz w południe,
  ale musiałem przerwać i mogę kontynuować dopiero teraz.

  Ja dlatego też i nagłaśniam sprawę pani Małgorzaty, nie tylko , ale m.in. dlatego, że według mnie to też jest kwestia po prostu wynagrodzenia za pracę.

  Biorąc pod uwagę ilość czytelników tych obu stron gdyby co trzeci tylko dawał złotówkę miesięcznie to by nie było kwestii eksmisji. Tak,że to czytelnicy przespali powiedzmy.

  Gdybym ja robił to co robi pani Małgorzata zajęło bo mi to całą dniówkę, te osiem godzin dziennie.

  Jakiś odsetek czytających to na pewno dyżurni, którzy przecież nie dadzą grosika dodatkowo często nienawidzący za to co pisze, ale to jest na pewno mniej niż na blogeriach politycznych gdzie trole mają ważne zadanie.

  Jak piszę, gdyby co trzeci dał tylko złotówkę , ale co miesiąc pani Małgorzata by mogła żyć dość godziwie.

  Myślę, że pani Małgorzata liczyła też na to a przynajmniej brała pod uwagę. Miała zapewne nadzieje, że wsparcie za jej pracę będzie takie, że będzie mogła spłacić zaległość za czynsz.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY