Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
285 postów 1430 komentarzy

nieznośna lekkość smoleńskiego bytu

CyprianPolak - Mane tekel fares/ Smolensk is it false flag/ fuck NWO

Eksterminacja niepełnosprawnych w Sosnowcu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pani Małgorzata nie może nosić węgla po schodach (czwarte piętro) aby palić w piecach,gdyż nawet w poprzednim mieszkaniu z c.o. nie wychodziła prawie z domu ze względu na swoje inwalidztwo.

 Niepełnosprawną panią Małgorzatę z Sosnowca eksmitowano ze standardowego mieszkania komunalnego, które zasiedlała od 40 lat. Eksmitowano wraz z niepełnosprawnym synem. Oboje mają orzeczenie inwalidztwa.

Eksmitowano wprawdzie do mieszkania zastępczego, socjalnego, ale bez umożliwienia jakiegokolwiek funkcjonowania  w przypadku ich niepełnosprawności.

Pani Małgorzata nie może nosić węgla po schodach (czwarte piętro) aby palić w piecach,gdyż nawet w poprzednim mieszkaniu z c.o. nie wychodziła prawie z domu ze względu na swoje inwalidztwo.

Dlaczego MOPS,czy inna stosowna placówka samorządowa nie zapewnia tutaj pomocy? Wiem, że taki obowiązek, czy przynajmniej prawo do pomocy, istnieje. Sam znam z autopsji przypadek gdy kobiecie owszem schorowanej, ale bez problemu poruszającej się komunikacją publiczną, nawet rajzującej gdzie się da gmina zapewniła palacza. Do tego mającej siedmioro dorosłych dzieci. Mieszkających osobno, ale niedaleko.

A tutaj?

Obecnie więc pani Małgorza marznie z tylko włączonym na okrągło grzejnikiem elektrycznym. Z zimną wodą.

Została pozbawiona też de facto mozliwości rehabilitacji, którą miała poprzednio. Rachunek za prąd będzie na pewno koszmarny. Pani Małgorzata, która żyje wraz z synem z zasiłku MOPS nie będzie mogła go zapłacić. Więc w lutytmn zapewne odetną jej już światło.

Nie mogą w tym mieszkaniu po prostu mieszkać.

Eksterminacja osób niepełnosprawnych przez włodarzy Sosnowca.

 

Zapewno ci włodarze Sosnowca nie mieliby problemu  mentalnego i realnego z zapewnieniem "uchodźcom" darmowego, standardowego mieszkania, plus środki na życie.

 

Na ten temat poprzednio:

//cyprianpolak.neon24.pl/post/128352,sosnowiec-bandyckie-eksmisje-na-boze-narodzenie

 
 
 
W linkowanych materiałach jest też dokładniejsze info i kontakt z winowajcami i panią Małgorzatą, jak i linki do jej bardzo wartościowych, darmowych stron internetowych

 

 Dodam jeszcze, że zwalniania mieszkań komunalnych - bloki z tzw. gierkówki - w Sosnowcu ma też charakter żydowskich wywłaszczeń Polaków a żydowska nienawiść wobec pani Małgorzaty jest też spowodowana jej niewygodnymi stronami.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY