Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
285 postów 1430 komentarzy

nieznośna lekkość smoleńskiego bytu

CyprianPolak - Mane tekel fares/ Smolensk is it false flag/ fuck NWO

KK! - Zbiorowa Schizofrenia - świetny material emisji tv

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polecam. Grupa mieszkanców wsi Rząbiec co roku urządza wiec pamięci ofiar" polskich faszystów z NSZ". dodatkowo jest tam zawsze ksiądz, który okrasza to cytatami z Dmowskiego!

 Oprócz tego mamy tu bardzo ciekawą rzecz dotyczącą Majdanu.

"Czy można czcić pamięć radzieckich bohaterów i pozostać polskim patriotą? Grupa mieszkańców wsi Rząbiec uważa, że tak. Co roku urządzają wiec pamięci ofiar "polskich faszystów z NSZ". Wśród czerwonych proporców i lewicowych haseł jest także miejsce na katolickiego księdza, ołtarz z krzyżem i"  

Dlaczego to proponuję , bo warto ,ale też obiecalem w komentarzu na youtube, że jeśli będę dawal posty to dam to jako osobny.


 Dlaczego obiecalem. Otóż  okazuje się, ze mimo tak dobrze robionych programów solidarność widzów w oglądaniu i polecaniu jest bardzo mierna o czym mowią tworcy programu, dlatego zaczęly pojawiać się przerwy, no i jest dyskryminowanie przez youtube i inne miejsca. (Okazuje się, ze ogólnie ludzie są do d...).

Bylaby jeszcze kwestia dlaczego inni tego nie robią. Tak jak dawalem istotne materialy z Monitora Polskiego i inne. Inni są bardziej od tego niż ja skoro potrafię pokazywać rzeczy, których z powodów do których nie chcą się przyznać, nie chcą zobaczyć sami, pokazać, ani się do nich odnieśc lub nie potrafią.

Ale to trzeba swoją marność pokazać i skruchę wyrazić.

Ale to dygresje.


tu chodzi przede wszystkim o material emisji tv.

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY