Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
285 postów 1423 komentarze

nieznośna lekkość smoleńskiego bytu

CyprianPolak - Mane tekel fares/ Smolensk is it false flag/ fuck NWO

Żyd uderzył żyda w twarz

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żyd (JKM) uderzył żyda w twarz (Boni). Co to oznacza?

 

Ponieważ czołowi, tak zwani, prawicowi blogerzy (tak zwani, ponieważ to taka prawicowość jak Jarosława Kaczyńskiego, który był centrowy – Porozumienie Centrum, a potem stał się prawicowy bez zmiany wygłaszanych poglądów. Zadekretowano, że to prawica, a nawet często skrajna.) nie wiedzą jak o tej sprawie pisać, wtrącę i ja po pewnym czasie swoje trzy grosze. Nie tylko zresztą czołowi, ale i ogół pomniejszych, jak by powiedział Michalkiewicz blogerskich proroków niższego rzędu.Takie teksty jak mój na blogeriach, jak Salon 24 nie pojawiają się, a jeśli już, zupełnie nie pisują ich osoby choćby cokolwiek lansowane. Zatem uzupełnię ten brak, (artykuł napisany około 10 dni temu) choć pierwotnie miałem zamiar nie pisać nic politycznego do końca lipca przynajmniej ( przede wszystkim tzw. Smoleńsk), ale rozbił to skutecznie Topolów -tupolew, a przede wszystkim fakt, że po raz pierwszy od kilkunastu dni włączyłem telewizor i natrafiłem akurat na pierwsze wejście relacji w tvp info. A potem złączyła się z tym inna śmierdząca sprawa, ale już znana tylko nielicznym i nie powzięta z mediów. Gdybym tylko pobieżnie coś obejrzał, jakiś kawałek relacji w dzienniku, pewnie plan, lipca wolnego od spraw politycznych, nie byłby złamany.

 

Zatem wracając do tematu.

 

Żyd (JKM) uderzył żyda w twarz (Boni). Co to oznacza?

 

Wedle Talmudu gdyby ktoś uderzył Żyda w twarz to tak jakby uderzył Boga. Oczywiście Talmud ma na myśli tutaj nie żyda, który uderzyłby żyda. Zatem, jak widzimy, wielkie bluźnierstwo godne śmierci.

 

Ale tutaj żyd uderzył żyda, więc co?

 

Sienkiewiczowski Rzędzian mówił, że dziadziuś powtarzał mu że jak szlachcic źle uczyni to Pan Jezus płacze. Żydzi jednak nie wierzą w Pana Jezusa, a ściśle nie wierzą, że jest Odkupicielem i Bogiem. Więc w tym przypadku Pan Jezus nie płacze. Zatem jak żyd brzydko postąpi wobec innego żyda to kto płacze? Płacze Bóg talmudyczny: pół Bóg – pół demon.

 

Pisze też Talmud, że gdyby przechodził Żyd i anioł, mijali się w ciasnym przejściu, czy drodze, to anioł ustąpiłby miejsca Żydowi.

 

Zatem żyd jest czymś w rodzaju nadanioła. Jaką więc mamy sytuację?: Jeden Nadanioł, uderzył drugiego Nadanioła w twarz.

 

Sprawa zatem jest załatwiona. W walki sfer niebieskich, bogów i tytanów wtrącać się nie sposób, można co najwyżej obserwować pioruny.

 

Inaczej by się sprawa miała gdyby, jak się napisało, uderzył nieżyd żyda. Jak wiemy powinno to się skończyć śmiercią. Ale cóż, jest prawo i wiemy że w świetle polskiego, ale i europejskiego prawa dokonać się tego nie tego nie da -wydania wyroku przez sąd państwowy skazującego na śmierć. Pomijając już fakt że w krajach europejskich (oprócz Białorusi) kara śmierci jest zlikwidowana.

Co na to Talmud? Talmud zaleca podstępną likwidację tzw. akuma oraz szerzej goja w czasie pokoju, a jeśli by to było niemożliwe to w czasie wojny – dokonywanie tego w większych ilościach, bo pójdzie to na karb wojny. Znanym takim przykładem jest śmierć księdza Pranajtisa, który pokazał i opracował w małej książce wybrane, istotniejsze, ukrywane rzeczy z Talmudu. Żydowska Czeka poszukiwała go pilnie od pierwszych dni rewolucji, ujęła i rozstrzelała.

 

Oczywiście mamy tu następny problem.

Bowiem i Janusz Korwin Mikke i Michał Boni nie występują oficjalnie jako żydzi. Ba ukrywają to. Taki Boni prędzej przyznałby się, jak widzimy, do tego, że był współpracownikiem bezpieki niż, że jest żydem. Podobnie Janusz Korwin Mikke. Już na początku lat 90- tych w czasopiśmie „Najwyższy Czas! dawał przychylne uwagi na temat masonerii i to że jest jej członkiem nie jest trudne do wydedukowania. Z drobniejszych rzeczy przyznał się ochoczo, że za Jaruzelskiego podpisał lojalkę. Taki Biedroń na przykład przyznaje się do homoseksualizmu, ale nie wiem jakiś środków perswazji trzeba by użyć by przyznał się do żydostwa. Ba, chyba wręcz takich nie ma skoro nie przyznają się do tego w pamiętnikach, chowają w katolickich grobach (Geremek, Jaruzelski) a nawet puszczane są kity o nawracaniu się przed śmiercią (Jaruzelski) na wiarę katolicką, przy równoczesnym spaleniu zwłok, by nikt po badaniach DNA nie mógł dojść, że Jaruzelski to nie potomek polskiej szlachty tylko sowiecka podmianka.

(Oczywiście są żydzi, którzy się przyznają, to oczywiste. Jacyś żydzi być w życiu publicznym muszą, aż do czasu gdy będą mogli przyznać się wszyscy. Ale ci co przyznawać się nie mają zamiaru. choćby wołami ich ciągnąć )

 

W najnowszej „Angorze” (nr 29 VII 2014), w felietonie, JKM pisze: „Jeśli ktoś mnie nazywa Żydem, albo antysemitą – to zakładam, że on sam w to wierzy. No trudno.. (..)”.

 

Ach panie konkretny człowiek, panie JKM ze zmienionym imieniem i nazwiskiem (podobnie jak pana odwersarz Boni).

Panie szlachcic herbu Korwin itd. Pokaż, że ludzie się mylą i wykaż swoje pochodzenie! Taki miłośnik tradycji i jeszcze tego nie zrobił? Jakże to? To zwykli obywatele, nikomu nie znani, od dawna, publikują swoje genealogie w internecie, a Pan nie opublikowałeś?

A ponieważ Pan nie boisz się tzw. kontrowersyjnych działań, już jazda, dodatkowo, do Instytutu Genetyki na Węgrzech gdzie niedawno węgierski deputowany uzyskał certyfikat, że w jego genach nie ma śladów żydowskich i romskich i larum się niemałe zrobiło! Pan przecież nie boisz się larum i kontrowersyi!

 

Zatem mamy tu kwestię kryptożydów bo jeden osobnik w chałacie i kapeluszu nie spoliczkował drugiego, tylko osoby jak wyżej.

 

Czyli gdyby nieżyd spoliczkował żyda kryptożyda co by było?

Powiem, nie wiem. To ważne zagadnienie i na pewno będzie przedmiotem wielu analiz a może i nawet konferencji naukowych. Za znawcę Talmudu, zwłaszcza ukrywanego, uznawać się nie mogę, więc nie wiem czy na ten temat pisze. Ale myślę, że nie. Sądzę też, że dużo zależy od tego czy nieżyd uderzyłby żyda jako żyda właśnie, czy nic nie wiedziałby o jego pochodzeniu i kryptożydowstwie, bądź nie interesowałoby go ono wcale. Ów uderzający na przykład mógłby być gojem żydofilem, a nadto nic nie wiedzieć o żydostwie tamtego.

Jak widzimy są to sprawy bardzo skomplikowane.

 

Na szczęście roztrząsanie tego nas omija. Czekaliśmy 25 lat, aby publicznie spoliczkował jeden polityk drugiego w twarz i można przytoczyć tu stare powiedzenie , adaptując je odpowiednio do nowego znaczenia : „Uderz w bolszewika, a trafisz w żyda”. Uderz w polityka ( nawet oryginała) a trafisz w żyda.

 

W tym samym czasie inna główna sprawa medialna, prof. Chazana. Obrońcą życia stał się żyd, a czołowym autorytetem medycznym, który go popiera jest inny żyd Piecha.

Z panami z kabaretu Klika nie zgadzałem się w wielu rzeczach, często ich opinie były niesprawiedliwe i wielu rzeczy nie rozumieli, bądź nie chcieli rozumieć, ale w felietonie w tejże samej Angorze” pt. „Śliny szkoda” przypominają że i prof. Chazan „abortował” jak i Piecha „abortował”. A teraz są czołowymi autorytetami do obrony życia. Bo jak sami mówią dawniej to oni dokonywali aborcji, nie zabijali. A ich koledzy zabijają. A Piecha tylko „aborter”, który teraz brzydzi się zabijaniem opływa w zaszczyty. / Wiemy , że radość z każdego nawróconego grzesznika jest większa... ale też patrzymy uważnie.

Mądrość etapu była wtedy taka by „abortować” czyli za burtę.

Inni żydzi też wtedy nie sprzeciwiali się socjalizmowi ad hoc, tylko go popierali, a potem znajdując w nim błędy i wypaczenia stawali się czołowymi autorytetami od walki z nim. Wcześniej i sami mordowali Niezłomnych, albo męczyli w diabelski (judeosatanistyczny) sposób, potem byli autorytetami od obalania komunizmu, którzy tamci przez nich mordowani właśnie obalali. Podobnie Chazan i Piecha. Zabijali nienarodzone dzieci, by potem stać się czołowymi autorytetami od ich chronienia od poczęcia. A główna dyskryminująca Chazana to także żydówka Gronkiewicz-Waltz mająca być córką brata prymasa Glempa, esbeka (która dawniej podkreślała swoje przywiązanie do wiary katolickiej a od niedawna walczyła nawet z krzyżami przydrożnymi. Taka jej indywidualna, żydowska , mądrość etapu”), który w roku w roku 1989 startował do senatu pod niezmienionym nazwiskiem Glemb, gdzie jego cudownie nawrócony brat zmienił sobie jedną literkę.

 

KOMENTARZE

 • a trzeci żyd to opisał..
  i to dobrze zakamuflowany.

  co to oznacza ?

  zażydzenie na metr kwadratowy przekracza tu normę.
 • @prawi co wiec 23:00:20
  też mnie przeraża to, co ci OBŁĄKAŃCY zrobili z tego portalu ...
 • @Nibiru 03:59:37 islamism także o czym poniżej.
  Czysty zamordyzm, to ta "demokracja" i "wolność" lewacka ostatnio świętowana. - Jaś Kapela: „Myślicie, że z wPolityce.pl też można tak zrobić?”. Krytyka Polityczna poluje na prawicowe media. http://media.wpolityce.pl/cache/af/64/af64fa1cd53352795fe636cdfaeaaccd.jpg Krytyka Polityczna coraz żwawiej zaprowadza swoje lewicowe porządki, czyszcząc przestrzeń publiczną z wszelkich oznak mowy nienawiści. Wszystko oczywiście w imię walki dyskryminacją i budowaniem tolerancji. Jaś Kapela doniósł do prokuratury na portal parezja.pl. To podobno rozgrzewka przed większym przeciwnikiem. Na Facebooku zastanawia się, czy nie donieść na nasz portal Dwa dni temu policja przeszukała dom redaktora naczelnego portalu parezja.pl i twórcy inicjatywy „Nie dla islamizacji Europy”. Doniesienie do prokuratury złożył Jaś Kapela z Krytyki Politycznej.

  Damian Kowalski otrzymał wezwanie na przesłuchanie w charakterze świadka w sprawie z artykułu 256 § 1, który brzmi:

  Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  Gdy Kowalski stawił się na komendzie, dwóch cywilnych funkcjonariuszy bez uprzedniego wylegitymowania się, zażądało doprowadzenia do miejsca zamieszkania - informuje portal parezja.pl. Funkcjonariusze przedstawili mu postanowienie wydane przez Prokuraturę Rejonową w Katowicach.

  Wynikało z niego, że Damian Kowalski w ciągu niespełna tygodnia, bez żadnego przesłuchania ze świadka stał się podejrzanym. Postanowienie wydane przez prokuratora Czesława Kurpisia umożliwiało policjantom dokonanie przeszukania mieszkania podejrzanego i zażądanie od niego „wydania rzeczy mogących stanowić dowód w sprawie” – w tym wszelkich publikacji i korespondencji elektronicznej „wskazujących na jego stosunek do wyznawców islamu”. W toku przeszukania, zabezpieczono i zarekwirowano telefon komórkowy, kartę SIM oraz komputer stacjonarny

  — czytamy na portalu parezja.pl.

  Redaktor naczelny portalu komentuje sprawę następująco:

  W dzisiejszych czasach wolność mediów to tylko pusty frazes, przekonałem się o tym teraz na własnej skórze. Inicjatywa ‚Nie dla islamizacji Europy’, została stworzona z pobudek patriotycznych i tożsamościowych. Czy zatem w Polsce to również jest przestępstwem? Czy sprzeciwianie się ekspansji islamu i informowanie społeczeństwa o brutalności ze strony wyznawców tej religii jest nawoływaniem do nienawiści? Oświadczam, że nie zamierzam zaprzestać działalności, gdyż uważam że idea jest słuszna”.

  Jaś Kapela z pasją kolekcjonuje prokuratorskie zawiadomienia, dotyczące wszczętych na jego wniosek postępowań. http://wpolityce.pl/p/214440 Po godzinach, gdy się już zmęczy walką z dyskryminacją, puszcza wodze fantazji… http://wpolityce.pl/p/214439 Czegóż więcej spodziewać się po człowieku, nad którym rozpacza nawet własna matka. Teresa Kapela, działaczka katolicka, w rozmowie z Robertem Mazurkiem na łamach „Rz”, tak komentowała lewackie fascynacje swojego syna:

  Staram się nie czytać wszystkiego, co pisze Jaś. Jest to dla mnie niesłychanie bolesne. Nie rozumiem tych ukąszeń, czasem myślę, że wręcz diabelskich.

  CZYTAJ TAKŻE: Matka Jasia Kapeli: Środowisko, do którego trafił okazało się niesłychanie silne. On się „Krytyką Polityczną” zachłysnął i tak trwa**

  mall / parezja.pl, Fb / / / Mam nadzieję, że po wygranych przez prawicę wyborach prokuratura, policja i sądy zostaną dokładnie przewietrzone - należy zachowywać dokumenty aby było wiadomo kto przesłuchiwał, zastraszał, podpisywał i kto wszczynał śledztwa...Tylko opcja ZERO!!!
 • Żyd napisał "Żyd uderzył żyda w twarz"
  Dlaczego tak twierdzę?
  1. Tylko żydzi podjudzają do antysemityzmu - bo bez antysemityzmu by zginęli !!
  2. Tylko nie-Polak ma interes w tym aby Polska była słaba, Polacy dziadami Europy. A skoro JKM walczy od 40 lat o bogatą i silną Polskę więc trzeba go zapluć, zakrzyczeć, ośmieszyć.
  Im bardziej plujecie na JKM tym bardziej jestem pewny, że JKM jest wielkim Polakiem.
 • @Nibiru 04:28:30
  To drugie i ostatnie. Pzdr!
 • @NUS 08:02:31
  Masz rację, dobrze zapowiadający się siedemdziesięciolatek.

  A tu głos w dyskusji. Pocieszny, a jednocześnie symptomatyczny jest komentarz pana redaktora. W kontrze stawiam wyrok na krzykaczy, zaznaczam tylko krzykaczy, z wrocławskiego spotkania z Baumanem.
  http://www.youtube.com/watch?v=qnWePpETzWU
 • @Kula Lis 62
  Dziękuję za wzbogacenie tekstu komentarzami.
  Pozdrawiam
 • No, nawet i groźby mamy
  vide niejaki fan wolności
 • Owoce?
  Nie chodzi o owoce, chodzi o ukrywanie swojegoi żydowskiego pochodzenia.
  Uporczywe i robienie za polaków róznych kategorii i w różnych sytuacjach.
  I mam tego dość.

  Nawet gdyby JKM był człowiekiem najszlachetniejszym i ratunkiem dla Polski to nie może ukrywać swoich korzewni. To jest nieakceptowalne.

  A co do owoców.

  Poniżej mój komentarz na temat JKM i jego owoców (bez kwestii żydowskiej) zamieszczony pod artykułem na Neon
 • @CyprianPolak 14:02:05
  Jednak z kwestią żydowską. Nie pamiętałem. Ale mniejsza z tym.
 • Żyd i mason.Duchowy szkodnik
  Żyd i mason.Duchowy szkodnik
  Jakby nie kręcił to przedstawicielem nowej starej siły musi być żyd, w tym przypadku mason.
  Nikt kto ukrywa swoje prawdziwe nazwisko, ale w tym przypadku i imię nie jest godny zaufania.
  Ale to oczywiście nie wszystko.

  Dlaczego JKM jest duchowym szkodnikiem? Przekonał w swoim czasie dużą grupę aktywnych młodych ludzi, że majątek polski nic nie jest wart i należy go jak najszybciej wysprzedać za cenę jaką kto chce dać. Krytykował KLD Tuska et consortes że za mało odważny w prywatyzacji..

  Jego działania w sprawie ustawy lustracyjnej są tak samo złe jak działania Macierewicza w tej sprawie.
  Rząd Olszewskiego-Oksnera, który musiał wykazać się jakąś wiarygodnościà w obronie polskiego interesu, aby na przyszłość ludzie z takich formacji mogli funkcjonować w polskiej polityce jako ci na których będą głosować patriotyczni Polacy, nie mógł trwać zbyt długo, podobnie jak rząd Kaczyńskiego.Musiał się tylko uwiarygodnić.

  Sami ludzie związani z UPRem zobaczyli i mówili że jak przychodziły wybory robił autodywersję i UPR nie wchodziła do parlamentu


  Nie jest żadnym zagrożeniem dla systemu.Gdyby był nie byłby lansoeany co miało miejsce już zanim tak wysoko wzrosły notowania.
  Widać potrzebna jest nowa stara siła i wpuszczona stara świeża krew aby polskie zombie mogło funkcjonwać.
  Małe przetasowanie kart by wszystko zostało po staremu.


  Jakoś nie mamy Polaków dawnych solidarnościowcóe odsuniętych na boczny tor w nowych starych formacjach.Nie mamy ich jako kandydatów a tym bardziej przedstawicieli nowej siły.Jedyne co dostali w swoim czasie to odznaczenia od LK.

  W tym co mówi JKM od lat są i dobre i pożyteczne rzeczy nie przeczę. I co z tego. I najwięksi zbrodniarze w historii nie tylko mówili, ale i nawet robili dobre rzeczy.

  Taka Irmina Samulska pisuje w "Różancu" i mówi " Was Polaków nie będzie.My mamy wszystko zaplanowane, krok po kroku,powoli.
  A ja się nazywałam Samuel."
  nadużycie link skomentuj usuń
  CyprianPolak 17.05.2014 11:12:57
 • Na temat szkodliwości JKM mógłbym...
  bez kwestii żydowskiej napisać ze dwa artykuły. Ale to nie jest moja praca.

  Byłem zwolennikiem UPR w swoim czasi o czym pisałem na blogach. Szybko się otrząsnąłem.

  I z rozmów prywatnych ale i w komentarzach przewinęło się dużo ludzi którzy działali w UPR i widzieli jak przed możliwych sukcesem wyborczym JKm robił dywersję i para szła w gwizdek.
  A rozpieprzenie lustracji przez niego też było celowe.

  co on zrobił dobrego poza mówieniem. co za bzdury.
 • @CyprianPolak 14:13:37
  nie kłam.
  jako przeciwnik prywatyzacji nigdy nie mogłeś być zwolennikiem/wyborcą UPR.

  Poza tym jak rozstrzygniesz spór o to, czy prawdziwym nazwiskiem JKM jest Aaron Silberstein czy może Ozjasz Goldberg ..?

  Jeżeli znasz prawdziwe nazwisko to musisz podać wiarygodne źródło, a nie czyjąś opinię, bo się tylko ośmieszysz.
 • @CyprianPolak 14:02:05
  "chodzi o ukrywanie swojegoi żydowskiego pochodzenia."

  Jakie ma pan podstawy żeby wysuwać takie oskarżenie???
 • --------- żyd uderzył żyda -w Polsce
  --------- dlaczego nie Polak / Polaka ??? -gdzie są zatem Polacy ?? -jeżeli od 966r OKUPANT Polski --WATYKAN !!! wmawia nam ,że jedyną jego troską jest ! Polska i jej polskość -- to dlaczego w roku 2014 -w Polsce przed kamerami / lub w budynkach ELIT PAŃSTWA polskiego !! -w mordę nie daje Polak / Polakowi ---------- tylko ! żyd / żydowi --co żyd robi w PAŃSTWIE SŁOWIAN ???
 • @NUS 15:21:38
  Prawda większa i silniejsza od oszczerstwahttp://web.archive.org/web/20090220143328im_/http://www.polonica.net/imag/jude.jpg dr J. Yorzimmer, dyrektor Polish Bank of Import w liście do Natana Straussa, prezesa Komitetu Obrony Praw Żydów w Polsce, 1919 pisał:

  "Czy Pan chciałby pominąć fakt, że Żydzi rosyjscy, niemieccy i amerykańscy prowadzą od początku wojny kampanię oszczerczą przeciw Polakom, oskarżając ich o masakrowanie Żydów w czasie, w którym żadną miarą nie było pogromów urządzanych przez Polaków, natomiast były pogromy w Rosji.

  Czyż Pan zapomniał o orgii kłamstw i kalumnii, kiedy to Żydzi usłowali wykazać światu, że Polska nie zasłużyła sobie na niepodległość? Czyż pan przypuszcza, że takie "przyjacielskie" przysługi oddawane Polsce przez Żydów, w czasie gdy ta pierwsza rwała więzy długo­trwałej niewoli, mogły podnieść uczucie sympatii Polaków względem Żydów?

  A czy nie słyszał Pan nigdy o żydowskich lichwiarzach i spekulantach w Polsce, którzy sprzedawali środki spożywcze Austriakom i Niemcom, pozbawiając kraj resztek pożywienia?

  Naród Polski przechowa dla przyszłych pokoleń i powtarzać będzie Żydom słowa Natana Straussa, że im szybciej nadejdzie dla Polski godzina nędznego końca, tym bardziej on i jego zwolennicy radować się będą."
  Żydowski pisarz Artur Sandauer uważa to za normalne i tak bezczelnie uzasadnił żydowską przemoc i dominację:

  "W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.

  Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.

  Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce - mówi Sandeuer - to żydowska głowa nałożona na polski tułów.

  Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące."

  "Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie.

  Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi - pisał Sandauer - a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy" - pouczał żyd Artur Sandauer.

  Ileż ten cyniczny żyd okazał wobec Polaków pogardy i kpiny, tłumacząc w ten sposób żydowską dominację nad Polakami, osiągniętą krwawymi zbrodniami jego rodaków.

  Ale czyż nie miał racji ...?

  Podstawowa uwaga, ...ta żydowska głowa, ten łeb, ...to nie jest własny łeb, to nie nasz łeb, ...to łeb obcej i nienawistnej hydry!

  Z pełną powagą, odpowiedzialnością i z przekonaniem stwierdzamy, że w Polsce nie istnieje polska inteligencja, nie istnieją polskie elity, ponieważ prawdziwie polska inteligancja zginęła, została wymordowana podczas II wojny światowej, (podczas okupacji, w części okupowanej przez Niemcy hitlerowskie przez zbrodniarzy niemieckich, a w części okupowanej przez Związek sowiecki przez żydobolszewickie hordy zbrodniarzy sowieckich, ukraińskich, litewskich i białoruskich), oraz w kolejnych latach, po wojnie, w okresie stalinizmu, przez żydokomunistycznych zbrodniarzy spod znaku NKWD, MBP, PPR, KBW, UB i SB, ...owa "elita" zwana obecnie "inteligencją" to w ponad 90% żydzi i osoby pochodzenia żydowskiego,

  w Polsce, w brew kłamliwym informacjom sugerujacym 20 tysięczną mniejszość żydowską, co jest oczywistym oszustwem i kłamstwem - [chyba, ...że liczone są tylko osoby w rządzie, w sejmie, na urzędach i decyzyjnych stanowiskach] - stanowczo twierdzimy, że według wieloletnich badań i obserwacji, liczba osób z pochodzeniem żydowskim wynosi obecnie w Polsce co najmniej 6 milionów osób [przypuszczamy, że żydostwa w Polsce, może być nawet połowa ludności Polski - redakcja polonica.net].

  Niektórych nazwisk, które nie brzmią oryginalnie, jest wyjątkowo mała liczba, co może wskazywać dodatkowo na to, że jest to nazwisko dość "młode", wymyślone po II wojnie światowej lub dane osoby o takim nazwisku są notowane w Polsce od tego okresu. W okresie wielkiego terroru, represji, depolonizacji, wywózek, eksterminacji i powszechnego ludobójstwa, zbrodniarze wyżsi rangą zawłaszczali nazwiska, mienie i majątki wywiezionych w głąb Rosji i zamordowanych Polaków, np. zbrodniarz znany jako Feliks Dzierżyński, zawłaszczył nazwisko, mienie i majątek Polaków - rodziny Dzierżyńskich wywiezionych na Sybir. Obok tej 6-o milionowej żydowskiej V kolumny, jest jeszcze wielka zgraja żydłactwa, żydolubów, wszelkiej maści żydofili i polonofobów, masonów, oraz wielka armia agentów, konfidentów, szpicli, kolaborantów i donosicieli, lewactwa i komunistów, SBeków, ZOMOwców, i ich rodzin, dzieci i wnuków ...

  w Polsce, w brew kłamliwym twierdzeniom i statystykom, jest przypuszczalnie około 40-55% katolików, a nie jak się to od wielu lat podaje [od czasów stalinowskich] 90% - to wielkie kłamstwo żydokomunistów;

  "Dużo nas zginęło, to prawda, ale tych co zostali wystarczy, aby wami (Polakami) rządzić." (Problem antysemityzmu, "Kultura" nr 1-2/1957, Paryż)....  za wszystkie zbrodnie, zdrady, dywersje, kolaboracje, donosy, ludobójstwa i spiski - oby czas wasz się skończył, obyście się w swoich knowaniach pomylili, obyście nie zaznali nigdy spokoju, obyście nie mogli spać spokojnie, oby polska ziemia przesiąknięta męczeńską krwią polską nie chciała was dłużej nosić, obyście po tysiąckroć otrzymali to - czym płacicie wszystkim wokół, oby dosięgła was wszystkich sprawiedliwość i pomsta, jeżeli nie od nas ...niech spadnie na was wszystkich trwoga i straszna pomsta od Boga! Obyście ostatecznie zrozumieli, i szczerze żałowali wszelkiego zła jakieście od pierwszego do ostatniego dnia dokonali. AMEN!!


  "Sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby świat miał zginąć."
  św. Augustyn (Aureliusz Augustyn z Hippony)

  "walczą o władzę rzeczywistą a nie reprezentacyjną, co dokładnie pokrywa się ze słynnym tajnym przemówieniem Jakuba Bermana na spotkaniu z elitą żydowską po wojnie: "nie pchać się na stanowiska, stać z tyłu i rządzić wszystkimi." (na dole strony załączamy historyczne przemówienie zbrodniarza Jakuba Bermana - red. polonica.net)


  Siedzą przede wszystkim w ministerstwach spraw zagranicznych prawie wszystkich krajów, siedzą w bankach i finansach, siedzą w agencjach informacyjnych i w redakcjach wielkich dzienników, aby urabiać opinię publiczną, siedzą w redakcjach prawie wszystkich wielkich światowych czasopism politycznych i gospodarczych i bardzo często zajmują katedry uniwersyteckie nauk politycznych.

  "Są bardzo zainteresowani w dokładnych studiach nad rzeczywistością społeczno-polityczną i starają się nią manipulować. Siedzą prawie we wszystkich partiach politycznych (...) zawsze będą związani z taką grupą polityczną, która dochodzi do władzy..."

  ks. prof. Michał Poradowski, były profesor Katolickiego Uniwersytetu w Santiago de Chile, założyciel i główny kapelan Narodowych Sił Zbrojnych i Drugiego Korpusu, działacz narodowy i polonijny, antykomunista.

  nie wysilajcie się z obelgami, to nic nie zmieni, nie mamy nic wspólnego z komuną, lewactwem tak jak i z nazizmem, szowinizmem i rasizmem, to wasza religia i wasze chore ideologie, przeklęte żydłactwo, lewactwo, komuchy, masoni, libertyni, pedofile, toleraści i pederaści; nadejdzie czas rozrachunków i ostatecznej prawdy, i nie pomoże wam mamona, wykręt ani żadne kłamstwo... - red. polonica.net
  "Stosunek Żydów do narodu polskiego opierał się zawsze na wielkim oszustwie" (s. 9)

  "Żydzi po większej części dochodzili do bogactw drogą nielegalną" (s. 10)

  "oszukiwanie Polaków nie płynęło wyłącznie z chęci wzbogacenia się, ale odgrywały tu rolę także względy ideowe" (s. 11)

  "[Żydzi] mają posiąść Polskę, a ponieważ Żydzi są i pozostaną narodem obcym, przeto zaczną nas usuwać z naszej ojczyzny." (s. 15)

  "Za lat kilkadziesiąt będą stanowili połowę ludności, a jeszcze po jednym pokoleniu większość będzie po ich stronie i podówczas z nami koniec." "[Żydzi] Stworzyli Ligę Narodów i rzeczywiście uciekli się pod jej opiekę" (s. 16)

  "Walka, rozgrywająca się dzisiaj o stworzenie Judeopolski nie posiada analogii w żadnym innym państwie na świecie, [...] Musi więc przeciwstawić się żydostwu zbiorowa wola narodu polskiego." (s. 22)

  "Nadszedł czas, głoszą syjoniści, do walki z Polską. Musimy usunąć "gojów" z ich ziemi, jak niegdyś Josue usunął Chananejczyków z ich rodzinnego Chanaan.

  Ziemia Lechów należy się nam. Tutaj założymy nowy Syjon, tutaj okażemy nową potęgę i zmusimy gojów i akumów, że złotej gwieździe Dawida kłaniać się będą. [...[ Rozpoczęła się walka tu, gdzie jesteśmy najsilniejsi i gdzie mamy najlepsze widoki wygrania. Ziemia polska to nasz nowy Syjon !" (s. 32)

  Dlaczego występuję przeciwko Żydom? - Milla Wydawnictwo, Warszawa 2001, s. 35 [reprint wydania z 1923 r.]

  Ks. prof. Józef Kruszyński - Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego


  “Żydzi muszą pracować nad zwycięstwem i ugruntowaniem komunizmu, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie największą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycję” Jakub Berman  Laureat "pokojowej nagrody Nobla", (pomimo, że był znany z haniebnych zbrodni i mordów Palestyńczyków) były premier Izraela Menachem Begin, precyzyjnie wyjaśnił stanowisko i cel żydów i istnienia dzisiejszego Izraela, mówiąc:


  "Nasza rasa (mówiąc o żydach) jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." - Menachem Begin, były premier Izraela, o zgrozo ...laureat "pokojowej nagrody Nobla"


  Poniżej oryginalny tekst w języku angielskim.

  "Our race is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves." Carter, Jimmy. Keeping Faith. Memoirs of a President. New York: Bantam, 1982. (Pamiętniki Prezydenta Cartera)


  lista uzupełniana i aktualizowana: Sierpień 12 A. D. 2008


  lista


  Polonia paradisus iudaeorum Nazwiska autentyczne (rodowe) niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o:

  1). Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW
  (nr arch. 1/6526/1 - data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 - data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa)
  2). Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.
  3). Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.
  4). Dane i fakty dotyczące pochodzenia wyszukane w źródłach oficjalnych, nieoficjalnych i niezależnych (polsko i angielsko-języcznych), z książek, dokumentów,
  wywiadów, felietonów i artykułów prasowych i internetowych
  5). Dane, narodowość, pochodzenie zdemaskowane, ustalone z postawy, powiązań, działalności, dokonań i wypowiedzi.


  Wspólny mianownik to antypolonizm, antykatolicyzm i wrogość do patriotyzmu, wrogość do spraw polskich, wrogość do spraw narodowych i wrogość do prawdy.

  To na wskroś wiarygodne kryterium.  zapraszamy do obejrzenia: - album fotograficzny żydokomuny w Polsce - jest doskonałym uzupełnieniem listy żydokracji w zniewalanej Polsce  UWAGA: od pewnego czasu rozpętywana jest nagonka i zaszczuwanie odnośnie naszego portalu, czynią to środowiska żydolewackie, żydokomunistyczne, nie w smak im PRAWDA, nienawidzą gdy mówi i pisze się o nich, i ich zbrodniach ...  nihil novi


  Żydostwo jest wszędzie, ...są we wszystkich partiach i organizacjach na lewicy i na prawicy, są na wszystkich szczeblach administracji państwowej, są w Rządzie i Sejmie, ...jako "euro-deputowani", są w organizacjach 'pozarządowych' i fundacjach, są bardzo licznie w Kościele Katolickim i w Episkopacie Polski, są w kadrach Wojska Polskiego, są w policji i sądownictwie, są we wszystkich mediach - po lewej i po prawej stronie, ...

  anty-polscy, anty-narodowi, anty-patriotyczni, anty-chrześcijańscy i anty-katoliccy, ...specjaliści od liberalizmu, tolerancji, ekumenizmu, kosmopolityzmu i internacjonalizmu, aborcji, seksualizmu, pederastii i rewolucji obyczajowej, ...politolodzy, socjolodzy, filozofi, psycholodzy, pisarze, poloniści, i aktorzy, piosenkarze ..."artyści" ...indoktrynują, dezinformują, wyszydzają, fałszują, ośmieszają, zażydzają, kreują 'polską kulturę', prawodawstwo, literaturę, film i rozrywkę, ...kreują 'polską' rzeczywistość, ...kreują światopogląd ...zniewolonego, zżydzonego i bez ojczyzny... głupca XXI wieku.

  "Kultura żyje, gdy jest spędzaniem wolnego czasu; umiera, gdy jest zawodem. Kultura nigdy nie wypełnia czasu wolnego ludzi pracujących, gdyż jest ona wyłącznie pracą próżniaka.

  Kultura jest rodzinnym dziedzictwem. Albo tajemnicą między przyjaciółmi. Reszta to geszeft." Nicolás Gómez Dávila

  W każdym kraju, w każdym narodzie, gdzie się osiedli to żmijowe plemię, przybłędy, poprzez rozluźnienie obyczajów, liberalizm i tolerancję, wyszydzanie i ośmieszanie historii, tradycji, obyczajów i kultury gospodarzy, odcinają naród od jego korzeni, eksterminując - poprzez ludobójstwo - intelektualne, narodowe i patriotyczne elity, pozbawiają Naród autorytetu i przywództwa, a następnie poprzez postępującą indoktrynację, korupcję i agenturalizm, oraz wywołanie sztucznego kryzysu władzy, doprowają gospodarzy do biedy, nędzy i ubóstwa, rezygnacji i rozpaczy, obce przybłędy ubezwłasnowalniają obywateli w ich własnym kraju - własnej Ojczyźnie, przy jednoczesnym tłumieniu i niszczeniu wszelkich form krytyki, obrony i prób odsłaniania i dekonspiracji ich niszczycielskich działań - poprzez zaciekły i nienawistny atak i zaszufladkowanie jako "antysemityzm", "faszyzm", "nazizm", "rasizm" i "fobie";

  sami, uzurpując sobie i dla siebie władzę, obnoszą się i afiszują swoją "polskością" i "szlachectwem" - uzurpując sobie i nazywając się elitami przez siebie zniewalanego, zarażonego trądem tzw. "judeochrześcijaństwa", "ekumenii", "liberalizmu" i "tolerancji", ...i nic nieświadomego i bezgłowego Narodu Polskiego.
  "Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich!

  Kwestię rozstrzygającą między życiem i śmiercią, zdrowiem i chroniczną chorobą, spokojem i nieustanną gorączką społeczną." Franciszek Liszt, kompozytor


  Polska ...podzielona na mniejszą część narodu, nosicieli tysiącletniej tradycji chrześcijańskiej i polskiej cywilizacji, druga część to ogłupione hasłami pacyfistycznymi i socjalnymi, tzw. "judeochrześcijaństwem", "ekumenizmem" , "liberalizmem" , "tolerancją" , "feminizmem" , większa część ludności, składająca się ze zlewicowanych, zkomunizowanych i zżydzonych przeciwników polskiego duchownego i religijnego dziedzictwa (to m.in. wszelkiej maści antyklerykałowie, przeciwnicy i wrogowie Kościoła Katolickiego, masoni, ateiści, sceptycy, gnostycy, i tzw. racjonaliści) i agresywnych mniejszości, głównie żydostwa i mniejszości niemieckiej i zniemczonej.

  Ogromną, rozstrzygającą rolę pełnią instytucje, instancje i fundacje pozarządowe - religijne, społeczne, humanitarne, edukacyjne, kulturowe. Warunkiem trwałego zwycięstwa judaizmu i komunizmu (co jest jednym i tym samym) jest zapanowanie w takich obszarach, w płaszczyźnie ducha, postaw, przekonań, poglądów. Dzieje się to poprzez instytucje kreujące postawy i poglądy - poprzez zażydzony kościół - nazywający żydów "starszymi braćmi" i obchodzący "dzień judaizmu" (!), ...media: prasa, telewizja, radio, film, internet, poprzez uniwersytety i szkoły, centra władzy i kultury.

  A wszystko po to, aby zniszczyć, poddać erozji tradycyjne fundamenty stabilności narodowej i chrześcijańskiej, głównie właśnie religię katolicką i w ogóle chrześcijańską, a w nich tradycyjną moralność, rodzinę i harmonię międzypokoleniową.

  Na instytucje rodziny idą zacięte ataki ze wszystkich stron; m.in. poprzez usiłowanie legalizacji aborcji i feminizm mający odebrać kobiecie rolę matki, żony, westalki domowych ognisk. Skłócenie, antagonizowanie dzieci z rodzicami, rodziców z dziećmi, proklamowanie tzw. "praw dziecka", odbieranie rodzicom wpływu na wychowanie, kult szkolnego "luzu", obowiązkowe nauczanie o "seksie" i ...homoseksualizmie jako czymś "naturalnym".

  Niszczycielski pochód trwa już ponad trzydzieści lat, i stanowi ideologię "elit".

  Ideologia politycznej poprawności = „kulturowy marksizm"  http://web.archive.org/web/20090220143328/polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm
  Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne", partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne" miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią, źródło: Leon Chajn „Materiały do Historii KlubówDemokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964; brał udział w protestach studenckich '68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberałów "Prawica". W 1987 roku został prezesem nowopowstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej]

  A + B + C + D + E + F + G + H + I + J + K + L + Ł + M + N + O + P + Q + R + S + Ś + T + U + V + W + X + Y + Z + Ż
 • @ninanonimowa 00:52:16
  Otóż to: nie Polak Polaka. Gdzie są Polacy?
  Dlatego napisałem ten tekst.
  Przestałem już w jakikolwiek sposób alceptować tę sytuację.

  Jeśli chodzi o Watykan, Kościół to trzeba to bezstronnie badać.
  Ale to muszą być uczcviwi niezależni ludzie. Nie moga to być na przykład świadkowie Jehowy ani żadni tacy:)

  Ja w każdym razie, mimo wszystko mam rózne łaski, które są dzięki kościołowi instytucjonalnemu. Komunia Święta. Dzięki niej, choć wcale o tym nie myślałem i kiedyś nie rozumiałem tego ,ani o to nie zabiegałem.
 • @Nibiru 15:24:48
  "a poza tym to niesprawiedliwe gdyż gdy goj uważa się za świętego lub bóstwo to z reguły trafia do wariatkowa"

  Otóż to . Nierówność na każdym kroku:)
 • @prawi co wiec 14:47:19
  "nie kłam.
  jako przeciwnik prywatyzacji nigdy nie mogłeś być zwolennikiem/wyborcą UPR."

  Mogę tylko wzruszyć ramionami. Kłamać nie mam potrzeby ani tłumaczyć się przed takim. Jak i w ogóle ze swojego tekstu. Bo on nie jest napisany by się tłumaczyc, ale pouczać jak mają pisać inni.

  Byłem wtedy zwolennikiem prywatyzacji. Wielu ludziom zrobionego wtedy wodę z mózgu. A ja byłem bardzo młody. Na szczęście nie działałem na rzeczy tego, ani nie propagowałem publicznie.

  Ale chętnie przeproszę za to publicznie, jak za to że zbyt mało uwagi poświęcałem kwestii zydowskiej i ją lekceważyłem. Złożę samokrytykę na Rynku dużego miasta przedstawiając się i błagając o wybaczenie.
 • Żyd napisał "Żyd uderzył żyda w twarz"
  Po prostu nieprawda. Stary numer. Przxypisywanie przez żydów i żydowskich pachołków niewygodnym im ludziom żydowskości.
 • @Nibiru 04:28:30
  Myślę, że dobry byłby "Wasza Parchatość"
 • @CyprianPolak 12:35:48
  Wyjaśnię Ci pochodzenie i znaczenie słowa parch w stosunku do żydów: malo kto wie, ze to żydowskie!!!! określenie żyda po ojcu, czyli parcha na ciele społeczności żydowskiej, takiego podżyda.
 • @CyprianPolak 12:27:55
  Szanowny Panie ! w czym rzecz

  To ,że generalnie ludzie wierzą w siły wyższe jest oczywiste / nie znam człowieka,który by w kogoś /coś nie wierzył /. Ludzie wierzyli i przed chrystianizacją, jakie tak naprawdę dla mnie czy Pana ma znaczenie w co sąsiad za płotem wierzy ?? .

  Ale ! jeżeli wierzy się w boga , który karmi się KRWIĄ LUDZKĄ / NIESZCZĘŚCIEM LUDZKIM / ENERGIĄ LUDZKĄ i składa się mu takież dary a te ofiary przynoszą wymierne korzyści TO !!- a jeżeli jeszcze ma się w sobie GEN MORDERCY i PLAN żądzenia światem

  FAŁSZUJE się RELIGIĘ i HISTORIĘ -żydzi jak Pan /świat widzi ŻĄDZĄ ŚWIATEM !! dlaczego ?? im się udało a my ! jesteśmy w tym miejscu ,którym jesteśmy ?

  --BO !!! mamy FAŁSZYWĄ RELIGIĘ i fałszywym bożkom oddajemy cześć !! SPRZENIEWIERZYLIŚMY się BOGU i nie wynagradza nas !!

  http://www.youtube.com/watch?v=zX9YbjUtLpI

  ----------------proszę ! w którym miejscu jesteśmy

  http://www.youtube.com/watch?v=z6ekSqyWQQE
 • AUTOR
  Nie wiem, skąd Pan powziął tę wiedzę, o żydowskim pochodzeniu Janusza Korwin - Mikke - mam nadzieję, że nie organoleptycznie, poprzez bezpośredni kontakt z jednoznacznie demaskującą żydów częścią ciała - i nie chodzi tu bynajmniej o krzywy nos?
  Z tego co wiem, to w wielu miejscach zachowały się dokumenty potwierdzające życiorysy jego rodziców. Sama kwestia "żydostwa" też jest dyskusyjna i wymaga doprecyzowania. Chodzi o fizyczny typ semicki, czy identyfikację z kulturą/religią/polityką żydowską? Bo na to pierwsze, to nikt nie ma wpływu - zwłaszcza w państwie położonym w "przedpokoju" Europy, przez które od stuleci przetaczały się hordy najeźdźców, uchodźców, kupców, itp, itd. Nie ma pewnie Polaka, który nie miałby domieszki krwi rosyjskiej, germańskiej, tureckiej, węgierskiej i jeszcze wielu innych nacji, z którymi los zetknął naszą ojczyznę w ramach jakiejś wojny lub sojuszu.
  Co zaś się tyczy tzw. ukrytego żydostwa, czyli posługiwania się polskim nazwiskiem, aby ukryć w ten sposób reprezentowania żydowskiej diaspory i jej interesów - sprzecznych na ogół z polskimi - to w tym przypadku, teoria taka ma kilka słabych stron. Po pierwsze, gdyby już ojciec Janusza Korwin - Mikke był jakimś żydowskim agentem (jak mniemam o nazwisku Goldberg - bo tak głoszą rozmaite internetowe legendy), to dla lepszego zakonspirowania przybrałby sobie raczej nazwisko Nowak, albo Kowalski, niż rzeczywiście z lekka obco brzmiące Mikke. Co właśnie dowodzi autentyczności tego nazwiska - przecież przed wojną (zwłaszcza pierwszą) Polska formalnie nie istniała, ale ludzie przyznający się do polskiej wspólnoty kulturowej, żyli w kilku innych ówczesnych państwach - ze wszystkimi tego konsekwencjami, także w posiadanych nazwiskach. To jest elementarz.
  Byłem raz w domu Janusza Korwin - Mikke i widziałem wiszący tam krzyż, JKM jest regularnym bywalcem tamtejszego kościoła i raczej a pewno nie ma w jego domu tajnej komnaty, w której chowa akcesoria do rozmaitych żydowskich obrządków, uprawianych ukradkiem i w wielkiej tajemnicy. \
  Słyszałem już wiele bzdur innych na temat ludzi o rzekomo żydowskich korzeniach - nie tyle właśnie w sensie etnicznym (bo o tym można nawet nie wiedzieć), ale właśnie przynależności do rozmaitych żydowskich sekt polityczno - religijnych.
  Absolutnym szczytem takiego debilizmu, jest przypisywanie udziału w żydowskim spisku nawet Lechowi Wałęsie - "zdekonspirowanemu" w tymże, jako Lejba Kohne - czy podobnie idiotycznie. O przeszłości "Bolka" wiemy już tyle, że wystarczy zwykłej nagiej prawdy - jednak z jakichś powodów rozmaici gorliwcy wymyślają skrajnie absurdalne spiskowe teorie.
  Wałęsa to po prostu Wałęsa, z dziada pradziada - urodzony w Popowie, syn małorolnych chłopów, jakich w Polsce były miliony. Chociaż, może z tą "małorolnością" to nie jest takie pewne, bo dawniej nazwiska były tworzone albo od wykonywanej profesji, albo od jakichś cech osobniczych danego człowieka. Jest więc całkiem możliwe, że protoplaści "Bolka" byli po prostu wałęsającymi się od wsi do wsi parobkami, a nie regularnymi gospodarzami. Co prawda sam "Bolek" twierdzi, że jego nazwisko jest w linii prostej spuścizną rzymskiej dynastii cesarzy Walensów - z tym, że "w rzymie nie było ę" - ale uznaję tę teorię za przeciążenie umysłu "Bolka", który nienawykły do kontaktu z książkami, przeczytał przypadkiem stronę podręcznika, którego poziom dziesięciokrotnie przerastał jego możliwości umysłowe. Także Lech Wałęsa, to po prostu Lech Wałęsa - wiejski cwaniaczek i mocny w grupie/gębie rozrabiaka, który po zmajstrowaniu lokalnej panience dzieciątka, przestraszony uciekł z tejże wsi, potem tułał się jeszcze po innych miasteczkach - z których za każdym razem musiał uciekać, kiedy już się na nim poznali (kombinatorstwo, drobne kradzieże), aż wreszcie zgubił się w światłach wielkiego miasta. Tym, co sprawiło, że został szefem "Solidarności", a potem prezydentem Polski, nie był żaden wielki żydowski spisek jego dziadka Mosze Lejby Kohne, tylko zwykły przypadek, który znamy chociażby z lektury "Kariery Nikodema Dyzmy". Oczywiście, pewne bezpieczniackie kręgi wywindowały takie zero jak Wałęsa na owe funkcje, ale nie w ramach jakiegoś żydowskiego spisku, tylko dlatego, że taki zdemoralizowany i zarozumiały wiejski gnojek o wybujałych ambicjach, doskonale pasował do ich planów wykreowania pseudo bohatera, który zaspokoiłby potrzebę patriotycznej symboliki i retoryki, a którego można byłoby trzymać na krótkiej smyczy i zza jego pleców dalej sprawować rzeczywistą władzę.

  Nie wątpię, że w Polsce roi się od ludzi na wysokich stanowiskach, którzy reprezentują z pewnością interesy rozmaitych lobbies - niemieckiego, rosyjskiego, żydowskiego - i pewnie niektórzy z nich posiadają pewnie przybrane nazwiska. I to jest na pewno problemem Polski, z którego coraz więcej ludzi zaczyna zdawać sobie sprawę. Ale jednocześnie, najprostszym sposobem skompromitowania takiej słusznej w dużej mierze tezy, jest doprowadzenie jej do absurdu, właśnie poprzez rzucanie takich oskarżeń z niefrasobliwością, z jaką rzuca się na ziemię wypalanego peta. Niektórzy robią to z głupoty wynikającej z nadgorliwości (najgorsi są neofici), ale niektórzy doskonale wiedzą, że tylko trywializując problem takimi absurdalnymi oskarżeniami, można ukryć rzeczywisty problem.
  Podobnie jak z rozprzestrzenianiem wersji o kosmitach, którzy wywołali "katastrofę smoleńską".
  Zalecam zatem więcej odpowiedzialności za słowo...
 • @Robert Wasilewski 18:22:41
  WIESZ ILU BANDEROWCÓW, CHAZARÓW Z TAMTYCH TERENÓW, PRZYJECHAŁO DO POLSKI JAKO "REPARTIANCI" NA PAPIERACH POMORDOWANYCH CAŁYCH RODZIN POLSKICH, NA TERENY DOLNEGO ŚLĄSKA, CZY POMORZA? JEŻELI NIE TO ZAMILCZ, ZANIM ZARZUCISZ KOMUŚ BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SŁOWO/celowo z dużej litery. Czy miałeś dostęp jak ja do Archiwum Akt Nowych, zanim dostęp dla Polaków zamknięto? do archiwów CIA, BND, archiwum Wehrmachtu, Biblioteki Departamentu Stanu/USA, tam jest kopalnia wiedzy w tym i nie tylko tym bo i holokitu temacie.
 • @Robert Wasilewski 18:22:41
  Jedno ze źródeł, bardzo wiarygodne - Nazwiska autentyczne (rodowe) niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o:

  1). Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW
  (nr arch. 1/6526/1 - data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 - data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa)
  2). Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.
  3). Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.
  4). Dane i fakty dotyczące pochodzenia wyszukane w źródłach oficjalnych, nieoficjalnych i niezależnych (polsko i angielsko-języcznych), z książek, dokumentów,
  wywiadów, felietonów i artykułów prasowych i internetowych
  5). Dane, narodowość, pochodzenie zdemaskowane, ustalone z postawy, powiązań, działalności, dokonań i wypowiedzi.

  A drugie to Operacja Sezam, zaczęta przez Niemców kończona przez żydobolszewię z NKWD/IW/UB, doucz się nim głos zabierzesz.
 • @Robert Wasilewski 18:22:41
  Polakom urabia mózg żydoniemiecka i żydobolszewicka ze swym POmiotem PROPAGANDA – prasa, radio, telewizja, wydawnictwa szkolne i encyklopedyczne etc. w języku polskim i obcym, która jest w łapach "koczowników plemiennych" (96% światowych mediów), koczujących na wszystkich kontynentach i żyjących kosztem innych narodów ze szkodą dla tych narodów. Ilu Polaków o tym wie ? Na ul.Wiejskiej w Warszawie jest "KNE-SEJM", w którym zdecydowanie dominują "koczownicy plemienni" pod po raz którym zmienionymi tetełe/nazwisku, vide pierwszy kaszalot PRL - bis, niezależnie od ugrupowania politycznego, a Polaków jest tam niewielu. Ponad 4 miliony żydów, większość z nich to gorszy, najgorszy ich sort chazarzy, zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej. Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba żydów ukrywających swoje pochodzenie. Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce. W takim razie coś nie tak z tym ich holoicośtam/holokicie, prawda? Kłania się tu OPERACJA niemiecka SEZAM (przerobiono tak ok. 1.6 mln niemieckich żydów!!! i osiedlono ich w Polsce w spacyfikowanych polskich wsiach, etc...)kończona po wojnie przez NKWD/UB("wyeksportowanie" do Polski z taborami krasnoarmiejców, Smierszy, NKWD, pod polskimi nazwiskami, Polaków wymordowanych przez NKWD jak i tych co życie zakończyli w tajdze Syberii, stepach Kazachstanu, czy w Morzu Białym, Katyniu, etc..tzw. niegramotnych, prymitywnych, Litwaków, chazarskiej biedoty, przybłędów w liczbie ok. 600tys), czyli przerabianie żydów i ich gorszej części chazarów na "polaków" nadając im polskie nazwiska, majątki wymordowanych Polaków, osiedlając ich w polskich środowiskach lecz nie w miejscu wymordowania Polaków, ich miejscu zamieszkania. Z nich pochodzą tzw. "polskie" "jelyty" w tym zbrodniarz, sowiecka chazarska matrioszka Margulis ksywa Jaruzelski, Szczynukowicz ksywa Komorowski, etc.. W/g danych osobowych kartoteki MSW z 1984r( opracowane na podstawie operacji Sezam, zaczętej przez Niemcy a kończonej po wojnie przez NKWD, Śmiersz, IW, UB, SB, etc. - czyli "przerabianie" żydoniemców vide ryży, żydobolszewików - 400 tys tzw.litwaków czyli biedoty żydowskiej zza Donu na "polaków" nadając im polskie tetełe/nazwiska po wymordowanych polskich rodzinach z przywłaszczonych dokumentów tożsamości, plus 4000 enkawudzistowskich zbrodniarzy, oprawców, bandytów, czyli matrioszek vide Wolski ksywa Jaruzelski czy Kiszczak, Stoltzmany ksywa Kwaśniewscy, etc. Akta tej operacji znajdują się w Archiwum Akt Nowych w Szczecinie, były dostępne lecz obecnie nie), w Polsce żyje ponad 3 mln żydów ukrytych pod polskimi nazwiskami i udających Polaków, a w/g S.Szurmieja, przewodniczącego organizacji żydowskich, aż ponad 4 miliony z tymi ściąganymi z Izraela, zza Donu. Polakom może pomóc poznanie BEZWZGLĘDNEJ PRAWDY, która wpłynie na podwyższenie ich ŚWIADOMOŚCI NARODOWEJ. Dlatego Polacy muszą się wystrzegać kłamstwa i półprawd, które są równie niebezpieczne jak kłamstwo, ponieważ powodują wtórne ogłupienie co widać po wpisach na forach. O matrioszkach pisze Henryk Piecuch, pisał Rybiński w imieniu Jaroszewicza, co ten ostatni i nie tylko on przypłacił życiem ze swą żoną. Polecam książkę "Radomierzyce. Archiwa pachnące śmiercią" Jerzego Rostkowskiego, mówiącą o tym co znalazł Jaroszewicz w Radomierzycach, dlaczego wszyscy z nim na czele zginęli + agent GRU, KGB Jerzy Fonkowicz. ( Mordercze archiwum - Były premier PRL Piotr Jaroszewicz mógł zginąć z powodu tajemnic, które poznał w czerwcu 1945 r. w Radomierzycach koło Zgorzelca. W czerwcu 1945 r. na dziedziniec pałacu w Radomierzycach wjechały trzy terenowe samochody. Z aut wysiadło kilku cywilów i uzbrojeni żołnierze w polskich mundurach. Zamierzali przeszukać zdeponowane tam pod koniec wojny ogromne niemieckie tajne archiwum. Jadąc do pałacu, nie wiedzieli jeszcze, co ono zawiera. Kilkadziesiąt lat później trzy najbardziej wtajemniczone w te poszukiwania osoby zostały zamordowane - wszystkie w tajemniczych okolicznościach. Był wśród nich płk. LWP i prokurator wojskowy Jaroszewicz.
  Tajemnica
  Latem 1944 r. hitlerowcy rozpoczęli w Radomierzyckim pałacu toczone ścisłą tajemnicą prace budowlane. W jednym z pomieszczeń powstało coś na kształt opancerzonego bankowego skarbca. Zaraz potem do Radomierzyc zaczęły zjeżdżać ciężarówkami tajne dokumenty, zebrane w całej Europie. Raporty o przebiegu tej akcji trafiały bezpośrednio na biurko Waltera Schellenberga, szefa VI departamentu Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy (RSHA). To może świadczyć o randze całego przedsięwzięcia, a także o znaczeniu archiwum dla hitlerowców. Wskazuje również na osobę, której najbardziej zależało na ukryciu dokumentów, będących już po wojnie znakomitym punktem przetargowym w różnych rozgrywkach nie tylko politycznych. Rozgrywkach o życie!
  Misja Jaroszewicza
  Znany sudecki przewodnik Tadeusz Steć, współpracownik służb wywiadowczych, ujawnił, że w 1945 r. odwiedził Radomierzyce w poszukiwaniu złożonych tam dokumentów. Okoliczni autochtoni wspominali, że w majątku mieszkali również obcokrajowcy, prawdopodobnie Francuzi. Widzieli także polskich żołnierzy, którzy przyjechali do pałacu. Kierował nimi Jaroszewicz, wówczas pułkownik LWP. Trafiła do niego informacja o ukryciu przez Niemców ważnych dokumentów w pałacu koło Zgorzelca. Chciał on, by nie była to oficjalna akcja wojskowa, lecz prywatne przedsięwzięcie, które pozwoliłoby mu się zorientować, co kryło się w Radomierzycach. Zabrał tylko zaufanych ludzi. Z Jaroszewiczem byli m.in. Tadeusz Steć i ppłk Jerzy Fonkowicz, agent sowieckiego wywiadu oraz mjr Władysław Boczoń.
  Akta wywiadu
  Po dotarciu do pałacu w Radomierzycach ekipa Jaroszewicza odnalazła w jednym z pomieszczeń tysiące teczek zawierających tajne dokumenty Głównego Urzędu Bezpieczeństwa III Rzeszy. Były tam akta personalne, listy, plany; głównie archiwa wywiadu francuskiego. Miało się tam także znajdować archiwum paryskiego gestapo, zawierające listy konfidentów. Były to dane o ludziach, ich ciemnych interesach i kolaboracji z Niemcami oraz wydarzeniach prowokowanych przez niemieckie tajne służby, w których uczestniczyły znane osobistości. Tadeusz Steć powiedział prasie - “Z późniejszym Premierem PRL Piotrem Jaroszewiczem zostałem w Radomierzycach jeszcze dwa lub trzy dni. Cały czas tłumaczyłem. Jaroszewicz przebierał. Wybrał stosik dokumentów. Zrobił z nich dwie lub trzy niewielkie paczki. (...) Byłem akurat pod pałacem, razem z dwoma cywilami. Nagle na dziedziniec pałacu wpadła grupa czerwonoarmiejców z bronią gotową do strzału. Ani się obejrzeliśmy, jak ustawiono nas pod ścianą z rękami do góry. Na szczęście wyszedł Jaroszewicz, pogadał z dowódcą grupy, jakimś lejtnantem chyba. Czerwonoarmiści pognali nas w kierunku wioski, nie szczędzili kopniaków, doprowadzili do drogi Bogatynia - Zgorzelec i kazali iść, doradzając, abyśmy zapomnieli o pałacu i wszystkim, co widzieliśmy i słyszeliśmy”. Paczki z wybranymi dokumentami pozostały w samochodzie Jaroszewicza.
  Likwidacja świadków?
  Pod koniec lipca 1945 r. Radomierzyckie archiwum wyekspediowano do ZSRR. Zawierało ono około 300 tys. teczek, średnio po 250 stron każda, w tym 20 tys. teczek niemieckiego i francuskiego wywiadu wojskowego, 50 tys. teczek sztabu generalnego i liczące 150 teczek akta Leona Bluma i archiwum rodziny Rothschildów. Oprócz tego był tam ogromny zbiór dokumentów dotyczących kolaboracji Francuzów z Niemcami. Niewielką część archiwum pochodzącego z Radomierzyc, a także z zamków Czocha (koło Zgorzelca) i Książ (koło Wałbrzycha), Rosja prawdopodobnie sprzedała Zachodowi. W Polsce, w prywatnym archiwum Piotra Jaroszewicza, pozostała część dokumentacji, nie wiadomo jednak, jakiej rangi. Do lat 90. ubiegłego wieku dożyły trzy osoby przeglądające w czerwcu 1945 r. Radomierzyckie archiwum: Piotr Jaroszewicz, Tadeusz Steć i Jerzy Fonkowicz. Wiadomo, że przez lata osoby te utrzymywały z sobą kontakt. Wszystkie trzy zostały zamordowane przez nieznanych sprawców; ofiary torturowano przed śmiercią. Jaroszewicza i jego żonę zabito w nocy z 31 sierpnia na 1 września 1992 r. W nocy z 11 na 12 stycznia 1993 r. zamordowano Stecia, a Fonkowicza - w 1997 r. W żadnym z tych zabójstw nie wykazano motywu rabunkowego.) . Lecz powodem śmierci Jaroszewicza mogło być i to o czym poniżej: Cytat: Były premier PRL Piotr Jaroszewicz mógł zginąć z powodu tajemnic, które poznał w czerwcu 1945 r. w Radomierzycach koło Zgorzelca. - Mógł.Ale równie dobrze mógł zginąć z powodu tajemnic które poznał na początku 1980r .I do tej wersji się skłaniam nie dlatego że ona moja, ale dlatego że bardziej umocowana w realiach. Kim w roku 1945 mógł być Piotr Jaroszewicz ? Piotr Jaroszewicz ze swoim pochodzeniem społecznym ?z rodzinnymi powiązaniami ? Nikim,a może jeszcze mniej. I jako taki nie mógł być ani uczestnikiem ani świadkiem czegokolwiek czego ranga bodaj ocierałaby się o sprawy sekretne. Kwestia rodzinnych powiązań Jaroszewicza została już przeze mnie przedstawiona ale niestety temat jako że był umieszczony w "pierdolni " po zmianie kompa -zniknął.Nie mam kopii tamtego postu,dlatego załączam jego szkic. Cytat: W sierpniu 1939 r przebywający w Tallinie, komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski dowódca ORP. Orzeł, zakochał się w Marinie Krzyżanowskiej. Ta niezwykłej urody kobieta, była żoną radcy handlowego polskiej ambasady w Estonii.Radca Krzyżanowski był drugim mężem Mariny, pierwszy zginął w Hiszpanii gdzie jako pilot walczył po stronie generała Franco. Zawiłe losy ORP Orzeł, sprawiły że komandor Kłoczkowski znów znalazł się w Tallinie i romans z Mariną Krzyżanowską trwał jeszcze jakiś czas.W tym czasie mąż Mariny,przebywał w obozie znajdującym się w miejscowości o mało wówczas znanej nazwie -Katyń. Po wkroczeniu Armii Czerwonej do Estonii, pani Marina Krzyżanowska została aresztowana i wywieziona do Kazachstanu, a że nie miała powołania Penelopy ,szybko zakochała się w rosyjskim oficerze -pilocie i wyszła za niego.Fakt ten nie pomógł oficerowi w karierze ale za to Marina ,już wówczas Podgórska, wyjechała do Moskwy,gdzie mieszkała jeszcze parę dziesiątek lat, nic nie wiedząc o tym, że jej drugi mąż cudem boskim zdołał zbiec z Katynia. Po ucieczce Krzyżanowski schronił się u swych rodziców w okolicach Grodna.Tam też, ( co dziwne) nie niepokojony przez nikogo przeżył samotnie następnych kilkadziesiąt lat, pracując jako robotnik w fabryce papierosów. Niebywały przypadek sprawił, że żyjąca w Moskwie Marina Podgórska i mieszkający w Grodnie Krzyżanowski, odnaleźli się w 1979 r .Wkrótce doszło do wzruszającego spotkania w Moskwie. Stary i już schorowany Krzyżanowski przekazał swej byłej żonie Marinie "pamiętnik" oraz inne "papiery". Marina Podgórska zapoznała się dokładnie z zawartością depozytu - całość dotyczyła Katynia. Dokładnie nie wiadomo jakiego rodzaju były to informacje,ale najwidoczniej ważne skoro Marina Podgórska zdecydowała się natychmiast przekazać je swemu bratu - Piotrowi Jaroszewiczowi, byłemu premierowi PRL. Przekazała mu również wszystkie listy jakie do 1940 r otrzymywała od komandora Henryka Kłoczkowskiego. Uważam, że przyczyną śmierci Jaroszewiczów była obawa przed tym aby treści zawarte w "katyńskich zapiskach" radcy Krzyżanowskiego, nie stały się powszechne. Nawet się nie domyślam co mogły zawierać, ale wierze, że sporządzone były fachową ręką i miały rangę dowodów, wszak wiadomo że radcy handlowi przy ambasadach są ekspertami w wielu dziedzinach a najmniej w dziedzinie handlu. Uważam, że ten trop z Radomierzyc może być fałszywy, może został podsunięty celowo. Zbyt dużo lat minęło od tamtych zdarzeń, aby istniały motywy do dokonania morderstwa, gdyby jakieś siły chciały tego dokonać, zrobiłyby to wcześniej, przecież Jaroszewicz był na emeryturze już od 12 lat. Uważam, że morderstwo to należy raczej wiązać z przebiegiem tzw. transformacji przełomu lat 80 i 90 ub. wieku. On musiał coś za dużo wiedzieć na temat mechanizmu tej tzw. transformacji i osób biorących w niej udział - może Leiby Khone ksywa Wałęsy, może Wolskiego ksywa Jaruzelskiego. Również zbieżność czasowa z przewrotem - "nocną zmianą" 4 czerwca 1992 może nie być przypadkowa. Być może, podobnie było z Ceauşescu - tylko oprawcy wybrali wariant "zemsty ludu" i proces kapturowy, gdyż okoliczności im sprzyjały. Niektórzy jak i ja ( zapiski i dokumenty rodzinne) wiążą to morderstwo ze sprawą wiedzy Jaroszewicza na temat tzw. "matrioszek" - podstawionych agentów sowieckich o fizycznym podobieństwie do zamordowanych Polaków wywodzących się ze znanych i poważanych rodzin, o patriotycznej przeszłości, którzy następnie zostali wprowadzeni do aparatu władzy w Polsce i w ten sposób mogli realizować politykę Moskwy, nie budząc podejrzeń. A sowiecki generał Wolski ksywa Jaruzelski jest jedną z takich "matrioszek", których 4000 Śmiersz i NKWD pozostawiło w Polsce i nie tylko.. To tłumaczyłoby związek morderstwa z dokumentami dotyczącymi Katynia.
 • @Kula Lis 62 19:32:04
  A jakie żydowskie nazwisko ma Jarosław Kaczyński - koncesjonowany opozycjonista wyznaczony w Magdalence do udawania prawicy?
 • @Kula Lis 62 19:20:00
  Problem z wami jest taki, że jesteście zwykłymi nieukami - jeżeli chodzi o ekonomię, prawo, logikę i inne nauki państwowotwórcze. Potraficie tylko wyżywać się w jakichś personalnych gierkach między Rysiem a Zdzisiem, co charakteryzuje typowe umysły plemienne.
  Janusz Korwin - Mikke nie jest jakimś dziwolągiem przyrody, nawiedzonym pseudo-prorokiem, którego wizje jego wyznawcy uczą się a pamięć, by powtarzać je jak mantry - te cecha przeciętego wyborcy PiS.
  Janusz Korwin - Mikke zebrał i przełożył na polski najważniejsze tezy tytanów myśli liberalno - konserwatywnej - takich jak von Mises, von Hayek, Adam Smith, de Soto, Bastiat - i mógłbym tu jeszcze wymienić tuzin nazwisk wielkich myśliciel, którzy tworzyli intelektualne podwaliny pod systemy prawno-ekonomiczne państw, na które Polacy patrzą z zazdrością - całkiem słusznie. Rozumiem, że podobnym chazarskim przechrztą, oddelegowanym przez Gestapo/NKWD do spełniania jakiejś żydowskiej misji w Polsce jest również Stanisław Michalkiewicz lub Grzegorz Braun, których poglądy na państwo, gospodarkę i prawo, pokrywają się w 100% z poglądami Korwina - a raczej wymienionych wcześniej gigantów myśli politycznej.
  Póki co, to realną działalność polityczna Korwina (dość krótką), można ocenić bardzo pozytywnie - uchwała lustracyjna, dzięki której choć częściowo poznaliśmy szambo, które nas otacza, nieudana próba przeforsowania do konstytucji zakazu zadłużania państwa, ograniczenia demoralizacji ludzi poprzez rozdawanie im pieniędzy zrabowanych przedtem innym podatnikom.
  Nie będę się rozwodził nad dorobkiem Michalkiewicza w uświadamianiu ludziom, jakie kanalie nami rządzą i jakimi metodami nas okradają.
  A kim jesteś TY? Pustym krzykaczem, posługujący się nie wiadomo w jakim celu nieudokumentowanymi pomówieniami, dla którego intelektualnymi mentorami są Hoffmay, Błaszczaki i reszta tych ćwierćinteligentów, którzy za byle posadę zjedliby własne gówna.
 • Mr. Captain Fox 62 19:32:04.CET
  .
  Hi,
  Tracisz czas na tlumaczenia cieniasowi ksywka operacyjna Roberto Wasyl , to kretyn z wyboru . Ma przygotowane gotowce do kazdej polemiki .Popatrz uwaznie jakie zoldactwo sowieckie plynie wartka smuga walonek z jego wklejek .Koles nie mysli tylko wkleja typowa cecha zoldactwa by uzyskac przewage socjologiczna w wojnie na argumenty .
  Nawet gdybys zywych swiadköw wraz z dokumentami przyprowadzil na zaplecze kasyna_Leon23 by udowodnic jakim nieutylizowanym smieciem jest JkM * i wrzucil ich na ekran kompa i tak ciemniak by nie uwierzyl.
  Musialby spytac swojego prowadzacego go na smyczy pana .
  Kolezka ma tak zryty zielony beret jak gleba rolnika po orce wiosennej .
  Roberto Wasyl usiluje sie dobic do koryta ale niestety weryfikacja i cyfra na liczniku zycia blokuje .

  Pozdrowienia dla Szanownej Malzonki .

  *--januszk kurwaMikki
 • @Robert Wasilewski 20:36:48
  Ty głąbie kapuściany i kretynie z wyboru Wasylu jak ci ten pod tobą napisał, Ozjasz właśnie udupił lustrację wyskakując celowo przed orkiestrę, takie miał zadanie. Michalkiewicz/prawdziwe tetełe ma inne pisze bo mu pozwalają pisać, by robił za "opozycję", etniczny Polak by za to pisanie już siedział, żydkowi Braunowi od dawna nie wierzę, to ustawka, by był męczennikiem "wadzy", coś jak Szechter vel Michnik, w czasie odsiadki, pisał i Moskwę zwiedzał, czyli bywał tam na szkoleniu. teraz kierunek szkoleń się zmienił na USA, Niemcy i Izrael. Oni muszą być w rozkroku, takie za a nawet przeciw, co jest znamienne u żydów. Braun to krewny żyda Brauna z TVP. Po drugie nie jestem wyznawcą PiS, także po nich jadę bezmózgi łyku jak po łysej kobyle. Tacy jak ty i tobie podobni wiedzą mi do pięt nie dorastają. Ja swój Ród mogę przedstawić do 1300 roku, jedno nazwisko i herb, stąd zwrot łyku do ciebie pomiocie fornala z czworaków lub spermy krasnoarmiejca gdy szedł na Berlin, kradnąc czasy i rowery...etc... Sajonara głąbie.
 • @Max von Stirlitz 21:03:43
  Dzięki za pozdrowienia, wzajemnie, temu wasylowi już dołożyłem. On myśli, że ma z gówniarzem niegramotnym do czynienia, a ja Ozjasza kurwa miki znam od końcówki lat 60 ub. wieku, wiem co w tamtym czasie porabiał, po marcu 68. Kurwa miki brał udział w procesach studentów, relegowanych potem z uczelni. Pamiętam błazenadę kurwa miki w sejmie.
 • @Robert Wasilewski 20:17:46
  Fetyszyzujesz nazwiska, bo istotne jest tylko co dana osoba robi i czy szkodzi Naszej Najjaśniejszej.
  Wszystkie te listy są diabła warte i Bóg jeden wie kto je publikuje.
  Zamiast się podniecać jakimiś listami zrób własną i wyszukaj w wikipedii nazwiska ministrów i wiceministrów MSZ, począwszy od 1989 roku, a wiele zrozumiesz.
 • @tadman 22:19:04
  Wszyscy to żydzi, pod zmienionymi lub nie nazwiskami. Fotyga dwupaszportowiec/obywatelstwo niemieckie. Próżno tam szukać etnicznego Polaka, od sprzątaczki, wszyscy w górę to chazarstwo przywleczone z krasnoj armią lub ich pomiot. On nic raczej nie zrozumie, daremny twój trud. Pzdr!
 • Mr. Captain Fox 62 22:40:47CET
  .
  Chujoza rozumie doskonale , droczy sie tylko metodycznie uzywajac techniki ,figur stylistycznych i calej wytrenowanej papki socjotechniczo-erystycznej .Taki kasynowy Dzipiesik alias Roberto Wasyl od tekstu kariera dla frajera .Obaj szukaja sprytnego zlobu by ustawic sie w branzy klepania w klawiature na lata +wieki .
  Jest tych matolöw tutaj troszke , elokwentnych , przestrzegajacych formy i zachowania poprawnego , sami specjalisci od koreanskiego pierdolenia w bambus .
  Yeahhhh...
 • @Robert Wasilewski 20:36:48
  Kaczyński nie chce koalicji z Korwinem: „Jest nieporozumieniem. To człowiek o dziwnej roli w polskiej polityce” [Lider opozycji zaprzecza, by mógł stworzyć koalicję z Januszem Korwin-Mikkem: Korwin-Mikke jest nieporozumieniem w polityce. To człowiek, którego lata temu znałem i to dość dobrze. To człowiek o dziwnej roli w polskiej polityce. I szkodliwej – bo mieszającej w głowie młodym, zdolnym ludziom, którzy zamiast myśleć o polskich sprawach, szli w wizje, które według Mikkego funkcjonują na Wyspach Dziewiczych. A teraz bierze pewną część głosów niezadowolonych, które by nam przypadały. Nie jesteśmy zainteresowani sojuszem z nim, bo nie jesteśmy zainteresowani kompromitacją. Będą nas próbowali do niego przyklejać, by nas skompromitować.] http://wpolityce.pl/polityka/206867-kaczynski-nie-chce-koalicji-z-korwinem-jest-nieporozumieniem-to-czlowiek-o-dziwnej-roli-w-polskiej-polityce /// W styczniu tego roku PiS zagłosował za przyznaniem nieznanej liczbie żydów emerytury z pieniędzy polskich podatników. Chcę wiedzieć, co w zamian? Inaczej to jest zdrada na poziomie PO,SLD i PSL . Niedawno PiS stanął w obronie agenta SB, Bauera vel Boniego, członka bandy, która odpowiada za zamach w Smoleńsku. Można dojść do wniosku, że "Smoleńsk" i walka z agentami SB jest tylko pustą retoryką dla PiS.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY