Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
285 postów 1423 komentarze

nieznośna lekkość smoleńskiego bytu

CyprianPolak - Mane tekel fares/ Smolensk is it false flag/ fuck NWO

Agresja Izraela na Polskę – Obrady Knesetu w Polsce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rzeczywiście nigdy w historii państw nie było tak aby parlament jednego suwerennego państwa toczył obrady na terenie innego suwerennego państwa.

 Trudno nawet o tym pisać. Ale nie dlatego że trudno w ogóle, albo że temat niewygodny. Taka zresztą moja ułomność że nie ma dla mnie tematów niewygodnych.

 

Trudno o tym pisać, ponieważ nie piszą o tym wszystkie tzw. prawicowe i patriotyczne media, nie piszą też katolickie, ale przede wszystkim nie piszą też najbardziej znani blogerzy. Nie spełniają więc swojego zadania.

 

Poza wymienionymi opinia publiczna, nawet ta w Internecie, nie widzi problemu, lub widzi go w znikomym stopniu. Widać to po nielicznych artykułach dotyczących obrad Knesetu w Polsce. z tego co odnotowałem poruszały go tylko dwie osoby stawiając wyraźnie problem: Krzysztof Cierpisz i Eugeniusz Sendecki, tenże jednak jako nie tylko pojedyncza osoba, ale reprezentant ugrupowania, który wykonuje jakieś konkretne działania.

 

Ale o co chodzi? Zapyta ktoś. Czy to rzeczywiście taki problem? Czy uzasadnione jest nazwanie tego agresją Izraela na Polskę?

I jak to ma wyglądać. I nazwanie czego, agresją Izraela na Polskę?

 

 

Więc o co chodzi zapyta ktoś?  Przede wszystkim nie powinien zapytać. Bowiem nie powinno być takiej sytuacji. Każdy Polak, przynajmniej ten który nie ogląda tvn – u etc.  wiedzę  pozyskuje z mediów reprezentujących inny system wartości, powinien to wiedzieć z Naszego Dziennika, Radia Maryja i  TV Trwam, innych mediów katolickich przede wszystkim. No  a jeszcze bardziej z internetu, czyli o tej sprawie powinni pisać wszyscy bardziej rozpoznawalni tzw. prawicowi blogerzy. Jest to nienormalne gdy idzie o konkretnie o Izrael, zwłaszcza w porównaniu z krajami Europy Zachodniej. Ale o tym krótko później.

 

Wydawałoby się że protesty w sprawie obrad parlamentu Izraela w Polsce powinny być sprawą oczywistą i powszechną.

 

Informacje są oficjalne. Na przykład tvn 24. Podawane jest nawet że to wydarzenie bezprecedensowe. (oczywiście w tonacji pozytywnej).

 

Rzeczywiście nigdy w historii państw nie było tak aby parlament jednego suwerennego państwa toczył obrady na terenie innego suwerennego państwa.

 

Za wyjątkiem stanów wyższej konieczności, w przypadkach szczególnych, na przykład wojny, jak to znamy z własnego przykładu, czyli sytuacji rządu emigracyjnego w czasie II wojny. Było to po pierwsze uzasadnione, po drugie uzgodnione specjalnymi traktatami.

 

Informacje podawane są różne, takie by zmylić i uśpić, ale nie ma też zaprzeczeń. Nie chodzi jednak o zaprzeczenia dotyczące tego że w ogóle jacyś członkowie Knesetu przyjadą sobie do Polski i w ramach akcji Żydzi, Oświęcim, holocaust  coś tam sobie będą nieformalnie obgadywali, obradowali nawet.

 

Nie ma też zaprzeczenia i podawana jest jako jedna z wersji z siłami związanymi z samymi sprawcami. Że obrady odbędą się wymaganą większością połową głosów plus jeden. Czyli przyjechać ma połowa parlamentu Izraela plus jeden. Obrady zostaną formalnie otwarte i będą ważne.

 

To jest właśnie niesłychana agresja jednego państwa na drugie państwo.

 

Jest to wbrew zwyczajom międzynarodowym, stosunkom międzynarodowym, polskiej konstytucji.

Żaden uczciwy Polak nie zbagatelizuje tego faktu, jeśliby z początku w normalnej rozmowie w realu, twarzą w twarz z rozmówcą nie wiedział czy tu jest jakiś problem to po pobieżnym tylko przyjrzeniu się zobaczy że jest i to bardzo duży. Piszę też o tym że względu na komentarze, które mogą bagatelizować problem. To nie będą komentarze uczciwych Polaków.

 

Oprócz aspektów suwerenności, i naruszenia zwyczajów międzynarodowych oraz prawa polskiego jest też kwestia poniżenia Polaków.

 

Oczywiście to nie wszystko i nie jest to rzecz, która pojawiła się nagle gdy idzie o państwo Izrael i jest to tylko sprawa jednostkowa. To materiał na inne publikacje (nie liczcie jednak że one będą z mojej strony. Nie ma jakiegokolwiek wsparcia, nie ma często możliwości pisania) zresztą wolę jeśli chodzi o czas konkretnie pojechać do Oświęcimia bronić krzyża i protestować jeśli chodzi o obrady. Oczywiście to jeśli chodzi  o poświęcony czas. Bo w tym przypadku są jeszcze dodatkowe koszty.

 

Nie wszystko ponieważ od lat (by wymienić tylko niektóre) mamy niezgodne z prawem uzyskiwanie eksterytorialności przez Izrael na terenie państwa polskiego przy okazji tzw marszów żywych. Nie dawno zaś opinia publiczna w większym zakresie mogła dowiedzieć się na szczęście Z RM/Trwam z ust pani Barys że polskie dowody osobiste robiła izraelska spółka. ( W przestrzeni publicznej, w internecie nie widzieliśmy reakcji na tę informację. Jeśli poza jedną (moją) były, to śladowe.

 

Jak pisałem wyżej wydawać by się mogło że napisanie obiektywnego artykułu o obradach Knesetu w Polsce nie powinno być problemem przez media, które oficjalnie przynajmniej bronią suwerenności Polski i reprezentują katolicko- patriotyczny system wartości. W Europie Zachodniej nie od dziś Izrael jako państwo ma złą passę. Oto w telewizji publicznej, niemieckiej telewizji publicznej nadawany jest reportaż w którym krytycznie pokazani są Izraelczycy, którzy robią sobie piknik i w ramach rozrywki rodzinnie obserwują jak terytorium Palestyńskie obrzucane jest bombami co jest miłym urozmaiceniem do rodzinnego obiadu w plenerze. Komentarz niemiecki nawet nie stara się nie być mocno uszczypliwym.

A przecież Niemcy to równocześnie kraj który zdawałoby się włazi Izraelowi w cztery litery. Sprzedaje mu na przykład lotniskowce za pół ceny. Polska niczego nie sprzedaje Izraelowi za pół ceny, przynajmniej oficjalnie. A przecież Żydzi nigdy krzywdy Niemcom nie robili. Nie chcieli likwidacja państwa niemieckiego, albo przynajmniej powstania oficjalnego tworu państwowego JudeoGermanii, tak jak lansowali oficjalny twór państwowy Judeopolonię.

 

W tej sytuacji oczywisty powinien być nacisk obywateli na media, czyli niby na swoje media. Nacisk obywateli reprezentujących katolicko  – niepodległościowy punkt widzenia na media reprezentujące katolicko – niepodległościowy punkt widzenia.

 

To że media katolickie, oraz katolicko –niepodległościowe jak „Nasz dziennik” , Radio Maryja i Trwam same z siebie nie poruszają tego problemu wydaje się być niesłychanie dziwne, a tak naprawdę jest straszne. Telewizja Trwam nie od dziś stara przypodobać się Żydom. Takiego chwalstwa państwa Izrael nie ma nawet w telewizji publicznej. Po prostu takich programów nie nadaje.

 

Nie wiem jednak czy nie równie straszna jest bierność obywateli. Ich obowiązkiem jest monitować media.

 

 

Wczoraj zadzwoniłem do „Naszego dziennika”.  Dowiedziałem się że artykułu na temat obrad Knesetu w Polsce w „Naszym dzienniku” nie było. W tym celu osoba odbierająca telefon podeszła jak zrozumiałem do sekretarza redakcji  Na moje pytanie dlaczego takiego artykułu nie było osoba odbierająca telefon moja rozmówczyni przekazała mi informację że nie uzyskała wyjaśnienia, nie ma wyjaśnienia dlaczego takiego artykułu nie było. Krótko nakreśliłem sytuację, na pytanie podałem, datę kiedy to miałoby mieć miejsce (27 stycznia) i zaapelowałem mimo wszystko o to aby taki materiał powstał pokazujący choćby tylko w łagodny sposób „dziwność” sytuacji z punktu widzenia prawa międzynarodowego czy zwyczajów międzynarodowych z pomocą eksperta do którego się zwrócą.

 

Miałem jednak problem z zaapelowaniem. Ano dlatego że jak się zapytałem byłem jedyną, pierwszą osobą , która do nich w tej sprawie zadzwoniła.

No kochani, jak sobie pościelicie, tak się wyśpicie.

Nie wiadomo czy w tej sytuacji śmiać się czy płakać.

Gdyby co dziennie do tego czy innych mediów dzwoniło codziennie kilkadziesiąt osób i byłyby te media pod obostrzeniem to musiałyby się jakoś do tego ustosunkować. Ponadto w takiej sytuacji nie mogą się potem tłumaczyć że nie wiedziały o sprawie , albo że czytelnicy nie oczekują na taką interwencję dziennikarską.

Świetnie że jestem taki elitarny ale mimo kulturalnej rozmowy na poziomie byłem tak zdenerwowany tym brakiem że wszystkiego mi się odechciało i dwie godziny po telefonie miałem z głowy

 

 

Mniej więcej dwa dni wcześniej na blogu Sendeckiego na Neon 24 zaapelowałem aby dzwonić do Redakcji i próbować się dodzwonić do rozmów niedokończonych do RM i poruszyć to i żądać nagłośnienia sprawy przez RM. Podobnie gdyby tylko kilkadziesiąt osób dzwoniło to prawie na pewno ktoś w czasie jednej audycji by się dodzwonił.

 

Oczywiście wśród czytelników zero zainteresowania konkretnym działaniem ,które jest de facto łatwiejsze i mniej pracochłonne niż pisanie internetowych artykułów.

Od razu pojawia się głos: Nie wpuszczą na antenę. Jakoś ja dwa razy dostałem się na antenę z niewygodnymi słowami, z informacją, która jest tabu. Po pierwszej miałem zablokowany przez RM numer komórkowy. Po drugiej stacjonarny. Teraz zaś mam inny numer, ale to z zupełnie innego powodu.

Podobnie zresztą było na blogach smoleńskich szczególnie FYM –stosowna audycja w RM, pisze by dzwonić. Co tam tu się przebijamy,  tu mnogo nas, tu gorąco u FYM komentujemy.

 

Gdy pisałem o ulotkach, jeszcze w 2010 roku na temat Smoleńska, brak zainteresowania. Ta sama inteligentna osoba poświęcająca czas na setki komentarzy nie chce go poświęcić na zredagowanie ulotki i rozkolportować choćby anonimowo w ilości 100 egzemplarzy, gdzie można się zmieścić w kwocie 4 złotych.

 

Nawet JR Nowak dziwił się powielając moje prywatne zdziwienie od dawna (jeszcze lata przed 10. 04. 2010) że nie ma protestów pod redakcjami gazet. Bo nie ma i nie było nawet pod redakcjami tych oficjalnie kłamliwych.

 

NA blogu Liberty pojawił się w 2012 gdy dała wpis o Sikorskim tajemniczy osobnik, który przyznał że 10. 04. 2010 było inscenizacją na Siewierny a zarazem zamachem w Polsce. Wobec dociekań że Smoleńsk sypie się jego planistom napisał że wszystko idzie w jak najlepszym kierunku ,a my jesteśmy jak owce prowadzone na rzeź, pokrzyczymy i rozejdziemy się do domów. Wobec tak jawnego, choć anonimowego, przyznania się Liberta stwierdziła że sprawa powinna być skierowana do prokuratury. I ja i jeszcze ktoś uznaliśmy że wpis ten jest autentyczny i że osoba ta zdecydowała się na to będąc pod wpływem narkotyków, dobrych narkotyków. Świadoma ,ale powiedzmy trochę rozluźniona. Zaraz potem Macierewicz skierował sprawę do prokuratury przeciw Sikorskiemu.

 

Niezależnie od tego czy ten wpis dał autor poczuwający się do bycia  grupie sprawców, planistów ,czy po prostu należący tylko do tych sił w ramach Judeo NWO, czy była to prowokacja uważam że głosi prawdę. To tak jak z protokołami Mędrców Syjonu. Nawet jak są falsyfikatem to głoszą prawdę.

 

 

 Na przykład takie trzy linki jako minimum informacji na początek:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kneset-chce-sie-zebrac-w-polsce-historyczne-wydarzenie-w-auschwitz,362333.html

 

http://www.pch24.pl/kneset-w-krakowie--zydzi-z-optymizmem-patrza-na-polske,20371,i.html

 

 http://miziaforum.wordpress.com/2014/01/11/kneset-bedzie-obradowal-na-wawelu-27-stycznia-2014-r/

 

..................................................

Zapraszam również do  jedynego dostępnego  dla czytelników, gdy idzie o scenariusze pisane po roku 89, scenariusz filmowy o Powstaniu Warszawskim

Dokładniejszy opis pod tym linkiem.

http://ksiegarnia.publikatornia.pl/ksiazka/krzysztof-michalowski/damy-rade-panie-pulkowniku-/773.html

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Komentarzy nie będzie
 • @
  Co tu komentować. To nie oni na sile zażyczyli sobie obrady w Polsce lecz nasz rzad wydal zgodę na taki precedens. (inny punkt widzenia)
  To my jesteśmy odpowiedzialni kto nami rządzi.
  To my nie sprzeciwiamy się kto nami rządzi.
  To my a nie nasz rzad jesteśmy odpowiedzialni za organizacje politycznej hucpy.

  Czy winni będą się biczować? Przecież to boli!
 • @Autor
  Dlaczego pojedyńczy ludzie milczą? Po prostu boją się ujawniać. Proszę Pana, kiedy władza państwowa z powszechnego wyboru na coś takiego pozwala, a nawet inicjuje, to znaczy, że sprawy zbyt daleko zaszły.

  Milczy też Kościół, o którym mówiono, że zawsze był z Narodem, to co ja biedny robaczek mam się tu wychylać. Mam ułatwiać im robotę. Oni takich na listę biorą. I w pojedynkę po cichu będą takich likwidować.
 • OWSZEM, ŚRODOWISKO TELEWIZJI NARODOWEJ I KAZIMIERZA ŚWITONIA...
  przygotowujemy protest w Oświęcimiu. Rafał Gawroński (też bardzo porządny polski bloger, autentyczny obrońca Krzyża) szykuje protest w Krakowie.
  Najmocniejszym punktem (i narzędziem) naszego oporu będzie Krzyż.
 • AUTOROWI DZIĘKUJĘ...
  że uznał i z szacunkiem wymienił nasze działania i opór. Warto dodać, że przeciwko Knesetowi w Polsce wypowiedział się jeszcze oficjalnie Rafał Gawroński i Konwent Narodowy Polski
 • @CyprianPolak 14:36:31
  Nie histeryzuj kolego. To zwykła polityczna błazenada. Kneset w Polsce może sobie jedynie popierdzielić głupoty i wsiąść do samolotu.
  Spodziewasz się, że uchwalą jakiś akt prawny obowiązujący Polaków? Bo jeśli nie (a nie mają takiego prawa) to po co lament?
  Zresztą: kilka lat temu delegacja Sejmu była na podobnych występach w Izraelu. Tylko wtedy "prawdziwe Polaki" uznały to za zdradę, dziś rewizytę uznają za napaść. Czyż nie paranoja?
  pozdrawiam
 • -------- media katolickie / prawicowe i cisza
  -Szanowny Autorze ! CZAS zdać sobie sprawę z FAKTU !!! że ! KOŃ TROJAŃSKI Watykan -właśnie objawił swoje wnętrze w całej okazałości !-To Autor myśli ,że jeszcze coś w Polsce jest ! katolickie i prawicowe ?--RĘKA w NOCNIKU !! przecież ! żydostwo stało się chrześcijanami ,katolikami i tak samo wypowiada się w imieniu Polaków jak NIErząd .

  Pan Sendecki działa z krzyżem PRZECIW- ale już nie jest przeciw żydoskiemu EPISKOPATOWI polski- jak i ZAŻYDZONEMU WATYKANOWI -

  -----po co ?? się denerwować --POLAKOKATOLICY duchowi żydzi wybrali przecież zgodnie z chrześcijańskim sumieniem -a że żydów?? NO PRZECIEŻ chodzą do kościoła i komunii

  -----rozumie Pan co to znaczy schizofrenia polska --to właśnie TO !! żyd KONCESJONOWANY prawicowiec /chrześcijanin / katolik --te staruszeczki,które za chwilę pójdą do kościoła - nie mają internetu -ledwo już widzą / słyszą a polityka ?? jak zapytasz ? odpowiedzą machnięciem ręki

  --TO TACY jak Pan !! światli ! katolicy przyczynili się do tego ,że w Polsce rządzi KLER -nikt z Was nie pomyślał wcześniej ,że to będzie ŻYDOSKI KLER ??
 • @ratus 15:54:35 - POSIEDZENIE KNESETU TO NIE TO SAMO, CO DELEGACJA
  Jest różnica w randze i złamanie konstytucji, stanowiącej, że żaden inny Parlament nie będzie w Polsce obradował, tylko polski.
  No i uwaga o paranoi jest niestosowna. Prawdziwi Polacy słusznie podejrzewają polityków warszawskich o brzydkie rzeczy (vide Rywin, wyższe wykształcenie Kwaśniewskiego, Mierosławiec, Smoleńsk, OFE, alkomaty). Nazywanie naszej troski o Polskę paranoją - to krzywdzenie uczciwych ludzi.
  ==========
  @CyprianPolak 14:36:31 Nie histeryzuj kolego. To zwykła polityczna błazenada. Kneset w Polsce może sobie jedynie popierdzielić głupoty i wsiąść do samolotu. Spodziewasz się, że uchwalą jakiś akt prawny obowiązujący Polaków? Bo jeśli nie (a nie mają takiego prawa) to po co lament? Zresztą: kilka lat temu delegacja Sejmu była na podobnych występach w Izraelu. Tylko wtedy "prawdziwe Polaki" uznały to za zdradę, dziś rewizytę uznają za napaść. Czyż nie paranoja? pozdrawiam
  nadużycie link skomentuj ratus 11.01.2014 15:54:35
 • @ratus 15:54:35
  Pitolicie ratusie...

  Nie mozna porownywać wyjazdowego posiedzenia rzadu razem z innym rządem. To egzekutywa i jest ograniczona ustawami.
  parlament to ciało prawodawcze i nie slyszalem jeszcze, żeby zwolywało sesje na terenie obcych państw. nie zachodzą żadne szczególne waruni - wojna czy kataklizm. To jedynie żydowski kaprys, majacy dać do zrozumienia jak są ważni.
 • @
  Teraz wystarczy kilku prowokatorów i łatka antysemitów zostanie nam w końcu przylepiona na amen. Może o to w tym chodzi...
 • @pmad 16:23:31 - ŁATKA ANTYSEMITÓW JUŻ JEST NAM PRZYSZYTA
  ...i śmiejmy się z tego!
  Czy normalny człowiek przejmuje się tym, że jacyś Zulusi nazywają go białą krową i tańczą potrząsając dzidą i wymachując rytualnie tarczą ze skóry bawoła? Tak samo i my się nie przejmujmy tym, że jakaś Zulu-Gula nazwie nas anty-zulugulusami.
  Niech spier***lają.
  Właśnie? Jak to będzie po hebrajsku?
  :)
 • @pmad 16:23:31 - A NA PROWOKATORÓW NAJLEPSZE SĄ KAMERY
  Im więcej kamer zabierzemy do Oświęcimia tym lepiej.
  Aha, jeszcze jedno. Zakaz filmowania na terenie byłego obozu jest nielegalny. Słyszałem, że jest jakaś umowa z armią izraelską, że do KL Auschwitz przywożeni są rekruci i tam się im cosik po hebrajsku wykłada, o czym nie ma prawa wiedzieć polskie ministerstwo edukacji narodowej i PTTK. Jest to poważne nadużycie. Jest to nielegalne. Jest to ŚMIESZNE.
 • @Marek Lipski 16:31:54
  "Ataki na Izrael,(...) odrzucam i protestuję.
  Tego zabraniają przepisy prawne w EU już aktualne w Polsce."

  Taaak?
  Wyszły jakieś nowe przepisy o zakazie krytykowania Izraela?
  Coś przeoczyłem ?
 • @SpiritoLibero 16:22:22
  Otóż to; żydowski kaprys, błazenada. Bez żadnego znaczenia praktycznego. Jeśli te wygłupy przebiegną spokojnie, to najbardziej zapyziałe medium nie poświęci temu nawet wzmianki, ale jeśli ktoś narobi bydła, to CNN będzie to wałkować przez kilka dni. Oczywiście w kontekście "polskich obozów koncentracyjnych" i 'antysemityzmu wyssanego z mlekiem matki".
  pozdrawiam
 • @Eugeniusz Sendecki 16:34:20
  "Jest to ŚMIESZNE."

  Tu nie ma nic "śmiesznego" Panie Doktorze Sendecki.
  Na pewno w takiej tajemnicy nie opowiadają im bajek z 1000 i jednej nocy. Proszę pamiętać, ze to poborowi, którzy za chwilę będą zabijać w Gazie. Takze kobiety i dzieci.

  Ten film, zrealizowany przez porzadnego i odważnego Żyda z Izraela wiele Panu wyjaśni:

  http://www.youtube.com/watch?v=NSErQFWJC9o
 • @ratus 16:53:38
  Znowu pozwolę sobie nie zgodzic sie z Toba, drogi ratusie.

  Takie "błazenady" wbrew pozorom mają ogromne znaczenie symboliczne.
  To forma testu, gdzie jest granica głupoty gojów.

  Ja jadę do Oświęcimia. Jedziesz ze mną ? :)
 • @Eugeniusz Sendecki 16:15:12
  A mógłbyś, kolego doktorze, zacytować odpowiedni fragment Konstytucji?
  pozdrawiam
 • ---------------- decyzje zapadły ! jak wy krzyżem leżeliście -ot co !
  http://www.gdynia.piusx.org.pl/index.php/tradycja-i-bractwo/2-tradycja/545-papie-jan-pawe-ii-a-judaizm
 • JURNY I NIE GŁUPI GOJ
  Jako polak jestem 5000 razy lepszy od pospolitego Izraelczyka i bez problemu sprawie przyjemność setce laseczek Izraelek. Jurny ze mnie koń. Na coś przyda ten jurny ale nie głupi GOJ bo nim jestem. Nie ma nic do żadnego Izraelczyka, bo są wśród nich ludzie równie godni, odważni i szlachetni jak Profesorzy Chomsky, Frankenstein im wielu podobni. Gardzę skrajnymi ortodoksami i syjonistami i bankierami cy iluminatami. BÓG Z WAMI PRAWDZIWI ŻYDZI ALE NIE Z TYM ŚCIERWEM. WCALE BYM SIĘ NIE DZIWIŁ GDYBY TEN PRAWDZIWY MESJASZ OBJAWIŁ SIĘ W CIELE ARYJSKIEGO SŁOWIANINA JAKO NAGRODA DLA NARODU POLSKIEGO.
 • @ratus 16:59:14 - PROSZĘ BARDZO - ROZDZIAŁ PIERWSZY KONSTYTUCJI;
  Rozdział I
  RZECZPOSPOLITA

  Art. 1.
  Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.

  Art. 2.
  Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej.

  Art. 3.
  Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym.

  Art. 4.
  Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
  Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

  Art. 5.
  Rzeczpospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium, zapewnia wolności i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwo obywateli, strzeże dziedzictwa narodowego oraz zapewnia ochronę środowiska, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju.

  Art. 6.
  Rzeczpospolita Polska stwarza warunki upowszechniania i równego dostępu do dóbr kultury, będącej źródłem tożsamości narodu polskiego, jego trwania i rozwoju.
  Rzeczpospolita Polska udziela pomocy Polakom zamieszkałym za granicą w zachowaniu ich związków z narodowym dziedzictwem kulturalnym.

  Art. 7.
  Organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa.
 • @ratus 16:59:14
  "...kolego doktorze"

  To ty też doktor ?... Nie wiedzialem... :D))
 • @SpiritoLibero 16:58:17
  Jak mi wytłumaczysz, jakie konkretnie straty poniesie Polska na skutek żydowskiej fanaberii - to jadę. I może jakiegoś prosiaka skołuję. ;-))
  pozdrawiam
 • @Marek Lipski 16:31:54
  Bierz pan przykład...

  http://www.youtube.com/watch?v=Pj-6XFbbesI#t=261
 • @Marek Lipski 17:06:11
  "...ale bez opinii z kaktusami."

  Jakimi kaktusami ?

  A krytyka Państwa Izraela (bo tak poprawnie sie powinno pisać, dziwię się, ze akurat pan tego nie wie) jest dozwolona na takich samych zasadach jak krytyka USA, Rosji i Burkina Faso.

  Z tematami "antysemityzmu" to radzę panu zbytnio sie nie wychylać. Zwłaszcza jak pan sie zwraca do mnie albo pisze o mnie.
  To oczywiscie tylko dobra rada, nic zobowiazującego.
 • @Eugeniusz Sendecki 17:05:43
  Ale wężykiem, wężykiem doktorze, bo ja niekumaty jestem... ;-))
  pozdrawiam
 • @ratus 17:11:20
  To już dzwoń do Witaszka :)
 • @SpiritoLibero 17:17:31
  Zimnego chcesz jeść?
  Nabędziemy u Gesslera w Krakowie. Mam zniżki. :-)))
  pozdrawiam
  PS.
  A może Circ upiecze?
 • @ratus 17:30:24
  Circ ??....

  Uchowaj Boże! Żeby mi arszeniku dosypała ?
  Przecież ona uważa mnie za esbeka :))

  A nawiasem mówiąc, prosię Witaszka to mistrzostwo świata, nawet na zimno. Wiem coś o tym :)
 • @Eugeniusz Sendecki 15:48:44
  Komentarz do - (zacytuję) -

  "AUTOROWI DZIĘKUJĘ...
  że uznał i z szacunkiem wymienił nasze działania i opór. Warto dodać, że przeciwko Knesetowi w Polsce wypowiedział się jeszcze oficjalnie Rafał Gawroński i Konwent Narodowy Polski"

  --

  Bu ha ha ha.

  Rozumiem, że tylko dzięki wrodzonej skromności - "znaj proporcjum Mocium Panie" nie napisał Pan -

  "AUTOROWI DZIĘKUJĘ...
  że uznał i z szacunkiem wymienił nasz heroiczny bój. Warto dodać, że przeciwko Knesetowi w Polsce wypowiedział się jeszcze oficjalnie Roman Dmowski i Komitet Narodowy Polski a wraz z nimi cały Naród".

  pozdrawiam
  nonscolar

  PS.

  Nie ma lepszej rozrywki na długie zimowe wieczory, niż czytanie komentarzy wszelkiej maści "rozumnych inaczej".

  Mania grandiosa jest uleczalna - wystarczy trochę dobrej woli, szczypta determinacji i kilka wizyt u solidnego psychiatry.

  I to powinno pomóc.
 • @nonscolar 17:38:45
  Ty się nonscolar nie nabijaj bo wyjdzie na to, ze masz nick pasujący jak ulał :)
 • @Marek Lipski 16:31:54
  Informacja dla projektantów, programistów i analityków z zespołu zajmującego się projektem o nazwie "Marek Cipski":

  Już dawno wskazywałem na proste błędy projektowe, takie jak:

  1. Zapętlanie się algorytmu - co trzy zdania coś o dzieciach.
  2. Brak spójności semantycznej - w tym samym zdaniu atak na Izrael i lekarze w Berlinie.
  3. Mocno ograniczona baza zdań. Nawet nie kilka tysięcy, ale kilkaset.

  Ponieważ w pracy zawodowej zajmuję się na co dzień problemami związanymi ze sztuczną inteligencją, automatycznymi systemami odpowiedzi, algorytmami dopasowującymi i współpracuję z dwoma wiodącymi ośrodkami tego tyupu na świecie, chętnie waszemu zespołowi pomogę.

  Bo jak widzę:

  1. Popełniacie Państwo elementarne błędy
  2. Prawdopodobnie brakuje wam mocy przerobowych - czyli mocy obliczeniowej procesorów i pojemności pamięci stałej i operacyjnej.

  pozdrawiam

  nonscolar

  PS. Jeszcze raz powtórzę - mogę pomóc. Tylko proszę o kontakt na priva.

  Sądzę że na jakiś czas program "Marek Cipski" powinniście wyłączyć. Bo tylko kompromituje wasz zespół.

  Nawet murzyni na Uniwersytecie imienia Lumumby w Luandzie mają lepsze algorytmy.
 • @SpiritoLibero 17:50:19
  Właśnie dlatego taki nick wybrałem - by pasował jak ulał ;-)
 • @ninanonimowa 17:04:04
  ------PUŁAPKA -ta pięknie,mądrze mówiąca Pani -NIE WIE ,że zdrada przyszła z najmniej oczekiwanej strony -TAK W SWOIM naiwnym polskim sercu -ułożyliśmy PRAWDĘ i SPRAWIEDLIWOŚĆ zabetonowaliśmy ją --że nie dociera do NAS !!!!!!!!!!!!!! rzeczywistość !! SKRZECZĄCA zdradą !!!!

  http://www.youtube.com/watch?v=y1pjCv7LDew
 • @nonscolar 18:05:04
  No to wszystko jasne...
  Nie ma to jak asekuracja i kamuflaż :D))
 • @ranger 18:32:31
  A kto traktuje poważnie Abe Foxmana ?
 • @ranger 18:32:31
  PS
  Z tego co wiem to Pan Doktor Sendecki na śniadanie konsumuje dwa małe Żydziątka i przegryza macą.
 • @SpiritoLibero 18:36:55
  Ja traktuję poważnie.

  Bo jak idę i jest ciemno, to lezie za mną. I tylko dlatego, że biegnę szybciej od niego, jeszcze mnie nie złapał. I dlatego zawsze zdanżam (i inni zdanżają) uciec.

  Ale strach jest zawsze.

  Przepraszam, że się nie podpiszę.
  Boję się, że gdy się o mnie dowie, to znowu zacznie w nocy pukać w okno.
 • @ranger 18:51:11
  Zapijanych chrzescijańska krwią ?
 • @Autor
  Wystarczyło streścić to w paru zdaniach i nie bić piany. Nienawiść do Żydów jest tak samo chora jak teoria FYM-a według którego Tusk to bohater bo ukrywa zbrodnie i zapobiegł wojnie a Macierewicza za to samo (według niego ukrywa zbrodnie) jest maciorą i zdrajcą. Po prostu kupy się nie trzyma!
 • To jedyna okazja....
  Ciekawe, czy te rzydy jednym samolotem przylecą. Może być mglisto na Okęciu....
 • @nonscolar 18:01:08
  ..he he he...to znaczy, że projekt ML , to nowy program sztandarowy doświetlania neonu :)) ???...którym adminem jest ML A1, A2, czy A3 :)) ??pozdrawiamniepoprawnie
 • @Pan podporucznik 20:57:37
  panie Podporuczniku..co tam na Okęcie, no chyba że jakiego szewacha spotkać...bliżej na Wawel z Balic...mgła w małopolsce dłużej się utrzymuje..przerzucajcie posiłki, siedemnaście dni macie, żeby w końcu pańskie obietnice się dopełniły...żeby na każdej latarni ...i tak dalej ...pozdrawiam niepoprawnie
 • ------------ JUDEOCHRZESCIJAŃSKA -pollin
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,29088,124648915,124873079,Re_Nie_dla_Niemiec_kosciola_i_NATO_.html
 • @Marek Lipski 22:34:55
  Panowie analitycy, projektanci i programiści od projektu "Marek Cipski".

  Dokładnie o tym pisałem w poprzednim komentarzu.

  Kilka niestandardowych zdań i algorytm się zapętla, przeciąża stos, wybiera ze stosu zdania bez ładu i składu, słowem - kompletna kompromitacja - zdania bez sensu, przeplatane wybranymi na chybił trafił linkami (źle dobrana kontrola semantyczna) do wybranych losowo zasobów internetowych.

  Niestety.

  Z ostatnich prac Skolema wiadomo, że żadna maszyna nie zda testu Turinga.

  A wasza, czyli "Marek Cipski", nie ma szans nawet w dyskusji z panem Kononowiczem (czyli z prostą próbą algorytmizacji heurystycznej testu, którą przechodzą komputery klasy "Deep Blue").

  Natomiast mojemu zespołowi udało się taki test pomyślnie przejść. Tylko jedna osoba (profesor Mark Wipler z PISA) zorientowała się, że pewne pytania wykraczają poza granice semantyk i ocena odpowiedzi może być niejednoznaczna.

  pozdrawiam

  nonscolar

  PS. Jeszcze raz polecam swoje usługi. Jestem pewien, że po przeprowadzeniu sekwencji testów dostrojenia algorytmicznego, program pod nazwą "Marek Cipski" może symulować komentarze na poziomie 95% komentarzy Kononowicza.
 • @piotrhary 17:04:42
  "Nie ma nic do żadnego Izraelczyka, bo są wśród nich ludzie równie godni, odważni i szlachetni jak Profesorzy Chomsky, Frankenstein im wielu podobni"
  Miał Pan na myśli Finkelsteina? Nie wiem, jak Chomsky, bo nie zapoznałam się bliżej z jego twórczością, ale Finkelstein wcale nie jest taki wiarygodny i, co gorsza wręcz, jest dezinformatorem na masową skalę. Nie mam teraz jego książki pod ręką, więc nie wynotuję co bardziej "soczystych" fragmentów, ale zapewniam, że tacy "szlachetni" Żydzi są najgorsi właśnie, bo mieszają półprawdy i kłamstwa z prawdą, przemycają szkodliwe treści w dobrze podanej, lekkostrawnej otoczce. Kryją się, mataczą, lawirują. Może są szlachetni Żydzi, nie mówię, że nie!- ale na pewno nie jest jednym z nich Finkelstein.
 • @moher 23:04:05
  ...zgadza się...pan Porucznik ma czas ..o już 16 dni, żeby przerzucić jednostkę do Balic...da radę ...żeby rzydów z kniesetu na latarniach wywieszać...jak obiecywał ...:)) pozdrawiam niepoprawnie
 • @nonscolar 18:01:08
  //Nawet murzyni na Uniwersytecie imienia Lumumby w Luandzie mają lepsze algorytmy.//

  Bo widzi Pan, ci murzyni, tak jak i...Polacy, nie mają "psa" rasy "Respekt" i on /pies ów/ niezaplątuje się im w ich algorytmach /zapomniał Pan o "pise "Respekcie" w zaplątaniach "Markowych"w swej... wyliczance ?/.

  ________________________
  @SporitoL- no dobra, od-banowałem Cię
  /jedz! nich Ci będzie na zdrowie/
 • @nonscolar 23:07:53
  ..no to żeś wypatroszył projekt :))...a tak fajnie żarło...a nawet wyżarło pluszowe koguty z kurnika...a mało który kogut zajarzył...a drobiu ubywa z kurnika coraz bardziej...i znów wszystko zwalą na "biednego" lisa... ha ha ha ha..pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 23:37:58
  Zeżarłem dzisiaj dwa udka (myślałem że z kurczaków).

  Nikt mi nie powiedział, że były z kogutów, a tym bardziej że z kogutów z tego kurnika.

  No cóż.

  Co się stało to się nie odstanie.

  Też pozdrawiam niepoprawnie

  nonscolar

  PS. Mam nadzieję, że Pan nie kogut, bo głupio by mi było zeżreć z Pana udko.

  ;-)
 • Lepiej niech pan żywności wiele zakupi, panie trybeus...
  Raczej w Katowicach będą lądować. Sprawdzają się więc przecieki nieoficjalne ze sztabu, że to, co Solidarność na Pomorzu rozpoczęła, dokończy sie na Śląsku. Wielkanoc, panie trybeus, już w wolnej Ojczyźnie świętować będziemy!
 • Ostrzegalem tutaj:
  http://zdzich.neon24.pl/post/87133,kto-z-kim-i-gdzie
 • @Eugeniusz Sendecki 15:48:44
  Szok, Panie Gienku trzeba tam być z kamerą, uruchomić ludzi z południa, by pikietować obrady knesetu, Gdyby Kaczyński i PiS byli po stronie polaków oraz OTR to można by było przepędzić tych okupantów razem z PO z Polski i Kwasami, ale oni będą odwracać uwagę od takich spraw.
 • Jak mnie pamięć nie myli.TO TZW.POLSKI RZĄD OBRADOWAŁW
  W IZRAELU.ALE NIE POWIEDZIAŁ CO URADZILI
 • Jeżeli dodamy do tego że Rząd planuje...
  wprowadzic legalnośc obcych operacji policyjnych na terenie naszego Kraju, to już wiemy w jakim kraju my żyjemy i jaki mamy rząd. Krakowa powinna bronic w tym czasie cała Polska, nie tylko pojedyncze grupy patriotów. Najwyższy chyba czas na zjednoczenie sił w obronie Polski Jeżeli teraz oddamy Kraków, to po nim przyjdzie czas na inne miasta. Do Świnioujścia (i nie tylko) juz przymierzają się Niemcy.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:34:20
  Weźcie Panowie pod uwagę, że będą tam na Was już czekać uzbrojeni agenci Mossadu, którzy Was skują i rzucą na ziemię, a i wszelki sprzęt fotograficzny zabiorą. Oni nie znoszą prawdy, która nie jest dla nich wygodna. Wszakże "polski sejm" czyli knesejm już uchwalił odpowiednia ustawę, która zezwala na takie działania. Mimo wszystko powodzenia.
 • @Marek Lipski 16:31:54
  Panie Lipski, niech Pan nie mydli oczu tymi dziecmi polskimi leczonymi w Berlinie (co zresztą jest chwlebne), bo zaciemnia Pan obraz sprawy. A sprawa po prostu wyglada tak: DLACZEGO TE DZIECI NIE SĄ LECZONE W POLSCE, KIEDY MY POLACY PŁACIMY M.IN TAKŻE I NA TO, CIĘŻKIE PODATKI. Więc proszę raczej skierowac swoją uwagę tutaj, jeżeli chce Pan rzeczywiście pomóc tym Polskim Dzieciom. Bo na razie to wygląda na to że gra Pan instrumentalnie (od wielu już lat) tymi samymi znaczonymi już kartami (tak jak Owsiak). Wyjachał Pan z Polski i co? oczekuje Pan teraz przyłączenia Polski do Niemiec?! Proszę więc nie straszyc Polskich Patriotów róznymi izmami, bo jak widac wcale to Polsce nie pomaga a robi Pan chyba tylko krecią robotę.
 • Pan Marek Lipski
  Jak juz Pan pewnie wie w Polsce szykuje się pałowanie Polaków przez niemiecką policję (co zresztą miało już miejsce). Czy wg Pana jest to coś nienormalnego?
 • @liberalkonserwatywny 10:51:51
  Judeopolonię/POlin i wypłatę tych 65 mld$ wraz z wzięciem goi za pysk.
 • @Jan Paweł 13:00:37
  A gdzie się odbędzie owo pałowanie?
  pozdrawiam
 • @Kula Lis 62 12:41:38
  Biorąc to pod uwagę trzeba stwierdzić że można protestować wszędzie blisko niekoniecznie musi to być pod Wawelem
 • @Kula Lis 62 12:41:38
  Trzeba materiały filmowe i zdjecia na bieżąco umieszczać w sieci
 • @Pan podporucznik 20:57:37
  Mglisto na Okęciu? Ale nie dla nich.
  Na początku tzw. transformacji trwał 3-miesięczny przerzut żydów z Rosji do Izraela.
  Węgry się na to nie zgodzily.
  Codziennie jeden samolot z Rosji codziennie jeden z Izraela.
  Było to poza opinią publiczną.
 • @Wrzodak Z. 10:14:59
  Czasu jest bardzo mało, ale trzeba robić co się da:

  uruchamiać ludzi jak sie da


  Uderzac do radnych Krakowa

  Do wszystkich ugrupowan z Krakowa i okolic

  Zadac wjasnic i monitowac opiekunow Wawelu

  Takze Kosciol krakowski, sa tam chyba jacyś dobrzy Polacy nie tylko Dziwisze.  Najlepiej byloby jednak nie dopuscić Knesetu a to poprzez powstale kilka dni wczesniej miasteczko namiotowe na Wawelu.

  Muszą sie w to wszystko zaangazować setki ludzi.

  Trzeba też iść do biur poselskich aby potem nie mówili że nie wiedzieli.


  Przede wszystkim trzeba jednak najpierw chyba zawiàzać komitet protestacyjny
 • @CyprianPolak 16:15:05
  A może by tak opasać Kraków łańcuchem z parówek (koniecznie wieprzowych)?
  pozdrawiam
 • @ratus 14:09:35
  wyczuwam ironię, ale podam jakieś przykłady. W zeszłym to chyba było roku, gdy niemiecka policja w Żarach pobiła spacerującego po mieście polskiego turystę, bo był podobny do osoby która wg nich ukradła samochód . Także w zeszłym roku kilka niemieckich radiowozów na sygnale, gnało w rejonie Wrocławia A4 w głąb Kraju, przekraczając chyba wszelkie normy dopuszczalne dla tej trasy. Jak przypuszczam takich przykładów "dobrosąsiedzkiej" przyjaźni jest więcej.
 • Komitet protestacyjny
  Niewątpliwie winien być założony Krakowie.

  Wziąłbym udzialł w jego założeniu

  lub tylko w innych działaniach przez kilka dni.
  Ale musiałbym mieć jakiś gościnny nocleg W Krakowie.
  Wyżywię się samchodzi tylko aby się mieć gdzie przespać.
  Karimate i spiwor też mogę wziac, więc łóżka nie trzeba:)

  Pan Sendecki w jednym z ostatnich artykułów podał. tel.
  Zadzwonię.
  Mój mail jest na blogu w zakładce.
 • @Jan Paweł 17:39:54
  Nie wiem jakie u Was na dolnym Śląsku zwyczaje panują, ale gdyby gebelsie policaje na starej Pradze próbowały takich numerów, to żywe by nie wyszły.
  pozdrawiam
 • Warto wywiesić flagi Palestyńskie i ustawić krzyże na drodze
  przejazdu ekspedycji cywilizacyjnej z Izraela.
 • @CyprianPolak 19:13:56
  Niemieccy neonaziści pobili w Karkonoszach dwójkę Polaków. Heilowali i krzyczeli: "Deutschland über Alles!" http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/f9/44/f94446ac539be017fc848e6655622584.jpg


  Zupełnie nie spodziewałem się takiego najazdu

  - żali się w rozmowie z "Gazetą Wrocławską" Mirosław Godyń, dzierżawca Strzechy Akademickiej - schroniska w Karkonoszach.

  Relacja jest wstrząsająca. W nocy z soboty na niedzielę w schronisku pojawiło się ok. dwudziestu dobrze zbudowanych niemieckich mężczyzn, którzy po wypiciu alkoholu zaczęli wznosić neonazistowskie hasła i prowokować polskich gospodarzy oraz innych gości hotelu.

  Część Niemców zaczęła zaczepiać Polaków spokojnie siedzących przy innych stolikach. Podchodzili do nich, unosili ręce w nazistowskim pozdrowieniu i śpiewali "Deutschland, Deutschland über Alles"

  - pisze "Gazeta Wrocławska".

  Gdy obsługa schroniska próbowała interweniować, Niemcy zaczęli zachowywać się agresywnie. Pobili jednego z ochroniarzy oraz turystę. Godyń na pytania o reakcję polskich służb odpowiada, że pozostają bezradne. Policja ma się tłumaczyć brakiem odpowiedniej liczby osób lub sprzętu. Raz też jeden z funkcjonariuszy został pobity.

  Kilka lat temu na terenie jeleniogórskich schronisk pojawiały się też plakaty neonazistowskie. Informowały o rzekomych masowych zbrodniach popełnianych na Niemcach przez Polaków i Czechów w czasie i po zakończeniu II wojny światowej. Teraz nie skończyło się na "niegroźnej" propagandzie.

  wwr, "Gazeta Wrocławska" Ps. No to się zaczyna germanizacja - powolna ale skuteczna. Polacy mieli powiązane ręce! Skurwysynom trzeba było mordy wyklepać i w workach foliowych wysłać do Reichu!
 • @CyprianPolak 15:49:00
  Testowanie Polaków trwa od kilku ładnych lat. Najpierw wprowadzono obstawę Mosadu do młodzieżowych wycieczek z Izraela, która wcale nie kryła się z bronią (pobili nawet polskich żołnierzy, a te ciamajdy dały się pobić). Potem ta obstawa zaczęła aresztować ludzi, którzy się jej nie podobali – sprawa się trochę nagłośniła gdy w Krakowie Mosad aresztował Włoszkę, bo miała ciemniejszy odcień skóry i się przyglądała wycieczce. Później dwa myśliwce izraelskie sobie polatały nad Polską w celu “uczczenia” ofiar holokaustu, a teraz obrady Knesetu. Sprawa jak widać jest rozwojowa.
 • @CyprianPolak 19:13:56
  POLICJA NIEMIECKA I ROSYJSKA TWORZĄ LISTY ARESZTOWAŃ POLAKÓW W POLSCE na podstawie nadanych im uprawnień ustawy 10 66 -polskiego sejmu !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY